czwartek, 22 maja 2014

[W cyberprzestrzeni] Milion Martiny i dwa miliony Lodovici.

Tytuł postu mówi chyba sam za siebie. Martina Stoessel osiągnęła już milion followersów na Twitterze, natomiast Lodovica Comello ma już dwa miliony lajków na Facebooku. Czyż to nie cudowne mieć tylu fanów na całym świecie? Z pewnością tak. Któż by o tym nie marzył! Dla naszej serialowej Violetty i jej przyjaciółki Francesci marzenie stało się rzeczywistością.
Milion Martiny.
Pewnie niektórzy z was myślą, że czym jest ten milion w porównaniu z 51mln followersów u Justina Biebera czy też 53mln u Katy Perry- królowej Twittera. Otóż wcale nie. Martina dopiero zaczyna swoją karierę. Jest to siedmiomilowy krok do dalszych jej sukcesów. Biorąc pod uwagę, ze znana jest od bardzo krótkiego czasu milion jest ogromną liczbą. Jest to z pewnością bardzo ważne dla Tini, ze może liczyć na wsparcie wszystkich swoich Tinistas. No w końcu jest ich aż milion ;)

Dwa miliony Lodovici.
Niedawno pisałam o milionie polubień Lodovici, a już po niespełna trzech miesiącach ta liczba się podwoiła! No cóż nie ma się co dziwić, w końcu Lodo spełniła swoje największe marzenie- nagrała pierwszą solową płytę, która zdobyła miliony fanów na całym świecie, a teraz planuje światową trasę, która obejmie też Polskę!

Myślę, że warto było by pogratulować obu dziewczynom tak dużego sukcesu. Logujcie się na Twittera i Facebooka i wysyłajcie miłe wiadomości zarówno Lodo jak i Tini. A co możecie napisać?

- Felicitaciones por un milion de followers♥ Polonia te ama Tini.
- Un de dos millones!!! Felicitaciones Lodo♥ Te amo.


Oczywiście napiszcie co tylko przyjdzie wam do głowy. Pamiętajcie aby pokazać, ze gratki lecą od Polonii!

6 komentarzy:

 1. Anonimowy10:58

  Zazdroszczę im!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dużo! :) też tak chcę :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12:29

  Wow! Gratuluję Lodo i Tini tak ogromnej liczby fanów! To jest na prawdę niesamowite :) /misia

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje obu dziewczyną♥ To naprawdę wielki sukces! ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdybym mogła im pogratulować osobiście... Och... To chyba marzenie każdej fanki/fana Tini i Lodo.

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥