poniedziałek, 19 maja 2014

[Świat seriali] Kulisy 3. sezonu.

Podczas gdy w Polsce oglądamy ostatnie odcinki drugiego sezonu, ekipa VIOLETTY intensywnie pracuje na planie kolejnej serii tego młodzieżowego hitu. specjalnie dla was zdradzamy kilka tajemnic nowej odsłony serialu *[co prawda o każdej napisanej tutaj rzeczy wiedziałam, ale i tak chcę się nimi z wami podzielić].
Gdy Diego Ramos wyjawił, ze "Violetta" została przedłużona o kolejny sezon, fani nie posiadali się z radości. Chociaż data premiery trzeciej serii nie została jeszcze ujawniona, w internecie zaczęły pojawiać się kolejne przecieki z planu. Chcecie dowiedzieć się o jakie 'przecieki' chodzi? Rozwińcie post!

Zmiany, zmiany...
Wielbicieli pary Angie i German na pewno ucieszy fakt, że w kolejnym sezonie Clara Alonso grająca ciocię Violetty, wróci do serialu. Będzie się to wiązało z kolejną zmianą jej image'u, który6 stanie się jeszcze bardziej stonowany i elegancki, jak przystało na kobietę, która przyjechała ze stolicy mody, czyli Paryża. Martina Stoessel grająca Violettę będzie musiała z kolei ukrywać pod makijażem tatuaże, które niedawno sobie zrobiła- jeden na nadgarstku, drugi na karku, a *trzeci na palcu. Przemianę wewnętrzną przejdzie Diego- gdy odkryje prawdę o swoim ojcu, stanie się bardziej refleksyjny i wrażliwy. Ludmiła natomiast będzie chciała zakopać topór wojenny z Violetta.

Nowy rywal?
W nowym sezonie nie zobaczymy serialowej Lary ani Jackie. Pojawią się natomiast nowi bohaterowi m.in. Clemens vel Alexandre, grany przez francuza Damiena Laurettę. Czyżby przystojniak miał być kolejnym rywalem Leóna, który wreszcie będzie przeżywał szczęśliwe chwile z Violettą?
Poznamy również Priscilę (Florencia Ortiz) i Gery (Macarena Miguel). W nowej odsłonie "Violetty" uczniowie znowu wyjadą do Hiszpanii. Tym razem będą zwiedzali malowniczą Barcelonę. Zdjęcia do serialu były kręcone w argentyńskiej klinice rehabilitacyjnej. Na razie jednak nie wiadomo, który z bohaterów będzie miał wypadek. Krążą również plotki, ze trzeci sezon może być zarazem ostatnim. *[to zostało już potwierdzone]
* dodane przeze mnie.

Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę doczekać się trzeciego sezonu Violetty. Nowe wątki, postacie... To niestety dopiero w następnym roku.

6 komentarzy:

 1. Ale super. Ja tak samo nie mogę się doczekać. *[ja myślałam że 6 będzie ostatni.]

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy18:28

  Faktycznie napisali wszystko to co prawdziwy V-lover powinien już wiedzieć :D Super post. Fajnie, że o tym napisałaś /misia

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy18:30

  Superowo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać trzeciego sezonu♥♥ Będę oglądała po hiszpańsku jeśli będzie to możliwe! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No, no ciekawie się zapowiada ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy20:43

  to Leon będzie miał wypadek oglądnijcie sb 6-7 odcinek 3 sezonu na YT

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥