wtorek, 11 listopada 2014

{nr. 870} [Violetta3PL] Odcinek 1

Wczoraj po prawie 7-miesięcznej przerwie został wyemitowany długo wyczekiwany przez wszystkich członków fioletowego fandomu z Polski pierwszy odcinek trzeciego sezonu Violetty! Wreszcie rozumiemy co mówią bohaterzy serialu i w końcu została ujawniona tajemnica kto dubbinguje nowe postacie (pomijając Gery, gdyż jeszcze nie pojawiła się w serialu). Już po pierwszym odcinku zapowiadają się cudowne, ostatnie 8 miesięcy z Violettą i jej przyjaciółmi. 

10 listopada euforia V-Lovers z Polski była widoczna również na Twitterze, gdzie pojawiło się tysiące tweetów z radosną informacją o trzecim sezonie w Polsce. Teetów było tak dużo, że hasło  znalazło się w polskich trendach na szóstym miejscu! To kolejny ogromny sukces jaki odnieśliśmy.
Odcinek 1
Trasa koncertowa powoli dobiega końca. Uczniowie Studio One Beat przybywają do Barcelony, aby dać tam ich ostatni koncert. German nie wytrzymuję tęsknoty za córką i postawia polecieć do Europy, aby odwiedzić Violettę. Przed wyjazdem powstrzymuje go Ramallo. Violettę niepokoi dziwne zachowanie Leona. Przyłapuje go na spotkaniu z inną dziewczyną. Zazdrosna pyta go kim była tamta dziewczyna. Ten odpowiada, że to organizatorka festiwalu muzycznego. Tymczasem w Studio trwają przesłuchania wstępne. W szkole pojawia się nowy nauczyciel śpiewu Milton. Mężczyzna jest bardzo miły i życzliwy w stosunku do nauczycieli, szybko zaprzyjaźnia się z wszystkimi z wyjątkiem Gregorio. Okazuję się jednak, że jego dobre zachowanie ogranicza się tylko do grona pedagogicznego, a jego zachowanie w stosunku do uczniów jest nie na miejscu. W Studiu pojawia się również chłopak o imieniu Clement, który uwielbia muzykę. Niestety jego ojciec nie pozwala mu się zapisać do Studio, ponieważ chce, aby poszedł w jego ślady. W dniu urodzin Violetty jej przyjaciele śpiewają dla niej piosnkę urodzinową i informują Violettę, że zorganizują dla niej niespodziankę po powrocie do Buenos Aires. Ludmiła umawia się na randkę z Federico, przez co spóźnia się na koncert. Kiedy Lu zjawia się w teatrze dowiaduje się, że Marotti zastąpił ją Violettą. Dziewczyna obwinia o wszystko Naty. Ze swojej złości doprowadza do wypadku i liny, na których jest Violetta podczas występu zrywają się. Na szczęście Leon ratuję Violettę przed upadkiem. Violetta i Francesca śledzą Leona. Najpierw obserwują go jak kupuje kwiaty, aby później spotkać się z dziewczyną, która przyszła wcześniej do hotelu. Violetta ma do niego pretensje, że przez cały czas ją okłamywał. Ten przyznaje jej racje, ale oznajmia jej, że to wszytko po to, żeby przygotować jej niespodziankę urodzinową. 
 A już za półtora godziny drugi odcinek trzeciego sezonu Violetty! 

Jeśli nie posiadacie kanału Disney Channel będziecie mogli obejrzeć Violettę na weeb.tv.

4 komentarze:

 1. Super blog! Zapraszam na mojego bloga ;) Jak bym mogła cię prosić to po komentuj trochę ;)
  Link - http://ssuuzzeennblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy15:48

  Super post! Już od wczoraj po pierwszym odcinku Violetty nie mogłam się doczekać drugiego! Nawet nie wiedziałam, że to trwa 8 miesięcy :)/ monika

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy20:11

  Dłuuugi, ale niezwykle ciekawy. Papitka ;-*

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥