czwartek, 22 maja 2014

[Sprawy organizacyjne] Zmiana wyglądu bloga; konkurs i inne.

Dzisiaj chciałam poruszyć kilka spraw związanych z blogiem, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zaczniemy od odświeżenia wyglądu bloga. Jak z pewnością zauważyliście na blogu pojawił się nowy nagłówek, a także boczny pasek uległ małym poprawką. Nie są to jakieś ogromne zmiany, bo nie to miałam na celu, ale myślę, że teraz blog wygląda ładniej.
Swoje opinie na temat nowego/odświeżonego wyglądu napiszcie na dole w komentarzach.
__________________________________________________________________

Kolejną sprawą, którą chciałabym poruszyć jest konkurs. No właśnie... w ubiegłym miesiącu ogłosiłyśmy konkurs na zaśpiewanie ulubionej piosenki z serialu. Jeśli czytacie naszego aska [klik] lub zerkaliście na komentarze pod postem o konkursie [klik] wiecie, że zostaje on ODWOŁANY. Dlaczego? Nie dotarło do nas ani jedno zgłoszenie, mimo, że chęć udziału w konkursie wyraziło aż 31 osób. Powiem szczerze, że nie rozumiem waszego postępowania, ale nie mam już ochoty się w to wgłębiać. Konkurs został odwołany i kropka.  

Ale czy to oznacza, że nie będziecie mogli już wygrać Sekretów... i Za kulisami?
Nie. Po raz kolejny pójdę wam na rękę i dam okazję do wygrania nagród. Nie zmarnujcie jej, bo zapał szybko mija i może się tak zdarzyć, że na blogu nie będzie żadnych nagród do wygrania.
No ale o co chodzi? Jak możecie zdobyć te nagrody? Już wam wszystko wyszczególniam.
Jeśli chcecie zdobyć jakiekolwiek nagrody musicie komentować jak najwięcej postów. Im więcej komentarzy z waszej strony, tym większa szansa, że zakwalifikujecie się do drugiego etapu. Czego? Zdradzę wam w odpowiednim momencie.
Jak na razie zachęcam was do komentowania, ponieważ tylko od was zależy czy nagrody wrócą "do gry" i będzie je można wygrać.
__________________________________________________________________

Ostatnią rzeczą, o której chciałam napisać jest nic innego jak nabór. Zgłosiło się do niego dwie osoby, ale do tej pory nie uzyskałam żadnej odpowiedzi na wysłanego maila. Zwracam się także z prośbą do innych, którzy nie wysłali swojego zgłoszenia, a może jednak chciały by udzielać się na blogu. Zależy mi głównie na osobach, które dysponują dość sporą ilością czasu i mogłyby wstawiać posty kilka razy w tygodniu, które są kreatywne i potrafią pisać zwięźle, na temat. Jeśli chcesz dowiedzieć się czego jeszcze bym chciała zajrzyj do postu naborowego [klik] {Oczywiście wasze zgłoszenie nie musi wyglądać tak jak w przykładzie, aczkolwiek ważne jest byście zawarli tam najważniejsze informacje i zachęcili mnie do siebie}
__________________________________________________________________

Na koniec chciałabym podziękować wam za 40 obserwatorów i zachęcić do dalszego przyłączania, ponieważ dzięki temu będziecie zawsze na bieżąco. Ponadto zachęcam do lajkowania naszego fanpage'a [klik] i obserwowania aska [klik], a także regularnego odwiedzania i komentowania bloga.

8 komentarzy:

 1. No to ja zabieram się do komentowania + wygląd jest ekstra! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy12:31

  Wygląd bloga piękny! <33
  Komentować będę ZAWSZE!
  Gratuluję 40 obserwatorów!
  Pozdrawiam Misia :**

  OdpowiedzUsuń
 3. Za 40 obserwatorów już gratulowałam ♥
  Wygląd jest piękny♥♥
  Komentować także będę jeśli będę miała taką możliwość! ♥
  Szkoda, że te osoby, które się zgłosiły nie wzięły udziału w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny ;-)
  Dobra, pokomentuję xD
  Graty!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja komentuje wszystkie posty. Daję słowo honoru.
  PS. Nie mogę się przyzwyczaić do nowego wyglądu bloga, ale jest super.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nowy wygląd jest prześliczny <3 Jeśli mogę spytać.. w jakim programie zrobiłyście ten nagłówek? :)
  A w konkursie bardzo chciałam wziąć udział, ale nie mam odpowiedniego sprzętu do nagrania piosenki.. :c Telefon, tablet, czy zwykły mikrofon przy słuchawkach za bardzo zmienia głos ;/ Szkoda..
  Postaram się komentować więcej niż do tej pory :)
  No i gratuluję 40 obserwatorów :D

  Ps. Zapraszam do mnie :) http://wszystkoovioletta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Nagłówek śliczny :)
  Super, że nadal jest szansa wygrania tak fajnych nagród :)
  Gratuluję obserwatorów i życzę ich jak najwięcej :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Nagłówek śliczny! Naprawdę gratuluję! Pocieszę was tym,że miałam zamiar wysłać wam zgłoszenie (Ćwiczyłam przez 4 dni) żeby wyszło czysto i wg się starałam a tu Bum ... :'C A nie komentowałam ,bo leń mam za swoje.Pamiętam jeszcze 1 konkurs.Jak cię błagałam żeby się odbył mimo ,że wysłały tylko 3 osoby w tym ja :D Chociaż i tak nie wygrałam .. ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥