poniedziałek, 1 lipca 2013

INFORMACJA!!


Hej. Mam do Was prośbę, a mianowicie dotyczyć będzie ona bloga. Prowadzę go już dość sporo czasu  i mam już kilkanaście tysięcy odwiedzin z czego bardzo się cieszę. Zależy mi jednak aby liczba odwiedzających i komentujących była jeszcze większa. Kieruję się do Was z pytaniem: 
Co chcielibyście zmienić w moim blogu?
Jeśli macie jakiekolwiek sugestie co do wyglądu lub prowadzenia bloga dajcie znać. Każda sugestia będzie brana pod uwagę :) Prośbę kieruję do wszystkich osób które odwiedzają bloga.
Jeśli macie np. jakieś pomysły co mogłoby się jeszcze pojawić lub co powinnam zmienić, dajcie znać w komentarzach ;). Może chcecie aby było więcej ankiet, konkursów, może stworzyć lub zrezygnować z jakiegoś działu? A może chcecie aby na blogu pokazywały się opowiadania (choć nie wiem czy bym je pisała, ponieważ jest już mnóstwo blogów, w których są opowiadania, ale jeśli chcielibyście coś takiego to czemu nie :) wszystko dla Was) Może chcecie aby na blogu było więcej tekstów, niż zdjęć? Jeżeli macie jakiekolwiek sugestie lub pomysły co do bloga proszę Was o napisanie ich w komentarzu. No właśnie chciałabym poruszyć kwestię komentarzy. Owszem są osoby, które komentują bloga i jestem im za to bardzo wdzięczna, bo to, że widzę tak miłe komentarze sprawia mi wiele radości!! Chciałabym zaapelować: Jeżeli odwiedzasz mojego bloga i lubisz go napisz mi komentarz, abym wiedziała ilu Was jest :) :) Ponieważ tak na prawdę nie wiem czy podobają się Wam moje wpisy.... czy w ogóle je czytacie.  Byłabym na prawdę szczęśliwa gdyby każdego dnia było mnóstwo nowych komentarzy. Ciesze się bardzo że odwiedzacie bloga, ale chciałabym abyście go także komentowali :)
Mam nadzieję, że po przeczytaniu tej wiadomości będzie więcej osób, które będą komentować i odwiedzać bloga.

Na prawdę proszę Was o sugestie i opinie co do bloga :) 
Piszcie w komentarzach..

Por favor... :)

5 komentarzy:

 1. Anonimowy12:20

  Owszem, byłoby ciekawie, gdyby na blogu pojawiło się opowiadanie. Mam jednak nadzieję, że jeśli zaczniesz takowe pisać, to nie będzie skupiało się wyłącznie na Violetcie i jej "miłościach" :D
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twój blog jest super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Acocieto....13:53

  Jak dla mnie nic nie powinnaś zmienić, ale jednak mogłabyś dodawać konkursy i ankiety też mogą być. ;) <3
  (ALE BLOG NAWET BEZ TEGO CO NAPISAŁAM JEST SUPER <3 ;*)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy14:21

  Kocham twojego bloga.On jest świetny♥♥.Opowiadania to dobry pomysł.Na pewno bym je czytała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy23:18

  twój blog jest naprawdę świetny i kocham go, a co do opowiadań fajnie by było gdyby ukazało się opowiadanie twojego autorstwa. Nie musisz nic zmieniać, bo wszystko jest extra!

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥