sobota, 10 maja 2014

[Świat seriali] Streszczenia odcinków 70-79 oraz Diego zostaje zdemaskowany, szokujące odkrycie.

PAMIĘTAJCIE O KONKURSIE!

Nieubłaganie zbliża się koniec drugiego sezonu pokochanego przez miliony osób na całym świecie serialu "Violetta". 23 maja o godzinie 16:00 obejrzymy ostatni odcinek kultowego serialu [oczywiście chodzi o drugą serię]. Niestety na kolejną i najprawdopodobniej ostatnią będziemy musieli poczekać co najmniej do następnego roku. Ale nie dołujmy się, bo zostały nam jeszcze dwa tygodnie niesamowitych emocji!
Diego zostaje zdemaskowany.
Leon i Violetta powstrzymują się przed pocałunkiem i postanawiają, że zostaną przyjaciółmi. Oboje wygrywają taneczny konkurs, co nie podoba się Larze. Cała grupa [Leon, Vilu, Diego, Fran] wyjeżdżają do Hiszpanii, a konkretniej do Madrytu. Tam Violetta dowiaduje się, że Leon zerwał z Larą. Natomiast chłopak i Francesca wpadają na trop spisku Diego z Ludmiłą. Razem postanawiają do zdemaskować. Leonowi udaje się nagrać rozmowę Diego z Ludmiłą. Violetta ogląda nagranie video i poznaje szczegóły ich planu. Dziewczyna jest załamana. Diego przeprasza Vilu, ale ta nie chce słuchać jego wyjaśnień. Wkrótce ona i Leon postanawiają dać sobie szansę. Pragną się pocałować, ale ciągle ktoś im przeszkadza.

Szokujące odkrycie.
Gdy Diego mówi Ludmile, ze nie chce już z nią knuć, dziewczyna oświadcza mu, ze wie, kto jest jego ojcem. Potem dziewczyna wyjawia Gregorio tożsamość jego syna. Mężczyzna jest przerażony. Próbuje skontaktować się z matką Diego. Podczas rozmowy z chłopakiem niechcący wyznaje, ze jest jego ojcem. Diego nie chce go znać, bo twierdzi, że nauczyciel zniszczył życie jego matce. Violetta radzi Gregorio, żeby oficjalnie przyznał, że Diego jest jego synem.

Streszczenia odcinków 70-79.

Odcinek 70. (Pt. 9.05.)
Maxi i Naty całują się, Federico chce podarować Ludmile naszyjnik. Prosi Naty, żeby przekazała jej prezent. dziewczyna umieszcza biżuterię w rzeczach Ludmiły. Diego zabiera naszyjnik, żeby zemścić się na wspólniczce za to, ze chciała powiedzieć prawdę Violettcie.

Odcinek 71. (Pon. 12.05.)
German zabrania córce wyjazdu do Madrytu, gdzie na i jej przyjaciele mają wziąć udział w konkursie. Ludmiła ma zastąpić Violettę.

Odcinek 72. (Wt. 13.05.)
Castillo zgadza się na wyjazd Violetty do Hiszpanii. Broadway i Camila powstrzymują się przed pocałunkiem.

Odcinek 73. (Śr. 14.05.)
German dowiaduje się o zaginięciu córki i martwi się o nią. Maxi i Naty kłócą się o Ludmiłę. Marco daje Francesce kwiaty.

Odcinek 74. (Czw. 15.05.)
Castillo chce pojechać do Hiszpanii, ale Jade i Ramallo go powstrzymują. Violetta stara się uspokoić ojca.

Odcinek 75. (Pt. 16.05.)
Andres kupuje Marco bilet do Hiszpanii. Ramallo i Olga chowają walizkę Germana.
Odcinek 76. (Pon. 19.05.)
Violetta, Francesca, Leon i Diego wracają do Buenos Aires. Ludmiła komponuje nową piosenkę. Pablo uważa, że powinna zaśpiewać ją w duecie z.... Violettą! Federico dowiaduje się o intrygach Ludmiły i z nią zrywa.
Odcinek 77. (Wt. 20.05.)
Ludmiła całuje się z Federico. Gregorio nie rozumie dlaczego Violetta nie może skupić się na ćwiczeniach. Francesca zrywa z Marco.

Odcinek 78. (Śr. 21.05.)
Broadway i Camila całują się. Olga jest zazdrosna o Ramallo. Francesca podrzuca liścik Marco.

Odcinek 79. (Czw. 22.05.)
Camila wyznaje Broadwayowi miłość. Andres myśli, ze list od Francesci jest skierowany do niego. Chłopak zmienia wizerunek by upodobnić się do Marco. Ludmiła zaczyna tłumaczyć się przed Violettą ze swojego zachowania.

4 komentarze:

 1. Nie możecie się już doczekać kolejnych odcinków? Czekacie na wielki finał? czego najbardziej nie możecie się doczekać? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale się będzie działo!!!!! ♥♥ NIE MOGĘ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ! Z pewnością czekam na wielki finał, ale wiem, ze jak będzie ten 80 odcinek to będzie już koniec i od razu ogarnia mnie smutek :cc
   Ja nie mogę się doczekać beso Ramallo i Olgi i tego co będzie się działo między Fran i Marco. Nie chce rozstania DIELETTY!

   Usuń
  2. Super post. :):):):):):):) Ja nie mogę się doczekać. I love your blog. Ale super że Leon i Violetta będą razem.

   PS. Następne kolaże zaraz przyśle. :-)

   POZDRAWIAM. NAJWIĘKSZA FANKA TWOJEGO BLOGA. :):):):):):):):):):):):)☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

   Usuń
 2. Anonimowy14:36

  Wow! Ale się będzie działo :D
  I can't wait! xD
  Super blog, świetny post <33 Te amooo
  Misia

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥