sobota, 31 maja 2014

[Violetta 3] Polaco en Violetta?

Z dnia na dzień dowiadujemy się coraz to nowszych informacji na temat trzeciego sezonu serialu "Violetta". Tym razem dzięki naszej kochanej rodaczce- Mircie w naszych sercach pojawiła się nadzieja, że w ostatnim sezonie na ekranach telewizorów ujrzymy Polaka!
Skąd możemy wyciągnąć takie wnioski? Otóż to! Mirta napisała na swoim Twitterze bardzo ciekawego tweeta. Chcecie dowiedzieć się jakiego? Kim będzie owy Polak? Kiedy możemy się go spodziewać? Zapraszam standardowo do rozwinięcia posta.

Dokładnie 22 godziny temu, na swoim Twitterze serialowa kucharka rodziny i zakochana w Ramallo Olgita napisała bardzo ciekawego tweeta.

Cześć! Przychodzi do #Violetty bardzo szczególna wizyta z #Polski! mmmm! Kim będzie? Witam! Buziaki

Czy to oznacza, że w Violetta 3 będziemy oglądać jakiegoś Polaka?

Słowa Mirty zawarte w tweecie wyraźnie mówią, że tak właśnie będzie. "Przychodzi do Violetty" "wizyta z Polski"- wszytko jest jasne. W trzecim sezonie Violetty pojawi się Polak bądź Polka. Nie wiemy czy zagości w serialu na kilka, czy może tylko na jeden odcinek, tak jak Marty Petrucci, która wcieliła się w postać Martiny~ kuzynki Francesci, w drugim sezonie. Jeden, czy kilka odcinków tak na prawdę nie robi większej różnicy. Liczy się fakt, ze ktoś od nas pojawi się tam, w serialu!! Czyż to nie cudowne?

Polak czy Polka, oto jest pytanie.

Wielu z was zastanawia się pewnie, czy osobą z Polski będzie chłopak, czy może dziewczyna. Jak dla mnie nie ma to większego znaczenia jednak widząc słowo "Bienvenida!" możemy wywnioskować, że owym Polakiem, a raczej Polką będzie DZIEWCZYNA!

Kim będzie w trzecim sezonie?
[moje przypuszczenia]

1. Ślub Olgi i Ramallo.
Na jednym ze zdjęć z planu trzeciej serii mogliśmy dostrzec tort. Nie byle jaki, ale tort weselny. Czy to oznacza, ze ktoś ma zamiar wziąć ślub? Nie jest to stuprocentowo pewne, ale stawiam na Ramallo i Olgitę, którzy pod koniec drugiego sezonu oficjalnie wyznali sobie miłość. No ale kim miałaby być nowo przybyła Polka? Wydaje mi się, ze jeśli faktycznie będziemy mogli zobaczyć ślub Ramallo i Olgi to dziewczyna mogłaby być członkiem rodziny, która przyjechałaby na tę oto okazję.

2. Nowa osoba w Studio On Beat.
Ta opcja jest dla mnie mniej prawdopodobna, ale i tak biorę ją pod uwagę. Pamiętacie dziewczynę o imieniu Libi, która przyleciała z Izraela do Studio jako zwyciężczyni konkursu Youmixu? Być moze i dziewczyna od nas będzie zwyciężczynią konkursu, która będzie miała okazję przybyć do Studio. Kto wie ;)

W którym odcinku może się pojawić?

Stawiam na drugą część sezonu, ponieważ gdyby Polka miała pojawić się wcześniej już dawno mielibyśmy takową informację. A warto wspomnieć, ze obsada z pewnością jest już w połowie nagrać trzeciego sezonu.

6 komentarzy:

 1. A wy, co myślicie o tym wszystkim? Jakie są wasze propozycje, co do tego, kim mogłaby być dziewczyna z Polski w serialu?

  OdpowiedzUsuń
 2. To naprawdę rewelacyjna wiadomość! Wielkie wyróżnienie dla Polski. Ileż ja bym dała żeby być tą Polką. Mi osobiście wydaje się, ze dziewczyna może być jakąś krewną Olgi. Fajnie by było gdyby była w kilku odcinkach, a nie tylko w jednym ♥♥
  Violetta 3 nadchodzi.... ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi też się wydaje że to jakaś krewna Olgi. Lub też może byč chłopakiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może być też uczniem Studio On Beat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy20:21

  Polak w V3 to dopiero coś :) nie mogę się już doczekać! <3 /misia

  OdpowiedzUsuń
 6. Hmmm..... po co snuć przypuszczenia! Zostało nam czekać! :-)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥