poniedziałek, 29 grudnia 2014

{nr 906} Rozpoczęcie trasy ViolettaLive już dzisiaj! /Aktualizacja/

To właśnie dzisiaj 29 grudnia 2014r. Martina Stoessel wraz z pozostałą częścią obsady biorącą udział w Violetta Live rozpocznie międzynarodową trasę po Europie i Ameryce Łacińskiej! Będzie to oczywiście tylko niewielki przedsmak tego, co usłyszymy na koncertach. Gdzie i o której godzinie rozpocznie się inauguracja? Wszystko w rozwinięciu posta.

/Aktualizacja/ Obsada o wydarzeniu!

Wszystko po kolei....

Violetta Live to międzynarodowa trasa, która obejmie swym zasięgiem Amerykę Łacińską oraz niemalże całą Europę. Jest to ogromne przedsięwzięcie, które zrzeszy ze sobą wszystkich V-lovers z całego świata, którzy wybiorą się na koncert by ujrzeć swych idoli. Koncerty odbędą się m.in. w Rosji, Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Belgii, Holandii, POLSCE, a także w wielu innych europejskich krajach oraz w Ameryce Łacińskiej.


Inauguracja trasy już dziś!

Dzisiaj, 29 grudnia 2014r. o godzinie 17:00 w Madrycie, w Hiszpanii odbędzie się krótka prezentacja  tego, co zobaczymy na koncertach. Jako, że wydarzenie będzie odbywać się w Madrycie, czyli w naszej strefie czasowej, u nas także będzie godzina 17.00. Niestety wątpię by wydarzenie było emitowane na żywo, jednak możemy się spodziewać, że już kolejnego dnia filmiki z inauguracji ukażą się w internecie i bez problemu będziemy mogli je obejrzeć.

Warto wspomnieć, że trasa oficjalnie rozpoczyna się 3 stycznia 2015r. w Hiszpanii i przejdzie tutaj przez takie miasta jak Madryt, Barcelonę, Sewillę, Malagę czy też Saragossę.

Obsada o wydarzeniu.

Madryt!!!!! Dzisiaj czekamy na balkonie Teatru Real o 17, aby zobaczyć się przed rozpoczęciem trasy!!

Dzisiaj o 17:00 będziemy mieli okazję przywitać Was z balkonu Teatru Real w Madrycie. Przychodźcie, ogrzejcie się 

 Czekamy dzisiaj o 17:00 przy balkonie Teatru Real w Madrycie!! Czekamy na Ciebie!

O 17:00 mam nadzieję wszyscy na wschodnim placu. Ponieważ wychodzimy na balkon Teatru Królewskiego! Płaszcz, szalik, rękawiczki itd. Ludzie!!!


Dzisiaj wszyscy mam nadzieję o 17 przy Teatrze Real w Madrycie! Jesteśmy by rozpocząć wielką trasę!!


Do zobaczenia o 17 przy balkonie Teatru Madryt ! Zbierajcie się 

Witaj Madryt!! Dzisiaj o 17 przy plaży de Oriente. Mam nadzieję, że przyjdziecie okryci O 17 obsada przywita Was z tego balkonu

Podsumowując

Co? Martina zaprasza swoich fanów do śpiewania z nimi z balkonu Teatru Królewskiego. [Inauguracja światowej trasy Violetta Live]
Gdzie? Główny balkon Teatru Królewskiego. Plaza de Oriente. Madryt

Teatro Real (Teatr Królewski) znany jest również jako Opera, znajduje się przy stacji metra o takiej samej nazwie (linia 5).

Teatr powstał w połowie XIX wieku, jednakże uległ niemal całkowitemu zniszczeniu w wyniku obsunięcia się ziemi na skutek kopania podziemnych kanałów. Renowacja trwała niemal 10 lat i dopiero w 1998 roku do teatru można było zaprosić pierwszych wielbicieli sztuki. Kiedy? poniedziałek, 29 grudnia o godzinie 17:00

Pozostaje nam tylko czekać na filmiki z wydarzenia, by dowiedzieć się w choć najmniejszym stopniu jakie utwory zaserwują nam członkowie obsady.

CZEKACIE NA INAUGURACJĘ? JAK MYŚLICIE- JAKIE UTWORY NA PEWNO SIĘ UKAŻĄ, A JAKIE NIE? NA KTÓRE PIOSENKI NAJBARDZIEJ CZEKACIE?

7 komentarzy:

 1. Myślę, że pojawią się takie piosenki jak En mi mundo czy En gira. Nie sądzę aby już dziś pojawiły się jakieś nowe piosenki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy12:46

   A czy ona pisze, ze bd dzisiaj? xd

   Usuń
  2. Ja po prostu piszę, że według mnie nie zaśpiewają niczego nowego. Było pytanie jakie utwory się ukażą, a jakie nie, więc napisałam, że będą En mi mundo i En gira, a nie będzie nowych.

   Usuń
 2. Anonimowy13:35

  Już nie moge się doczekać !!!/ monika

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy13:39

  Szkoda, że tam nie mieszkam :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Już się doczekać nie mogę i koncertu i inauguracji. Koncert już za kilka dni, ciekawa jestem jak będzie wyglądał. Jakie będą piosenki i czy będzie tak jak na En Vivo, czyli rozmowy bohaterów między piosenkami. Szkoda, że nie mieszkam w Madrycie, bo oni jako pierwsi zobaczą Violetta Live, a jako jedyni inaugurację i to za darmo.. Fajnie, by było, gdyby można to było zobaczyć na żywo, to już za pół godziny !

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie, że postanowili zorganizować coś takiego. Fani z Madrytu mają naprawdę wielkie szczęście, że mogą zobaczyć aktorów z Violetty, jak i posłuchać piosenek wykonywanych przez nich. Przede wszystkim powinny się cieszyć te osoby, które nie mogą być na koncercie np. z powodu ceny biletu. Jest to świetna okazja, aby przyjść tam i zobaczyć tak jakby kawałek koncertu tylko, że za darmo.
  Ja myślę, że pojawią się 'kultowe' piosenki z trzeciego sezonu. Zapewne będzie to En Gira. Myślałam też, że będą śpiewać przede wszystkim piosenki w grupie, choć solówki lub duety też zapewne będą.
  Według mnie fajne jest to, że postanowili zorganizować to jeszcze w 2014 roku. Kolejne koncerty będą w 2015 roku i trasa rozpoczyna się tak naprawdę od samego początku tego roku, a tutaj taka niespodzianka :) Będzie można ich zobaczyć jeszcze w 'starym' roku :D
  Ciekawa jestem tylko ile będzie trwała ta prezentacja :P

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥