niedziela, 16 listopada 2014

{nr 874} Rodrigo Pedreira przed obiektywem Javiera Fuentesa & Nicolása Fernándeza oraz Javiera Biglieriego

Rodrigo Pedreira w serialu wciela się w rolę niezwykle charyzmatycznego i dość specyficznego nauczyciela tańca, który w drugim sezonie dowiaduje się kto jest jego synem. Informacja ta całkowicie go zmienia, ale i tak w środku pozostaje tym samym Gregorio. W życiu prywatnym natomiast Pedreira udziela się w teatrze, a w ostatnim czasie wziął udział w dwóch sesjach zdjęciowych. Zdjęcia są na prawdę genialne... zresztą zobaczcie sami!


Javier Biglieri
Javier Fuentes & Nicolás Fernández


 PODOBA SIĘ WAM SESJA? WOLICIE RODRIGO NA SESJI CZY W SERIALU?

4 komentarze:

 1. Anonimowy14:16

  Całkiem fajna sesja, ale Rodrigo wcale nie przypomina Gregorio. Papitka ;-*

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy15:31

  Wow! Zupełnie jak inna osoba świetny post ;)/ monika

  OdpowiedzUsuń
 3. Jej, to nie Gregorio tylko Rodrigo, ta sama twarz, to podobne spojrzenie, lecz wogóle nie przypomina mu Gregoria. Schodzę w dół, nowe zdjęcie Javiera Biglieri, to trochę ten Gregorio, lecz jeszcze w dół, nowe zdjęcia następnych fotografów, to nie Gregorio, bez swojego sweterka, piłeczki, tylko dla mnie obcy mężczyzna, na początku w garniturze czarnym i białym, później skórzana kurta, a ja zastanawiam się przez chwilę kogo ja widzę. Schodzę jeszcze w dół, on w nastoletniej koszulce, w stylu serialowego Diega, ta opaska na rękę, te poważne miny, a przedostatnie zdjęcie... To nie on! wygląda na jakiegoś francuskiego szefa kuchni, to nie on. A jednak on! Bardzo podobał mi się post, przepraszam że rzadko komentuję, i pozdrawiam, :) Największa fanka bloga Julia. <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy09:32

  Gregorio przypomina mi tylko na początku, a później coraz mniej. Jak napisała Julka M, bez swojego sweterka i bez piłeczki, mało przypomina Gregorio. Masz ładny wygląd bloga. Chcę, żebyś wiedziała, że na niego wchodzę, ale nie komentuję :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥