czwartek, 13 listopada 2014

{nr. 871} [Violetta3PL] Odcinek 2 i 3

Od premiery trzeciego sezonu Violetty w Polsce minęło już 4 dni. Za nami już 3 odcinki Violetty 3. Myślę, że wśród czytelników naszego bloga są osoby, które nie mają kanału Disney Channel, na którym jest emitowany nasz ukochany serial, co uniemożliwia obejrzenie Violetty. A może jeszcze z różnych powodów nie obejrzeliście 2 i 3 odcinka? Bądź chcecie przeżyć te emocje jeszcze raz? Dlatego specjalnie dla Was przygotowałam posta z 2 i 3 odcinkiem Violetty. Zapraszam.


Odcinek 2

León zapobiega katastrofie i sprowadza balon na ziemię. On i Violetta lądują pośrodku lasu. Przyjaciele rozbiegają się, żeby ich odnaleźć.  Germanowi wpada w oko tajemnicza blondynka i chodzi za nią przez całe przyjęcie. Ramallo wyśmiewa jego zachowanie. Kobieta pojawia się ponownie w restauracji, tej samej, w której są Germán i Ramallo, ale nie dochodzi do spotkania.  Maxi zwleka z wręczeniem prezentu dla Natalii. Wyczekuje na właściwy moment, który ostatecznie nie nadchodzi. Prezent – ręcznie malowany medalik – w końcu zostaje zniszczony przez Andresa.  Jade wychodzi z więzienia. Razem z bratem, Matíasem, pojawiają się w domu Germana. Kobieta jest spragniona zemsty na ojcu Violetty.  Francesca i Diego dostrzegają dziwne zachowanie Marco. Chłopak nie chce powiedzieć im, co go trapi. Zapewnia tylko Franceskę, że nie ma to z nią nic wspólnego.  Grupa daje ostatni koncert. Teraz czeka ich już tylko występ w telewizji. Leonowi udaje się wynegocjować wolny czas dla zespołu, podczas gdy Violetta umawia ich na tę samą godzinę w telewizji. Między parą dochodzi do kłótni. Ludmiła wykorzystuje sytuację i sprawia, że sprzeczka Leona i Violetty jest transmitowana na żywo.
Źródło: Nowela.pl 
Odcinek 3

Germán namawia Ramallo, żeby oświadczył się Oldze. Ogla chce nabrać Ramallo i kusi Ramallo tortem weselnym, który raz się pojawia, a innym razem znika z jego oczu. Ramallo myśli, że ma zwidy.  Jade i Matías próbują wejść do domu Germana, ale Olga ich przegania. Parodi ostrzega rodzeństwo, że jeśli zrobią coś przeciwko Germanowi, trafią za kratki.  Gregorio mówi Beto o swoich zamiarach odejścia ze Studio. Milton wciąż zachowuje się niesłusznie wobec uczniów, faworyzując Antonio. Gregorio pokazuje Diego plany lokalu, który zamierza otworzyć po opuszczeniu Studio. Milton śledzi Gregorio.  Po zakończonej trasie koncertowej zespół wraca do Buenos Aires. Na lotnisku Ludmila ma wypadek i spada ze schodów. Dziewczyna trafia do szpitala. Marco wyznaje Diego, że pragnie pójść inną drogą kariery, ale nie wie jeszcze jaką. Violetta i León godzą się. León zapewnia ją, że zespół jest dla niego priorytetem.  W Studio uczniowie dowiadują się, jak ma wyglądać ich projekt zaliczeniowy na koniec nauki. Jako iż są w ostatniej klasie, czeka ich przygotowanie oraz wykonanie występu na żywo. Matka Ludmiły rozmawia z Antonio na temat wypadku jej córki. Antonio wzywa ojca Violetty na rozmowę. Germán odkrywa, że tajemniczą blondynką, która zawróciła mu w głowie jest Priscila, matka Ludmiły.  Diego przepytuje Marco. Chce wiedzieć, dlaczego myśli o porzuceniu Studio. Fran słyszy ich rozmowę i jest jej przykro. Później prosi Marco, żeby dali sobie jakiś czas.
Źródło: Nowela.pl  


Na sam koniec chcę powiedzieć, że posty z odcinkami będę dodawane codziennie, więc jeśli przegapiliście odcinek to zapraszam na bloga.

A już za pół godziny czwarty odcinek Violetty!

Jeśli nie posiadacie Disney Channel to Violettę możecie obejrzeć na weeb.pl.

2 komentarze:

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥