niedziela, 7 grudnia 2014

{nr 885} Spotkaj sie z Justyną Bojczuk w Warszawie już dziś!

Justyna Bojczuk znana do niedawna była nam tylko jako dubbingerka Ludmiły. Dziewczyna wystąpiła w trzecim sezonie "Violetty" wcielając się w rolę Matyldy, która w serialu pojawia się w 47 odcinku. Na dzień dzisiejszy została zaplanowana natomiast promocja płyty "Violetty" i właśnie na niej będziemy mogli porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie lub poprosić o autograf dziewczynę. Ciekawych zapraszam na więcej informacji w rozwinięciu.

Arkadia– warszawskie centrum handlowo-usługowe, 287 tys. m² powierzchni użytkowej. W Arkadii znajduje się 255 sklepów, 22 restauracje, 15-ekranowe kino Cinema City oraz dwupoziomowy parking na 4500 samochodów. Powierzchnia handlowa Arkadii wynosi ponad 110 000 m2, co czyni Arkadię jednym z największych centrów handlowych w Europie. W kraju Arkadia ustępuje wielkością wyłącznie łódzkiej Manufakturze oraz Portowi Łódź.


PODSUMOWUJĄC

Spotkanie z Justyną, wcielającą się w trzecim sezonie "Violetty" w Matyldę odbędzie się dzisiaj o godzinie 16:00 w Warszawie w galerii Arkadia. Dziewczynę będziemy mogli zobaczyć w Empiku, który znajduje się na poziomie zero. Justynę będziecie mogli zapytać na przykład jak podobała się jej praca na planie, z kim złapała najlepszy kontakt etc. A także poprosić o autograf czy zdjęcie.

Warto także wspomnieć, że w weekendy galeria otwarta jest od godziny 10:00 do 21:00.


SPOTKANIE ZAPOWIADA SIĘ CIEKAWIE. WPADNIECIE?

6 komentarzy:

 1. Fajnie :) Tylko szkoda, że nie pojadę. Mam za daleko do Warszawy.
  Jednak gdybym tam się wybrała to nie dla podpisu na płycie. Uważam że Justyna nie jest częścią tej płyty, więc jej podpis na niej byłby zbędny.
  Poprosiłabym jedynie o zdjęcie, a autograf to może na innej kartce. Przede wszystkim zadawałabym jej pytania o aktorów, o Buenos Aires itd. To jest niesamowite że polska stała się częścią uwielbianego przez nas argentyńskiego serialu.
  Wiem jednak jak takie spotkania wyglądają, nie dałoby rady porozmawiać. Robisz zdjęcie, podpis i proszą kolejną osobę. Z pewnością tych osób będzie dużo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy13:01

  super:-)ale niestety mam za daleko

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy14:09

  Idę, idę!!! ♥♥ Zdecydowanie

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie, że zorganizowano takie spotkanie, więc fanki dubbingerki Ludmiły lub ciekawscy, chcący więcej dowiedzieć się o pobycie Justyny w Argentynie na planie Violetty, będą mieli świetną okazję do zapytania lub spotkania się z nią.
  Ja jednak nie pojadę. Uważam, że o wiele ciekawsze byłoby spotkanie z członkiem obsady, ale to jest niemożliwe, no chyba, że w snach :D. Poza tym i ktoś musiałby tłumaczyć, a i cała Polska by przyjechała xD.
  Ale ogólnie jest to super dzień, żeby się spotkać ze swoją ulubioną aktorką i wypytać o wszystko. Można się też trochę poczuć jak dziennikarz! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy17:49

  Super post! Pozdrawiam/ monika

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, że to zorganizowali, bo pewnie wielu fanów Justyny ( i Matyldy też :D ) i Ludmiły, bo przecież to Justyna ją dubbinguje, chce ją poznać. Na pewno wielu fanów chce się ją wypytać jak spędziła czas na planie, zapytać ją o dalsze odcinki, jacy są aktorzy, jak kręci się Violettę i pewnie jeszcze o wiele, wiele więcej rzeczy, ale także po prostu ją zobaczyć i zdobyć jej autograf. Ja bardzo bym chciała jechać, ale do Warszawy mam ok. 400 km, a na te kilka godzin, czy nawet nie rodzice NA PEWNO mnie nie zawiozą do Warszawy specjalnie po to, abym zobaczyła jedną aktorkę. Jednak mimo, że zagrała tylko w kilku odcinkach to jest członek obsady serialu i wiele osób na pewno chce ją poznać.

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥