sobota, 15 listopada 2014

{nr. 873} [Violetta3PL] Odcinek 4 i 5 + premierowe minuty 6 odcinka

Jak ten czas szybko leci. Jeszcze parę miesięcy temu wyczekiwaliśmy na trzeci sezon Violetty w Argentynie oraz na datę premiery nowego sezonu u nas, miesiąc temu, kiedy już była znana data premiery Violetta3 w Polsce odliczaliśmy każdą sekundę do 10 listopada. Dziś już za nami tydzień z nową Violettą. Dla osób, które mają male zaległości w odcinkach przygotowałam posta z 4 i 5 odcinkiem V3. Jeśli jednak jeszcze nie obejrzeliście wcześniejszych odcinków wpiszcie w wyszukiwarce na naszym blogu hasło: Violetta3PL, a wtedy wyświetlą Wam się wszystkie posty z odcinkami.


Odcinek 4

Violetta, Ludmila, Germán i Priscila awanturują się o wypadek, do jakiego doszło na lotnisku. Ludmila jest zdumiona, gdy jej matka staje po stronie Violetty. Ani ona, ani Violetta nie są zadowolone z przyjaznej relacji ich rodziców. Jade śledzi Germana. Kiedy Matías próbuje ją zatrzymać, przykuwa go do siedzenia.  Po kolejnej kłótni Marco i Fran zrywają ze sobą. Uczniowie dzielą się zadaniami z ich finałowego przedstawienia. Podczas gdy jedni są zdecydowani, co chcą robić, inni, tacy jak Andrés, mają duże wątpliwości. Marco wyznaje Maxiemu i Andresowi, że on i Fran postanowili dać sobie czas. Diego mówi Francesce, że popełniła błąd, zrywając z Marco. Tymczaszem Marco wyznaje Diego, że wziął udział w przesłuchaniu do Audytorium Królewskiego w Londynie i jeśli zostanie przyjęty, bez wahania wyjedzie do Europy.  Ramallo uprzedza Germana, żeby porozmawiał z córką, jeśli faktycznie jest zainteresowany Priscilą. Olga dalej bawi się Ramallo, tym razem nękając go melodią marszu weselnego. Violetta nakrywa ją na gorącym uczynku, ale obiecuje dochować sekret.  Germán spotyka Priscilę w Studio. Wykorzystuje okazje i zaprasza ją razem z córką do swojego domu na kolację. Clement przedziera się do Studio, omijając ochroniarza. Francuz udaje biedaka o imieniu Alex i próbuje zaskarbić sobie sympatię uczniów. Przed kolacją Ludmiła wchodzi do pokoju Violetty, aby zmusić ją do pomocy przy rozdzieleniu ich rodziców. Germán nakrywa je razem.
Źródło: Novela.pl  
 Odcinek 4

Diego namawia Marco, żeby powiedział Francesce o możliwości wyjazdu do Londynu, ale on woli dalej trzymać wszystko w tajemnicy. Fran i Violetta zarzucają sobie wzajemnie, że jedna drugiej nie poświęca wystarczająco uwagi. Fran prosi o poradę Camilę. Marco słyszy jak Francesca mówi Diego, że nie wróci do niego.  León i Diego sprzeczają się o przyszłość zespołu. Diego chce odejść ze Studio. León słyszy jak chłopak mówi o tym Gregorio i powtarza wszystko Violetcie. Jego zdaniem, Diego postępuje nierozsądnie, rezygnując ze swoich marzeń. Gregorio także rezygnuje z pracy, aby razem z synem rozkręcić nowy interes.  Podczas kolacji Priscilla i Germán proszą córki, żeby zaśpiewały razem w duecie. Ludmiła po raz kolejny urządza awanturę, za co otrzymuje reprymendę od matki. Priscila rozkazuje córce, aby nie przynosiła jej więcej wstydu w obecności Germana. Violetta próbuje przemówić Ludmile do rozsądku, ale ona uparcie utrzymuje się w przekonaniu, że ich rodzice nie mogą być razem.  León obawia się, że jego zespół się rozpadnie i także rowzaża opcję odejścia ze Studio. Violetta próbuje go pocieszyć, ale nie przychodzi jej to łatwo. León chce uciec od problemów, powracając do swojego ulubionego sportu – motocrossu. Podczas szybkiej jazdy traci na motorze traci panowanie nad maszyną i ulega wypadkowi.
Źródło: Novela.pl  


Odcinek 6 - premierowe minuty


Pamiętajcie nowy odcinek Violetty już w poniedziałek o 16.00

Osoby, które nie mają Disney Channel odcinek mogą obejrzeć Violettę na weeb.pl

2 komentarze:

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥