piątek, 2 maja 2014

Juntada Tinista w pigułce. [AKTUALIZACJA]

Relację ze spotkania można oglądać na żywo po tym linkiem *KLIK*.


Na blogu pojawił się już post o Juntada Tinista *KLIK*, jednak była to końcówka stycznia i niewiele wiedzieliśmy. Postanowiłam, że zbiorę w jednym poście wszystko, co wiemy o spotkaniu, które odbędzie się dzisiaj.

Simplemente Tini
Jest to pierwsza i jak na razie jedyna biografia Martiny. Piszę jest, ponieważ niedawno na Twitterze Tini pojawiły się dwa wpisy dotyczące książki.

Tłumaczenie: W najbliższą sobotę na Targach Książki! I na Juntada Tinista!

Gdzieś kiedyś czytałam, że w książce ma byś opisany kasting Tini do roli Violetty oraz krótko przedstawione jej życie. Oprócz tego będziemy mogli przeczytać o wpadkach Martiny, śmiesznych sytuacjach oraz oglądać zdjęcia z dzieciństwa dziewczyny.
Zastanawiacie się kto jest autorem książki oraz zdjęć? Co do autora nie mam pewności, jednak fotografem był nie kto inny jak Alejandro Stoessel - tata Tini. A przynajmniej tak myślę, że jego zdjęcia pojawią się w biografii córki, bo to przecież on jeździł za Tini wszędzie - wszędzie z aparatem.
Myślę, że rodzice dziewczyny oraz jej brat są jej największymi fanami. ;)

Jak na razie nie wiemy czy książka będzie dostępna w Polsce, ale gdy tylko jedno z wydawnictw odpisze na mojego maila to zaktualizuję post. 

*Przez jakiś czas mogliśmy wysyłać do Tini swoje okładki do ST. Te wyselekcjonowane zostaną pokazane w specjalnym rozdziale. Też zaprojektowałam okładkę, ale oczywiście spóźniłam się z wysłaniem.
Tutaj kilka zdjęć, które Tini podała dalej na Twitterze*
Akcja - flagi
Jakiś czas temu Martina na swoim Twitterze ogłosiła, żebyśmy wysyłali flagi z wiadomością dla niej oraz innych uczestników JT.
Potem w Internecie pojawiły się informacje, że filmik z flagami zostanie wyemitowany podczas spotkania. Podejrzewam również, że Tini najpierw zobaczy ten filmik, więc to okazja, żeby nasze wiadomości trafią bezpośrednio do niej.
Organizatorzy przewidują, że na spotkanie przyjdzie około 100 tysięcy fanów. Oni także są potencjalnymi odbiorcami naszej wiadomości.

Tutaj flaga, którą aktorka dostała podczas En Vivo w Paryżu.


Konferencja prasowa
22 kwietnia o godzinie 17 czasu argentyńskiego odbyła się konferencja prasowa związana z Juntada Tinista.


Jak widzimy po powyższym filmiku już od początku Tini była oblegana przez fanów. Jak sama przyznała jeszcze nie do końca opanowała umiejętność kontaktu z fanami.

Po chwili oczekiwania konferencja rozpoczęła się. Prezydent powitał wszystkich zgromadzonych na konferencji oraz przed telewizorami. Potem pokrótce przedstawił działalność Tini, aby za chwilę przejść do omówienia prawdziwego celu JT.
Podczas spotkania zostanie wyświetlony materiał dotyczący ochrony środowiska. Marci uważa, że dzieci powinny być uświadomione jak ważne jest dbanie o środowisko, czyli np. segregacja odpadów czy gaszenie światła, gdy wychodzimy z pomieszczenia.
Prezydent mianował Martinę ambasadorem kultury Buenos Aires i podziękował jej za to, że jej sukces przyczynia się do jednoczenia innych ludzi.
Kiedy dziewczyna zabrała głos, podziękowała wszystkim i powiedziała, że od zawsze chciała śpiewać i tańczyć oraz uszczęśliwiać ludzi, a dwieście koncertów, które zagrała wraz z ekipą "Violetty" utwierdziło ją w przekonaniu, że to, co robi jest doceniane. Zaśpiewała również Ser mejor.Specjalna strona internetowa


Na wniosek setek tysięcy fanów, Martina Stoessel (Violetta) postanowiła zorganizować bezpłatne spotkanie z nimi, w celu wzajemnego uznania i wysłania wiadomości do światowej społeczności, tak aby przyszłe pokolenia mają lepszą planetę.


Pomnik Hiszpanów, w dzielnicy Palermo

Kiedy?

Akcje towarzyszące


Największa na świecie wiadomość: Na terenie całego Rosedal Park zostanie zainstalowany (na wszystkich kratach), duży mural, na którym fani mogą napisać wiadomość o trosce o środowisko naturalne, aby być częścią rekordu Guinnessa składającego się z największej ilości ludzi, którzy napisali jak chronić środowisko w jednym artykule.


Każdy uczestnik powinien przedstawić na wejściu symboliczną plastikową butelkę albo nakrętki z rożnych produktów, aby oddać je do recyklingu i je przetworzyć.Inne

Martina wyraziła swoją radość w związku ze zbliżającym się JT oraz wspomniała o nagraniach do trzeciego sezonu.

Aerolineas Argentinas, czyli linie lotnicze zorganizowały konkurs, w którym fani artystki mieszkający poza Buenos Aires mogli  wygrać bilety lotnicze na JT. Czy to nie miły gest z ich strony? 


Jak już wiemy DJ-em na spotkaniu będzie Francisco Stoessel, czyli brat Tini. Dziewczyna niejednokrotnie podkreślała, że Fran jest jej najlepszym przyjacielem, więc czemu nie miałby wystąpić na Juntada Tinista?


Na Twitterze aż roi się od wiadomości na temat JT. Nie odświeżyłam wyników wyszukiwania tylko przez pięć minut i zobaczcie ile ich się zebrało, a to tylko te najlepsze wg Twittera.

Zdjęcia

10 komentarzy:

 1. Anonimowy11:25

  Fajny post. Szkoda, że tak rzadko piszesz :)
  Chciałabym być na JT <333 /misia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się to zmienić, dlatego wkrótce wypatrujcie postów o nieco innej tematyce niż dotychczas. :)
   Chyba każda/-y Tinistas chciałby być teraz w Buenos Aires. Chociaż, żeby ją zobaczyć :D

   Usuń
 2. Ja tak samo chcę być na JT. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy to będzie na żywo na YouTube?

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam w internecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja oglądam od mniej więcej trzech godzin i w sumie jak na razie nie dowiadujemy się nic poza tym co wiemy.
   Aczkolwiek można sobie posłuchać innych piosenek. Przed chwilą był Jorge, teraz Mechi z Jorge i Tini. Ciekawe co potem. ;)

   Usuń
 5. Anonimowy09:49

  Clarie zrobisz podsumowanie jt?

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie, ze podsumowałaś to wszystko. Razem z postem o podsumowaniu wszystko jest perfect!♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bożeeee.. mój komentarz to jakieś masło maślane.
   Fajnie, że zawarłaś wszystkie informacje w jednym poście, a wraz z podsumowaniem wydarzenia wszystko tworzy super całość :)

   Usuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥