sobota, 15 listopada 2014

{nr. 873} [Relacja] Występ Martiny w duecie z Valerią Lynch

Martina z dnia na dzień staje się coraz lepszą i coraz bardziej doświadczoną artystką. Media nie przestają o niej pisać, a i ona sama nie stoi w miejscu. Dziewczyna ciężko pracuję nad swoją karierą i wykorzystuje każdą okazję, która jej się nadarzy na swoją promocję. 9 listopada Tini wystąpiła w teatrze Gran Rex (największy teatr w Argentynie) jako gość specjalny na koncercie Valeri Lynch.

Martina w tak ważnym dniu musiała prezentować się idealnie. Połączenie przepięknej sukienki i dziewczęcymi szpilkami od Ricky Sarkany oraz powalającym make upem wykonanym przez Vanesę Aragon stworzyły genialną stylizację, w której Tini błyszczała jak nigdy dotąd. Po wielu godzinach spędzonych wspólnie z Valerią na próbach w niedzielę 9 listopada, w końcu nadszedł dzień występu. Do teatru Gran Rex, aby zobaczyć koncert zjawił się dobrze Wam znany Diego Ramos, aktor wcielający się w rolę Germana w serialu "Violetta", ale także wiele innych, znanych osobowości m.in  Fátima Florez, Noelia Pompa, Ángel de Brito, Floppy Tesouro i jej chłopak, Fernando Burlando i Barby Franco. Na widowni nie zabrakło najbliższych Tini oraz jej chłopaka Petera Lanzani. Martina wspólnie z utalentowaną Valerią Lynch wykonała piosenkę "Pienso en mi". Nie obyło się bez ulubionej piosenki dziewczyny -  "Imagine" Johna Lennona, którą na koncercie wykonała solowo. Martina obu piosenkom oddała się w każdym calu i obie piosenki wykonała rewelacyjnie. 
 Podziękowania Martiny na Twitterze:
 Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wieczorze! Widziałam wszystkich i zobaczyłam wszystkie piękne plakaty!

I dziękuję za pokorę, miłość, talent i dobroć. @valerialynch jesteś WIELKA! DZIĘKUJĘ
 Zdjęcia

         Jak Wam się podobały wykonania i stylizacja Martiny?

2 komentarze:

  1. Anonimowy13:27

    Super! Chciałabym aby Tini wydała swoją solową płytę. Papitka ;-*

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy16:02

    Extra post!/ monika

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥