środa, 21 maja 2014

[Aktualizacja] Lodovica WORLD TOUR 2015.

Tak, tak, tak, to nie żart! Polonia jest na drugim miejscu światowej trasy Lodovici! Czyż to nie cudowne? Mamy już stu procentową pewność, że zobaczymy naszą idolkę u nas w kraju!!!
___________________________________________________________________________________
Zobaczyć na żywo Lodovice- bezcenne. Móc uczestniczyć w jej koncercie- chyba każda Comelistas i Universes o tym marzy. Teraz mamy właśnie taką okazję! Miliony fanów na całym świecie, w tym również i my będziemy mogli zobaczyć Lodovicę śpiewającą Universo, Otro dia Mas czy inne piosenki ze swojej debiutanckiej płyty.

Witajcie Universes! Zaczynam przygotowywać swoją światową trasę i mam do ciebie pytanie. Gdzie chciałbyś zobaczyć mój występ? Musisz wybrać miasto, które odwiedzę. Czekam na wasze głosy. Ciao!
Ale o co tak na prawdę chodzi? Jaka trasa? Kiedy? Już odpowiadam wam na te pytania. Otóż Lodovica kilka dni temu zapowiedziała niespodziankę, którą dopiero niedawno nam zdradziła. Jest to ogłoszenie trasy, która odbędzie się po nagraniach trzeciego sezonu, czyli niestety dopiero w 2015r. [dokładna data nie jest jeszcze znana]. Specjalnie dla wielbicieli Lodo, którzy chcieli by zobaczyć ją na żywo podczas koncertu została utworzona strona, na które można wybierać miasto, w którym miałby się odbyć koncert. My mamy do wyboru trzy miasta~ Warszawę, Łódź i Kraków.


Jak zagłosować na wybrane przez nas miasto?
Wystarczy odszukać najbardziej atrakcyjną dla nas lokalizację [dla mnie osobiście jest to Łódź, ponieważ z tych trzech miast to tutaj mam najbliżej] zaznaczyć ją i na samym dole strony nacisnąć 'vote'. 

Jak się ma nasza sytuacja?
Naprawdę bardzo dobrze. Nasze dwa miast są w czołówce [jest to Warszawa (10%, 3.041 Votes) oraz Kraków (9%, 2.704 Votes)]. Natomiast Łódź jak na razie zajmuje siódme miejsce, co wcale nie znaczy, ze jest ono złe biorąc pod uwagę, ze głosować można na aż 78 miast znajdujących się w państwach w całej Europie.

Czy to glosowanie ma w ogóle sens?
Oczywiście, że tak! Dzięki temu z pewnością utwierdzimy Lodovicę, że Polska jest właśnie tym krajem, który bardzo na nią czeka i niezmiernie ją kocha. Poza tym jako prawdziwe Universes i Comelistas powinniśmy zawsze pokazywać się z jak najlepszej strony. To, ze właśnie polskie miast są w czołówce jest ogromnym sukcesem nas wszystkich. Łącznie w głosowaniu [oczywiście na polskie miasta] wzięło udział aż 6861 osób! co jest naprawdę dużą liczbą.

 TAKŻE DO ROBOTY! Jeśli nie zagłosowaliście jeszcze na żadne miasto zróbcie to jak najszybciej, aby Lodovica widziała w jakim tempie rośnie liczba głosów w Polsce.

14 komentarzy:

 1. Cieszycie się z nadchodzącej trasy Lodo? ♥ Na jakie miasto głosujecie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już zagłosowałam na Warszawę a jak ktoś nie wie jaka to strona to napiszę:http://www.lodovicaworldtour.com/#_=_ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzenia się spełniają :))
  Ja osobiście głosowałam na Kraków :)
  Ciekawy wpis <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy18:36

  Matko! Warto żyć marzeniami <33 bo one się w końcu spełniają <3 bardzo się cieszę, że Lodo będzie w Polsce. Ja głosowałam na Warszawę :) /misia

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy18:42

  It's beautiful :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Też mam najbliżej do Łodzi ;3 Mam nadzieję, że bedzie tu koncert ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy14:21

  Ej ludzie jesteśmy na pierwszym miejscu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:42

   Trzeba wyciągnąć Kraków i Łódź na 1 i 2 miejsce :)

   Usuń
 8. TODO ES POSIBLE! Właśnie to zdanie opisuje wszystko to, co teraz czuję! Trzeba marzyć, wierzyć, czekać i być cierpliwym bo WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!
  Zrobię na prawdę wszystko by móc tam być, bo kocham Lodo ponad życie i jestem wielką Universe!♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak przy okazji ja będę chciała najbardziej w Krakowie, ale jak będzie w Wawie lub Łodzi też na pewno nie przepuszczę okazji zobaczenia na żywo Lodo♥

   Usuń
  2. Matko! Nie mogę uwierzyć, ze Lodo będzie w Polsce na sto procent! I że jesteśmy drudzy na jej liście! Aaaaa! ♥♥

   Usuń
 9. Aaaa Lodo ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥