niedziela, 4 maja 2014

Podsumowanie wydarzenia roku, którym żyją miliony Tinistas. Czyli JuntadaTinista w skrócie.

UWAGA! PROSZĘ ABY OSOBY, KTÓRE ZGŁOSIŁY SIĘ DO NABORU ZAJRZAŁY NA SWOJEGO MAILA. 

Drugiego maja, w piątek odbyło się długoooo wyczekiwane przez miliony Tinistas na całym świecie wydarzenie, a mianowicie JuntadaTinista. O godzinie 10:00 fani Martiny zaczęli licznie zajmować miejsca znajdujące się naprzeciwko sceny. Niestety musieli poczekać trochę na swoją idolkę, ponieważ jak wiecie przed koncertem udzielała wywiadów, które pochłaniają sporo czasu. Jeden z nich został przeprowadzony właśnie z Tinitą oraz z prezydentem, w którym oboje opowiedzieli jaki jest cel spotkania.Pod pomnikiem Hiszpanów zebrało się ponad 300 000 osób! czyli znaczna część mieszkańców Argentyny. Każda osoba, która się tu znalazła miała na sobie coś, co pokazywało, że należy do fandomu V-lovers oraz Tinistas.
Na czas wydarzenia, które trwało około półtorej godziny, ulice zostały zamknięte. Ale co jeśli komuś zachciałoby się do toalety lub jeśli ktoś chciałby kupić sobie jakieś pamiątki? I o tym pomyślano! Z jednej strony stał rząd licznych kabin, z których, w razie potrzeby każdy mógł skorzystać [oczywiście jeśli zdołał się tam przecisnąć]. Oprócz tego organizatorzy zadbali aby fani mogli kupić sobie pamiątkę w postaci koszulek, a także było stanowisko gdzie można było zaopatrzyć się w książkę Simplemente Tini, którą napisał tato Martiny- Alejandro.

 To by było na tyle jeśli chodzi o ogólne informacje dotyczące wydarzenia. Teraz postaram się wam opowiedzieć po-krótce co wydarzyło się podczas event'u. Zapraszam do rozwinięcia posta.


W końcu długie wyczekiwanie się opłaciło i fani mogli ujrzeć olśniewająco wyglądającą Martinę! Zapowiedziana przez prowadzących wyszła w niebieskim/granatowym kostiumie i już po chwili zabrzmiała melodia dobrze nam znanej piosenki Hoy somos mas. Powiem wam szczerze, ze zdziwiło mnie zachowanie fanów w trakcie gdy Tini wyszła na scenę jak i przez resztę koncertu. Byli stanowczo na cicho. Potem Tinita zaśpiewała Te creo i Como quieres. Niestety każda z tych piosenek puszczona została z playbacku.
Następnie wyświetlony został filmik, w którym Diego, Jorge, Lodo, Alba, Mechi i inni pozdrowili wszystkich zebranych na evencie fanów i pochwalili ich za chęć dbania o naszą planetę, a także pokazali jak segregować plastikowe butelki. Tuż po filmiku Martina zaśpiewała Ser mejor oraz Libre Soty, którym starała się rozruszać publiczność.
Potem, w ramach niespodzianki, Tinita zaśpiewała swoją piosenkę w wersji akustycznej: Lucha por tu suenos~ Wszystko zależy od ciebie. Uważam, ze piosenka jest na prawdę przecudowna i już się w niej zakochałam.
Kolejne w programie było wyświetlenie zapowiedzi filmu Documental Tini, podczas którego Martina zdążyła przebrać się w kolejny strój. Warto wspomnieć, że wszystko co miała na sobie podczas spotkania dostała od Ricky Sarkany oraz Veronici de la Canal.
Przyszedł czas na duet.... Jorge i Martiny! Po przywitaniu zaśpiewali oni Corre- Jessi & Joy. Potem chłopak się pożegnał, a główna gwiazda spotkania zapowiedziała swoją przyjaciółkę Mechi, która wyszła na scenę w cudnym stroju. Razem zaśpiewały jedną z moich ulubionych piosenek Price Tag- Jessi J. Uważam, ze wyszło im to genialnie! Oczywiście w połowie piosenki w roli rapera pojawił sie Jorge!
Potem chwila przerwy i na scenę wstąpił Axel, z którym Martina zaśpiewała Celebra la Vida- Raduj się życiem. Natomiast od razu po występie wyświetlono filmik z flagami państw, które nie mogły uczestniczyć w wydarzeniu. Ważne! POJAWIŁA SIĘ RÓWNIEŻ NASZA FLAGA!!
I znowu Tini pojawiła się w nowym stroju- białej sukience, na której w kilku językach były napisane słowa 'miłość' i 'pokój'. Rozpoczęły się podziękowania. Martina podziękowała Argentynie, wszystkim zebranym tutaj fanom, a także rodzicom. Kolejno zaśpiewała swoją ulubioną piosenkę Imagine- Johna Lenona. Po której raz jeszcze wspomniała o ochronie naszej planety, ale nie dała rady dokończyć ponieważ wzruszyła się.
Na sam koniec Martina zaśpiewała En mi mundo i tym oto akcentem zakończyła się ta wspaniała impreza. Potem wszyscy, którzy brali w niej udział podziękowali za przybycie.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zdjęcia i filmiki.


10 komentarzy:

 1. Podoba się wam post? Oglądaliście relacje na żywo w piątek?♥

  P.S. Przypominam o konkursie, ponieważ nie doszedł jeszcze ANI JEDEN mail.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy13:04

   "Te creo" Tini akurat śpiewała na żywo. ;) A dokładniej z półplaybacku - podkład instrumentalny + głos na żywo.

   Ciekawe podsumowanie. ;)

   B.

   Usuń
 2. Świetne podsumowanie♥♥♥
  Teraz ja napiszę coś od siebie xD :)
  1. Stroje Martiny.
  Każdy strój był dość dziwny jak na [nie]zwykłe spotkanie z fanami. Najbardziej podobała mi się biała sukienka, a najmniej te okropne czerwone spodnie i bluzka.
  2. Piosenki. Szkoda, że Martina śpiewała niektóre piosenki (te z Violetty) z playbacku :cc
  Super zaśpiewała swoją piosenkę oraz razem z Mech i Jorge Price Tag. Choć czasem jak słucham Tini mam wrażenie, że fałszuje.
  3. Zachowanie fanów! Co to miało być. Myślałam, ze będą krzyki, oklaski i jedno wielkie szaleństwo,a tu.... NIC. Myślę, ze fani Martiny jako VIOLETTY myśleli, ze będzie to wyglądało jak Violetta en vivo i będą same piosenki z serialu. Wkurzało mnie, że wołali na nią Violetta a nie Tini.
  No to tyle w mojej ocenie♥
  Genialny post jak zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post :-) ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
  Ja też widziałam to na żywo i trafiłam na moment gdy właśnie Tini wchodziła na scenę. :-) Jak widziałam i słyszałam to nie było takie zachwycenie u fanów. (:-( Nie było okrzyków - Tini! Tini! Ale też się trochę zawiodłam. No ale fajnie że jest autobiografia Tini. :-)

  PS. Dostałaś e-maila? Jeśli tak to odpowiedz. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałam :) ale niestety jak na razie nie wykorzystam :)

   Usuń
  2. Ale jak chcesz możesz wysłać więcej :)

   Usuń
 4. Anonimowy14:16

  Świetne podsumowanie <33
  Ta biała sukienka była przecudaśna! Misia

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy będzie post o naborze(wybrane osoby)? Strasznie chcę poznać te osoby. :-) Pozdrawiam nowych współ pracowników i Word Violette i Clarie. :*☆☆☆☆☆☆☆☆

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy post :)
  Ja wtedy akurat byłam w Wenecji bez dostępu do neta więc nie mogłam oglądać :/

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥