wtorek, 14 stycznia 2014

[Prasa: Świat seriali] Violetta 2- streszczenie odcinków 30-39.

Piątek 17.01. Odcinek 30. Francesca myśli, ze Marco ją zdradza. Okazuje się, ze chłopak uczy się języka włoskiego. Violetta wychodzi z domu bez powiadomienia ojca. German robi córce wyrzuty i traci do niej zaufanie.
Poniedziałek 20.01 Odcinek 31. Ludmiła próbuje popsuć występ Violettcie. Pablo ma już dość ciągłych intryg. Jade i Matias wpraszają się na kolację do Germana, żeby znaleźć tablet.
Wtorek 21.01 Odcinek 32. German oszukuję Esmeraldę, że pracuje w chińskiej restauracji. Jade przeżywa, ze jej były narzeczony musiał przyjąć taką posadę.
Środa 22.01 Odcinek 33. Vilu myśli, że ojciec zlecił Jeremiasowi śledzenie jej. Marotti każe Violettcie uczestniczyć w nagraniu, które odbywa się w dniu urodzin Francesci. Leon przyprowadza na przyjęcie Larę.
Czwartek 23.01 Odcinek 34. Fran nie gniewa się na przyjaciółkę za to, ze nie przyszła na jej urodziny. Violetta źle się czuje podczas występu. Andres postanawia zerwać z Emmą.
Piątek 24.01 Odcinek 35. W Studio pojawia się nowa nauczycielka tańca Libi (nie kojarzę tej postaci, więc być może coś im się pomyliło. Dajcie znać czy kojarzycie tą całą Libi). German i Esmeralda stają się parą. Violetta traci głos.
Poniedziałek 27.01 Odcinek 36. Emma robi Andresowi scenę zazdrości. Ludmiła podejrzewa, ze Violetta jest chora i nie muzę śpiewać. Postanawia to upublicznić.
Wtorek 28.01 Odcinek 37. Pablo sądzi, ze Jeremias zakochał się w Jackie. Violu udaje się zaśpiewać piosenkę i myśli, że nie musi już iść do lekarza. Olga daje kosza Oscarowi.
Środa 29.01 Odcinek 38. Ojciec Emmy zabrania uczniom Studio występowania w miejscu publicznym. Diego wciąż zwodzi Ludmiłę, że niedługo zostanie gwiazdą.
Czwartek 30.01 Odcinek 39. Jeremias rezygnuję z pracy. Leon woli czekać na sponsora niż iść na przedstawienie. Lara uważa, ze nie powinien zaprzepaszczać swojej kariery. Oskar oświadcza się Oldze.

NIEOCZEKIWANY POCAŁUNEK.
Violetta widzi, jak Leon odjeżdża na motorze z Larą i jest zazdrosna. Ma do niego pretensji, że nie powiedział jej, ze przyjaźni się z dziewczyną. Diego wykorzystuje nieporozumienie miedzy zakochanymi żeby zbliżyć się do Violetty. Stara się spędzać z nią jak najwięcej czasu, co utrudnia mu German w przebraniu Jeremiasa. Po szkole zaczynają krążyć plotki o Diego i Violettcie. Dziewczyna próbuje wytłumaczyć, ze nic ich nie łączy, ale nawet jej przyjaciółki w to nie wierzą. 
Tymczasem Jeremias radzi Leonowi żeby dał spokój Violettcie, bo przez niego tylko cierpi. Zdenerwowany chłopak zastanawia się nad porzuceniem Studio.

Robi tez Violettcie wymówki, bo sądzi, ze dziewczyna poskarżyła się na jego zachowanie nauczycielowi gry na pianinie. Vilu twierdzi, ze nie wie skąd Jeremias znał szczegóły ich związku. 
Ludmiła wysyła do Lary wiadomość z telefonu Leona. Dziewczyna myśli, ze ukochany zaprosił ją do Studio. Violetta jest świadkiem  pocałunku Lary z Leonem. Diego znów chce otrzeć jej łzy. Vilu zaprasza go do domu. Gdy oboje bawią się podczas zagniatania ciasta na pizze nagle odwiedza ich Leon. Chłopak chce wyjaśnić byłej dziewczynie, ze nie zapraszał Lary. Gdy widzi rozbawioną Castillo w towarzystwie Diego, myśli, ze Violetta juz o nim zapomniała. Córka Germana również ma zły humor i nie chce uczestniczyć w kolacji. Następnego dnia przeprasza Diego za swoje zachowanie, a chłopak jak zawsze jest dla niej wyrozumiały. Między nim a Leonem dochodzi do spięcia. Przed występem Violetta wchodzi na scenę i w samotności jeszcze raz ćwiczy Como Quieres. Wtedy zjawia się Diego. Chłopak podchodzi do Violetty i oboje toną w romantycznym pocałunku.

5 komentarzy:

 1. Anonimowy17:02

  Hymm... nie kojarzę tej Libi :)
  Nie mogę się doczekać dalszych odcinków! Oj będzie się działo <33 //misia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Libi będzie, ale w innym odcinku ;p

  Dieletta, ale dopiero beso w 39/40 <33

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informacje :)
   Beso Dieletty będzie w 39 odcinku<33

   Usuń
 3. Anonimowy15:53

  Suuupeeeer! <33

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy17:06

  Violetta jest super!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥