wtorek, 23 grudnia 2014

{nr 896} [Z życia aktorów] Wakacje Lodovici Comello

Chociaż Lodovica Comello nie będzie brała udziału w Violetta Live to wcale nie znaczy, że próżnuje. Utalentowana włoszka uczestniczy w próbach do własnej trasy koncertowej. Zanim jednak wzięła w nich udział to postanowiła wybrać się na wakacje, podobnie z resztą jak większość obsady. Gdzie i z kim je spędziła dowiecie się w rozwinięciu postu.
GDZIE, KIEDY, Z KIM?

Lodovica Comello postanowiła wybrać się na Montanę. Montana to stan w Stanach zjednoczonych, znajdują się tam przede wszystkim góry i prerie, nazywana jest Stanem skarbów lub Krainą lśniących gór. Włoszka wybrała się tam z rodzicami, siostrą Ilarią oraz córeczką siostry Miją. Dziewczyna wyjechała tam ok. 7 grudnia. Jak z każdej podróży przywiozła zdjęcia, które umieściła na facebooku i twitterze:


Post użytkownika Lodovica Comello.
Cześć!


Spadł śnieg, ale stok zamknięty. GRRR.. 


 Ryby z rekinem
Co myślicie o wakacjach Lodovici? 
Moim zdaniem w zupełności sobie na nie zasłużyła. 
Chcielibyście wziąć udział w takim wyjeździe?

4 komentarze:

 1. Bardzo fajnie. Ja jednak nie lubię zimy, ani gór :D
  Post fajny. Jednak trochę krótki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w sumie zimy też nie lubię. A co długości to wiem, że krótki, ale nie widzę potrzeby wciskania czegoś na siłę, bo wtedy z kolei robi się nieczytelny. :)

   Usuń
 2. Anonimowy23:01

  Super post! Mi tam Zima nie przeszkadza, bo zawsze można pojechać do ciepłych krajów na ferie i wtedy jest zupełnie inaczej niż jakby się jechało w lecie;)/ monika

  OdpowiedzUsuń
 3. Lodo urządziła sobie fajne wakacje z rodzinką. Jednak ja nigdy bym się na takie nie zdecydowała, chodzić po górach i to w zimną zimę ? O nie.. Ja bym pojechała na takie wakacje w stylu ''HAWAJE'' HOTEL, BASENY, LATO.

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥