sobota, 18 stycznia 2014

Obsada Violetty w Paryżu- Disneyland♥

Będąc w Paryzu Martina skorzystała z okazji i udała się do Disneylandu. Nie była tam sama, ponieważ wraz z nią udał się tato oraz brat Fransisco, a także m.in. Mechi, Facu, Nico, Xabi. Myślę, ze każdy z nas jak był dzieckiem marzył aby przenieść się do świata bajek i pojechać do Disneylandu. Pewnie większość z was nawet w obecnym wieku nie odmówiłaby wycieczki gdyby miała taka możliwość. 
Martina podczas pobytu w parku rozrywki miała na sobie dżinsy, sweter z podobizną Myszki Miki, kurtkę i szalik chroniącą przez zimnem no i oczywiście futrzaną czapkę.
Disneyland Resort Paris to czwarty otwarty na świecie park rozrywki Walta Disneya. Otwarty 12 kwietnia 1992 roku pod nazwą Euro Disney Resort. Nazwę zmieniono w 1994 roku, by pasowała do romantycznego obrazu związanego z Paryżem, także ze względu na złą reputację, jaka przylgnęła do starej marki. Kompleks położony jest na przedmieściach Paryża w miejscowości Marne-la-Vallée - 30 km na wschód od stolicy Francji.

3 komentarze:

 1. Anonimowy13:35

  Ale ja jest zazdroszczę!!! I też tym ludziom- fankom co ją tam widziały♥ Mam nadzieję, ze jak nie teraz, to kiedyś w przyszłości jak będę miała własne dzieci to tam pojadę xD //misia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14:14

  Supcio :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym tam być =D
  Musiała to być niezła zabawa =)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥