niedziela, 5 stycznia 2014

[Z życia aktorów] Drugie połówki aktorów z serialu.

Na planie Violetty narodziło się wiele miłości, ale także poza nim aktorzy znaleźli swoje drugie połówki. Praca na jednym planie i przebywanie godzinami z członkami z obsady z pewnością zbliża. 

Martina Stoessel i Peter Lanzani.
Jest to z pewnością para, która chyba do tej pory wzbudza wiele kontrowersji. Młoda dziewczyna i starszy o 7 lat od niej chłopak- to nie jest możliwe. Wiele osób na początku nie wierzyło w ich związek i miłość. Na początku faktycznie nie mieliśmy żadnych dowodów, na to jakoby tych dwoje są razem. Z biegiem czasu zaczęło pojawiać się więcej artykułów na ich temat, potem zdjęcia, aż wreszcie sama Martina potwierdziła ten związek. Zawsze podkreśla, że kocha Petera i jest z nim szczęśliwa. To powinno być dowodem na to, że wiek nie ma znaczenia. Tini może na niego liczyć, Peter jest dla niej wielkim wsparciem, a skoro tak jest, to prawdziwi fani artystki powinni zaakceptować ten związek i cieszyć się szczęściem serialowej Violetty.
Widać, że zarówno Martina jak i Peter nie chcą promować swojego związku i chcą żyć normalnie- posiadając prywatność. Nie pokazują się razem we wszelkich możliwych miejscach, aby zrobiono im wspólne zdjęcia.
Jorge Blanco i Stephanie Camarena.
Jorge i Steph są na pewno piękną parą z długim stażem, bo są ze sobą niemalże 7lat. Są ze sobą od 2007r. i wystąpili razem w HSM, Cuando toca la campana oraz w Violettcie (Stephanie wcielała się w postać Andrei). Jak widać Steph nie przeszkadza, że Martina całuje się z jej chłopakiem na planie, ale w sumie to bardzo dobrze, bo w związku ważne jest zaufanie. Dziewczyna Jorge świetnie dogaduje się z całą obsada Violetty. Widać, że Jorge jest szczęśliwy ze swoja partnerką, a ona z nim. 

UPRASZAM O NIEKOPIOWANIE ZAMIESZCZONYCH TUTAJ TREŚCI.
Nicolas Garnier i Raphaela da Silva.
Ten związek może być dla niektórych z was jeszcze nieznany, ale jeśli jesteście fanami Nico i obserwujecie jego Twittera ich relacja powinna was zainteresować. Kim jest Raphaela de Silva? Otóż Raph jest modelką, która niejednokrotnie brała udział w argentyńskich fashionweek'ach. Ten związek trwa już od dość długiego czasu i na szczęście ich miłość nie wygasa. Zastanawiający może być fakt, iż partnerka Nicolasa ma dziecko, a nawet dwójkę! Jednak wątpię aby było to dziecko serialowego Andresa. Podejrzewam, że Nico jako partner Raph ojczymuje jej dzieciom.


Lodovica Comello i Tomas Goldschmidt.
Z pewnością jest to para, o której jest coraz głośniej. Wiele osób mogły zainteresować zdjęcia Lodo z Tomasem. Kim on dla niej jest? Czy są razem? Możemy śmiało powiedzieć, że tak. Co prawda na Twitterze nie pojawia się masa zdjęć z tą dwójką, ale wiele może wskazywać na to, że są razem. Pierwszą iskierką do tego aby pomyśleć, że tych dwoje są razem było opublikowane przez Lodovice zdjęcie, na którym chłopak całuje ją w czoło- Lodo skomentowała je pisząc, że jest to jej chłopak. Z pewnością chciała się pochwalić swoją drugą połówką. Kolejnym argumentem przemawiającym za prawdziwością ich związku jest wspólny wyjazd w góry razem z Jorge i Steph. Jakoby, ze Jorge i Stephanie są razem, czy dla Lodo wzięliby pierwszego lepszego chłopaka? Z pewnością nie! Oczywiście Lodo w pojedynczych wywiadach wspomniała o tym, że ma chłopaka, który jest Argentyńczykiem i że jest jego wiele w Universo.

Mercedes Lambre i Xabiani Ponce de Leon.
Jest to jeden ze związków, który narodził się na planie Violetty. Mercedes już nie raz poszukiwała miłości w serialu. Najpierw stworzyła związek z Pablo, następnie z Facundo, ale to już przeszłość. Teraz Mechi układa sobie życie z odtwórcą roli Marco- przystojnym Xabianim. Na początku wiele osób nie wierzyło w to, iż ta dwójka jest parą, ale ani Xabi ani Mechi nie kryją się ze swoim uczuciem, okazując sobie czułość, umieszczając słodkie zdjęcia i tweety w sieci. Uważam, że pasują do ciebie idealnie. Widać, że są szczęśliwą parą i bardzo dobrze! Z pewnością należy życzyć im szczęścia i aby byli ze sobą jak najdłużej!

Candelaria Molfese i Facundo Gambande.
Jest to kolejny związek, który narodził się na planie Violetty. Facu wcześniej był z Mercedes, ale jest to już zakończony rozdział w jego życiu. Teraz jego nową miłością zastała Candelaria, wcielająca się w rolę Camili. W serialu pojawił się wątek miłości Maxiego i Camili, a teraz tych dwoje zostało parą. Na początku nikt nie wierzył w ich związek, a znaczna grupka osób upierała się, ze Facu jest z Alba Rico. Były to jednak plotki, ponieważ śmiało możemy powiedzieć, ze Cande i Facu są razem i są szczęśliwi.

Co myślicie o związkach aktorów z serialu? Która para podoba się wam najbardziej? Wyraźcie swoje opinie w komentarzach.

8 komentarzy:

 1. Anonimowy14:16

  Uważam, że Mechi i Xabi idealnie do siebie pasują <33 Cande i Facu też są fajną parą, podobnie jak Nico i Raph:)
  Jak dla mnie to Jorge powi. nien być z ładniejszą dziewczyną, ale cieszę się, że jest szczęśliwy.
  Hym... Tini i Peter w ogóle do siebie nie pasują. To troche jak piękna i bestia :D no ale skoro go kocha to niech się im układa <333 //misia

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy15:59

  Ciekawe z kąd tak nagle wiesz o Lodo i Tomasie ... Wzięłaś to z bloga Violetta Polska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Wiedziałam o tym już dużo wcześniej, ale dopiero teraz wpadł mi do głowy pomysł aby napisać o wszystkich związkach. 2. Nie oskarżaj mnie nie mają żadnych dowodów, bo nie siedzisz w mojej głowie i nie wiesz skąd to wzięłam.

   Usuń
  2. Anonimowy04:08

   a ja o nich wiedziałam już z jakiejś gazety więc ona nie kopiuje bo w gazecie to czytałam a kto przezywa tak się sam nazywa

   Usuń
 3. Anonimowy18:02

  Super post:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy13:08

  Ja chce candelarie i ruggero

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy17:20

  A clara i diego ?

  OdpowiedzUsuń
 6. A diego clara i ruggero z kim

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥