piątek, 21 listopada 2014

{nr 877} [VIOLETTA3PL] Odcinki 6-10.

Za nami już kolejny tydzień odcinków na polskim Disney Channel. Oprócz tego po miesięcznej przerwie ruszyły z powrotem odcinki w Ameryce Łacińskiej [post w przygotowaniu]. Dzieje się naprawdę dużo, a z odcinka na odcinek będzie coraz ciekawiej. Chcecie nadrobić lub obejrzeć ponownie odcinki z tego tygodnia? Wszystko wraz ze streszczeniami znajdziecie w rozwinięciu posta.


odcinek 6León ma wypadek i trafia do szpitala. Violetta niepokoi się i chce czym prędzej go zobaczyć. Kiedy wchodzi do pokoju, chłopak jest nieprzytomny. Violetta prosi go, żeby nie spał zbyt długo.
Marco uważa, że jego związek z Fran nie ma sensu i zrywa z nią. Diego próbuje im pomóc, ale Fran nie chce dłużej cierpieć. Mówi, że nawet jeśli do siebie wrócą, wciąż będą drzeć ze sobą koty.
Olga próbuje zmusić Ramallo, żeby się jej oświadczył. Pricila grozi Jade, żeby trzymała się z daleka od Germana. Matías zabiera siostrę, zanim kobiety zaczną się na siebie rzucać. Germán spotyka Ludmile przed swoim domem. Pyta ją, czy ma mu coś do powiedzenia.
Diego przerywa pracę z ojcem, żeby jechać do Leona. W szpitalu pociesza nie tylko Violettę, ale i Fran, przybitą rozstaniem z Marco. Proponuje jej, żeby poszli razem do teatru, kiedy tylko León wyjdzie ze szpitala. Francesca unika Marco. Diego radzi koledze, żeby najpierw zdecydował, czego naprawdę chce od życia.
Matías nalega na Jade, żeby zapomniała raz na zawsze o Germanie. Bezskutecznie. Kobieta uważa, że Priscila jest dużo gorsza od niej samej i musi ją powstrzymać. Matías i Parodi obawiają się o zdrowie Jade, i zabierają ją podstępem do psychologa. Jade ponownie nachodzi Germana w jego domu. Priscila postanawia jej dokuczyć i oznajmia, że jest narzeczoną Germana, po czym namiętnie go całuje.
Uczniowie nie mogą się skupić na pracy, gdyż przejmują się stanem Leona. Antonio próbuje zmotywować ich do działania. Violetta odwiedza Leona w szpitalu i próbuje obudzić go piosenką. Jednak to pocałunek wybudza chłopaka ze snu.

odcinek 7León budzi się i chce wyjść natychmiast ze szpitala. Lekarz nie zezwala i zatrzymuje go do następnego dnia.
Nie tylko związek Fran i Marco przeżywa kryzys. Między Brodeuyem, a Camilą także nie dzieje się najlepiej. Chłopak robi się zazdrosny o Diego, gdy słyszy jak Camila wychwala go za jego pomoc dla Fran. Marco mówi Diego, że niebawem otrzyma odpowiedź z Londynu.
Jade naciska na Germana, żeby wyrzucił Periscilę z domu. Tymczasem sama zostaje z niego wyrzucona. Olga postanawia ignorować Ramallo i unika bezpośredniego kontaktu. Mężczyzna ma nadzieję, że złamie ją, przyrządzając tiramisu.
Natalia i Maxi chcą wykorzystać do swojej piosenki program do zmieniania głosu. Kiedy Ludmila dowiaduje się o nim, wpada na pomysł: posłuży się funkcją programu, aby zadzwonić do Germana i z nim zerwać. Następnie robi to samo z własną matką.
Dzięki pomocy Violetty Antonio daje szansę Alexowi. Po jego występie Antonio rozważa przyznanie mu stypendium. Diego proponuje, by próby zespołu odbywały się w jego nowym lokalu. Grupa zbiera się, aby pomóc mu przy malowaniu. Wspólne zajęcie zbliża do siebie Fran i Marco. Germán słyszy jak Violetta mówi, że nie podoba jej się jego nowa przyjaciółka.

odcinek 8Germán słyszy jak Violetta mówi Camili, że wkrótce może zostać przyrodnią siostrą Ludmiły. Ramallo radzi Germanowi, żeby nie przejmował się zdaniem córki i słuchał jedynie swojego serca.
León potrąca inną dziewczynę na torze, przez co ta traci pracę. Choć próbuje ją przeprosić, ona nie chce go słuchać. Fran i Marco postanawiają dać sobie jeszcze jedną szansę.
Violetta ma zły sen: ona i León śpiewają razem, kiedy niespodziewanie chłopak znika. Przestraszona dzwoni do Leona w środku nocy, aby powiedzieć mu o swoich obawach. Zbliża się coś, co może ich rozdzielić?
Priscila jest smutna, bo zakochała się w Germanie i chciała się z nim związać. Jade po raz kolejny wkrada się do domu Germana. Mężczyzna żąda zwrotu wszystkich kopii kluczy do jego domu. Germán odwiedza Priscilę w jej domu. Ludmile nie udaje się przeszkodzić im w rozmowie. Para postanawia zacząć jeszcze raz. Ludmila nie zgadza się z tym i prosi o pomoc Violettę.
León pomaga Gery w znalezieniu nowej pracy. Diego obiecuje, że porozmawia z ojcem, aby zatrudnił ją w ich studio. Ramallo postanawia odejść z domu Germana i nie wrócić do niego, aż nie nabierze odwagi, żeby wyznać Oldze miłość. Pricilla i Germán dochodzą do wniosku, że to Violetta próbowała ich ze sobą rozdzielić przy pomocy programu do zmiany głosu.

odcinek 9Germán jest rozczarowany zachowaniem Violetty. Priscilla proponuje mu, żeby porozmawiał z córką i dowiedział się, dlaczego przeszkadza jej ich związek. Violetta upiera się, że jest niewinna, ale Germán jej nie wierzy. Olga przerywa im rozmowę, aby oznajmić odejście Ramallo.
Fran podejrzewa, że Marco coś przed nią ukrywa. Chłopak uważa, że każde z nich powinno myśleć o swojej przyszłości, ale mogą jednocześnie być razem. Camila radzi Fran, żeby posłuchała swojego serca.
Alex przychodzi do domu Violetty, lecz Germán zakazuje mu wstępu. Odmawia także wpuszczenia Leona, który zjawia się tuż potem. Violetta odkrywa, co zrobiła Ludmila i próbuje powiedzieć o tym ojcu. Ten jednak nie tylko jej wierzy, ale dodatkowo zabiera komputer i zakazuje odwiedzin przyjaciół oraz wyjścia do Stidio.
León czyni wyrzuty Violetcie, że umawia się z Alexem. Ona wypomina mu, że ściskał się z Gery. Priscila i Germán organizują spotkanie z Violettą i Ludmilą, aby prosić córki, żeby uszanowały ich decyzję o byciu razem.
Germán zakazuje córce iść na przesłuchanie Alexa. Violetta postanawia uciec z domu i prosi Olgę, żeby dochowała jej sekret. Jade cudem unika wypadku. Nicolás, ojciec Alexa, który o mały włos nie potrącił jej samochodem, wręcza jej swoją wizytówkę.
León jest zazdrosny, gdy widzi, że Violetta przyszła do Alexa i urządza jej scenę. Maxi słyszy jak Ludmila opowiada Natalii o programie do zamiany głosów i mówi o tym Germanowi. Priscila grozi córce, że odeśle ją do ojca do Afryki, jeśli będzie wtrącać się do jej życia.
Marco nie zostaje przyjęty do Londynu. Mimo to, nie chce wracać do Studio. Fran myśli, że Diego namówił Marco, aby ją zostawił. Violetta i León godzą się piosenką.

odcinek 10

Germán mówi Ludmile, że chce być częścią jej życia razem z Violettą, ale dziewczyna tego nie akceptuje. Przysięga sobie, że nie spocznie dopóki nie rozdzieli go ze swoją matką.
Diego zaprasza dziewczyny na inaugurację Art Rebel. Fran odmawia, zasłaniają się obowiązkami dla YouMix. Milton przyłapuje Diego na rozwieszaniu plakatów Art Rebel w Studio.
Fran ma pretensje do Diego, że poradził Marco, żeby z nią zerwał. Marco prosi Fra, żeby nie złościła się na Diego. Diego jest zły na Marco, że wykorzystał go, by zataić przed Fran prawdziwe powody zerwania. Fran wyznaje Violetcie, że choć dała Marco jeszcze jedną szansę, ich związek wciąż przeżywa jakieś problemy. Podczas inauguracji Art Rebel Marco proponuje Fran, żeby przestali mieszać Diego w ich sprawy. Diego nie chce odsuwać się od Fran.
Alex przekonuje do siebie Antonio podczas przesłuchania i otrzymuje stypendium. Szczęśliwy chłopak chce uczcić swój sukces i zaprasza Violettę do kina. Ona odmawia, gdyż zaplanowała już pójście na inaugurację Art Rebel z Leonem. Violetta widzi jak León śpiewa w duecie z Gery i robi się zazdrosna.
Germán mówi Oldze, że Ramallo odszedł, gdyż potrzebował czasu na przemyślenia. Olga także postanawia odejść z domu Violetty. Priscila i Germán zaczynają planować swój ślub. Jade dostaje pracę w restauracji.
Milton obawia się, że Gregorio wykradnie mu uczniów ze Studio. Pozostali nauczyciele nie podzielają jego opinii. Gregorio dziękuje Antonio za pomoc w spełnieniu marzenia. Camila, Fran i Violetta jako pierwsze występują na scenie Art Rebel. Po nich prezentują się chłopcy. León mdleje podczas występu.

JAK WRAŻENIA PO KOLEJNYM TYGODNIU? CZEKACIE JUŻ Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA KOLEJNY TYDZIEŃ?

2 komentarze:

  1. Anonimowy12:16

    Nie mogę się doczekać dalszej części trzeciego sezonu po Polsku. Papitka ;-*

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy19:06

    Super post! Jesteście najlepsi, bo przygotowuje cie dla nas takie posty:)/ monika

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥