piątek, 21 listopada 2014

{nr 876} Kto pojawi się na Violetta Live 2015?

Violetta Live zbliża się wielkimi krokami i obiegnie całą Amerykę Łacińską oraz Europę. Kogo będziemy mogli podziwiać na niezapomnianym show, a kto nie uświetni nam tego pięknego czasu? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w dalszej części posta.

Kto pojawi się na Violetta Live?

Udział w Violetta Live wezmą Martina Tini Stoessel, Candelaria Molfese, Alba Rico, Mercedes Lambre, Diego Dominguez, Jorge Blanco, Facundo Gambande, Ruggero Pasquarelli oraz Samuel Nascimento.

Kogo natomiast zabraknie?

Na Violetta na żywo nie pojawią się aktorzy wcielający się w nowe postacie trzeciego sezonu- Gery [Macarena Miguel] oraz Clement/Alex [Damien Lauretta]

Nicolas Garnier
Przyjaciele z całego świata, z przykrością informuję, że nie będę na ViolettaTour w przyszłym roku. Zawsze doceniam wasze zamiłowanie. 

Xabiani Ponce de Leon

Chłopak dołączył do serialu w drugim sezonie "Violetty" wcielając się w chłopaka Francesci. W trzecim sezonie parze się nie układało, a Marco wyjechał do Londynu w celu zrobienia kariery. Taki zwrot akcji był spowodowany tym, że Xabi odszedł z serialu.

Lodovica Comello

Nie ukrywam, że ta wiadomość zasmuciła mnie najbardziej. Liczyłam, że na Violetta Live pojawi się jej piosenka Aprendi a decir adios oraz jakiś wspólny występ z Diego. Niestety Lodo musiała podjąć bardzo trudną decyzję- czy kontynuować do końca wielki projekt jakim jest "Violetta" czy zająć się swoją karierą i ruszyć z LodoTour. Wybrała drugą opcję i wcale się jej nie dziwię. "Violetta" przeminie już na kilka miesięcy a kariera dziewczyny dopiero się rozpoczyna i nie może ona zaprzepaścić swoich pięciu minut. Żałujemy, ale dalej wspieramy Lodo!

Pierwsze promo!Jak możemy usłyszeć w zapowiedzi Violetta Live będzie w rytmie utworów ze wszystkich trzech sezonów.

CO WY NA ZMIANY W OBSADZIE PODCZAS VIOLETTA LIVE? Kogo będzie wam najbardziej żałować?

5 komentarzy:

 1. Anonimowy12:13

  Szkoda, że nie będzie Lodovici, Nicolasa i Xabaniego. Papitka;-*

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14:06

  Najbardziej będzie mi brakować Lodo :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy18:53

  Super post! To było dla mnie wielkie zaskoczenie ze nie będzie Lodo, bo ona ma na prawdę piękny głos i jest uśmiechnięta i miła, ale przynajmniej ekipa wystąpi w Polsce a ona najprawdopodobniej ze swoim tourne:)/ monika

  OdpowiedzUsuń
 4. W sumie nie ma większych niespodzianek. /brak Lodo był do przewidzenia - szkoda, bo ma świetny głos i zawsze miło słuchać jej na żywo. Żałuję również braku Nico, bardzo lubię i jego i Andresa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda że nie będzie Lodo ;(

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥