środa, 14 maja 2014

Tini Stoessel śpiewa dla chorych dzieci.

Martina Stoessel śpiewała piosenki z "Violetty" dla chorych dzieci. Gwiazda jednego z najbardziej popularnych seriali Disneya zorganizowała kolejny koncert, trochę więcej niż tydzień po JuntadaTinista 2 maja. Tym razem jednak impreza odbyła się w innym miejscu, był to Szpital Dziecięcy w Buenos Aires.
 Koncert Martiny odbył się jako część Caravana y Megafestival Solidario promowanej przez AMCA (Asociación Mutual Conductores de Automotores), która co roku organizuję Día del Taxista- czyli dzień taksówkarza. Na Caravana y Megafestival Solidario uczestniczyło wiele argentyńskich gwiazd, a zysk z występów został przeznaczony dla Hospital de Niños Ricardo Gutiérrez.
Martina nie przestawała śpiewać piosenek z "Violetty" by zebrać fundusze dla szpitala dziecięcego, a później w ciągu dnia odwiedziła także młodych pacjentów obdarowując ich zabawkami. Za wysiłki Tini podczas tej imprezy charytatywnej stowarzyszenie AMCA i Caravana y Megafestival Solidario dało Martinie świadectwo bycia ambasadorką solidarności. Całe wydarzenie Martina podsumowała na Twitterze mówiąc, ze to co robi napełnia jej serce radością.

6 komentarzy:

 1. Co myślicie o zaangażowaniu Tini w tego typu akcje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale mało komentarzy jest ostatnio. :(

   Usuń
 2. Jeju, jakie Tini ma dobre serce. :) Super blog. :-)
  Pozdrawiam, największa fanka twojego bloga. :-)
  PS. Kolaże kiedy? I czy coś masz do nie przetłumaczenia? Jeśli tak to napisz na facebooku. Najlepszy blog na świecie i jeszcze raz wszystkiego najlepszego. :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy20:39

  Właśnie za to kocham Tini <33 za to że ma wielkie serce :**
  Super post :) /misia

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy18:39

  Kocham Tini

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham Tini za jej wielkie serce do ludzi♥ a zwłaszcza tych chorych dzieci, które bardzo często są odrzucane przez społeczeństwo.

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥