piątek, 30 maja 2014

Angie i przepisy z "Violetty". [Aktualizacja]

Jako że pojawiło się kilka nowych zdjęć, filmików oraz świeżutkich informacji- przychodzę do was z aktualizacją. Możecie ją obejrzeń rozwijając posta.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Nasza kochana Clara Alonso- w serialu, ciocia głównej bohaterki, która wyjechała do Francji aby spełniać swoje marzenia weźmie udział w nowej serii, tym razem kulinarnej.
Clara Alonso weźmie udział w swego rodzaju "bloga" telewizyjnego, który będzie koncentrował się na kuchni. Oczekując na trzeci sezon "Violetty" mamy naprawdę smaczne wiadomości do przekazania...
...wszystkim młodszym fankom serii Disney Channel. I spodoba się on także wszystkim mamom.  
Począwszy od 9 czerwca rozpocznie się nowy program o nazwie "Angie i przepisy z Violetty". Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony Violetty na Facebooku, która opublikowała już pierwsze zdjęcia Clary Alonso, cioci Violetty, z planu. Niestety nadal wiemy bardzo mało. Z promo, które pokażemy niżej możemy spodziewać się raczej telewizyjnego bloga składającego się z dwudziestu odcinków o tematyce kulinarnej.
[Tłumaczenie ze strony movieforkids.it]

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ 

Aktualizacja.
 Ciocia Violetty- Angie postanawia nauczyć się gotować, aby zadowolić swoją siostrzenicę i uczniów, którzy uczęszczają do Studio On Beat- szkoły tańca i śpiewu, w której rozgrywa się historia telenoweli. Otwiera bloga, a następnie łączy się przez Skype z Olgitą- kucharką rodziny i zaczyna gotować.

Związek z Violetta3.

Czy udział Clarity w programie Przepisy z Violetty oznacza, ze będzie ona więcej udzielała się w kuchni podczas trzeciego sezonu? Owszem może to mieć ze sobą związek- aczkolwiek nie musi. Piszę wam tutaj o tym, jako mój własny domysł. W komentarzach napiszcie, co wy o tym myślicie.


 To tyle jeśli chodzi o nowe zdjęcia z planu Angie e le ricette di Violetta. Teraz pora na coś innego, czyli krótkie fragmenty/zapowiedzi programu.
Chcielibyście zobaczyć nowy program na polskim Disney Channel? Wyobrażacie sobie Clarę w roli gotującej cioci Violetty? Ja nie mogę się już doczekać aż ujrzę pierwszy odcinek Angie e le ricette di Violetta.

9 komentarzy:

 1. Nie mogę się już doczekać nowego serialu. Już wyobrażam sobie Angie robiącą te wszystkie violettowe potrawy♥ Mniam :)
  Super post♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahahahhaha :-D
  Nie przepadam za Clarą, ale to może być ciekawe *o*

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy20:48

  Czekam z niecierpliwością!! <33
  Kocha Clare i na pewno świetnie jej pójdzie :**/misia-ponownie;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Angie + Kuchnia = Babeczka xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepadam za Clarą więc no ten..Nie mogę się doczekać! xD

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na czwarty rozdział :*
  http://nowe-pokolenie-hogwart.blogspot.com/2014/05/chyba-wole-nauke.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy14:13

  Nie moge sie doczekac!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥