środa, 29 stycznia 2014

[Prasa: Świat seriali] Streszczenia odcinków 40-45.

Na początku chciałam przeprosić was za moją dwudniową nieobecność, ale była ona spowodowana nauką. Zawaliłam trochę pierwszy semestr, więc teraz muszę wziąć się ostro do roboty. Posty będą ukazywać się rzadziej niż do tej pory, ale nie martwcie się, z bloga nie rezygnuję i jak tylko będę mieć chwilę, poświęcę ją właśnie blogowi! 
Ale teraz przejdźmy do tego, o czym jest ten post. Dzisiaj mam dla was streszczenia odcinków 40-45. Życzę miłej lektury i zapraszam do komentowania.

Odcinek 40 Piatek 31.01.
Naty mówi Ludmile, że nie chce byc juz jej asystentką. Dziewczyna czuje się pominięta, ponieważ blondynka nie wtajemniczyła jej w plan, który realizuje z Diego. Angie jest świadkiem ich rozmowy. Cardoso prosi Olgę o rękę, a ona zgadza się zostać jego żona. Ramallo jest zazdrosny i wyznaje Oldze miłość. Fran mówi Marco, ze musi wrócić do Włoch.
Odcinek 41 Poniedziałek 3.02.
Jade jest wściekła na Esmeralde. Marco prosi Francesce żeby nie wyjeżdżała. Rodzice dziewczyny nie chcą jednak zmieniać planów. Chłopcy chcą podnieść na duchu Andresa, ponieważ ten martwi się wyjazdem Libi. Angie komponuje nową piosenkę. Olga zrywa z Cardoso i tłumaczy mu, ze zakochała się w innym mężczyźnie.
Odcinek 42 Wtorek 4.02.
Lara pyta Leona czy jest smutny z powodu Violetty. Chłopak udaje, że nie mysli już o byłej dziewczynie. Jade szuka swojego brata. German postanawia ożenić się z Esmeraldą. Jackie zauważa, zew Pablo wciąż myśli o Angie.

Odcinek 43 Środa 5.02.
Ramallo kupuje Oldze kwiaty. Jade mówi Matiasowi, ze Esmeralda nie chce już dla nich pracować. Lara przychodzi do Studia i otwarcie rozmawia z Violettą o Leonie. 
Odcinek 44 Czwartek 6.02.
Gregorio tłumaczy Pablo, ze Beto od dawna kocha Jackie. Marco wciąż myśli o wyjeździe Fran. Marotti umawia Violette na spotkanie z szefami marketingu You-mixu. Dziewczyna ma śpiewać z playbacku.
Odcinek 45 Piątek 7.02.
Naty i Ludmiła kłócą się na scenie. Zaczynają sobie wyrywać mikrofon, który ląduje na podłodze.

PROBLEMY ZDROWOTNE VIOLETTY
ODCINKI 40-45
Po pocałunku Diego wyznaje Violettcie miłość. Dziewczyna robi wszystko żeby opóźnić rozpoczęcie spektaklu, bo chce aby Leon zdążył na czasd. Tajemnicza choroba znów daje o sobie znać i Violetta traci głos. Córka Germana nie chce żeby ktokolwiek się o tym dowiedział. Francesca i Marco odkrywają, ze Violetta nie może mówić ani śpiewać. Leon spotyka ukochaną w parku. Myśli, ze dziewczyna milczy ze względu na Lare. Tymczasem Ludmiła wypytuje Diego o Violettę i dowiaduje się, ze rywalka ma jakiś problem. Chłopakowi nie podoba się, ze Lud wtajemniczyła Naty w ich plan. Farn i Cami umawiają przyjaciółkę do lekarza. Gdy dziewczyna chce wyjść, do domu wraca jej tato. Mężczyzna denerwuje się, bo córka nie odpowiada na jego pytania. Postanawia ukarać ją aresztem domowym. Ludmiła martwi się, bo Diego zakochał się w Violettcie i nie zamierza doprowadzić do jej odejścia ze Studia. Z kolei chłopak nie wie, dlaczego Violetta go unika i pragnie poznać przyczynę jej dziwnego zachowania. Marotti denerwuje się na Violettę, która informuje go o swoich problemach zdrowotnych. Diego chce porozmawiać z ukochaną za pośrednictwem komputera. Violetta porusza przed kamerką ustami, a Camila podkłada jej głos. Castillo w końcu spotyka się z lekarzem. Dowiaduje się od niego, ze może odzyskać głos, ale prawdopodobnie nie wróci już do śpiewu. German pyta córkę, dlaczego z nim nie rozmawia. Postanawia pójść do studia w przebraniu Jeremiasa i odkryć prawdę. Violetta zdobywa się na odwagę i wyznaje Diego, że jest chora i nie może rozmawiać.Chłopak natychmiast przekazuje tę informację Ludmile, którą cieszą problemy rywalki.

3 komentarze:

 1. Aaaaale ja mam zaległości :/
  Jestem z odcinkami hen hen do tyłu =(
  Już nie mogę się doczekać aż wszystko nadrobię =)
  Ciekawy post =D

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy21:01

  Ja też zawaliłam trochę pierwszy semestr :c
  Mam zaległości od początku tygodnia :) w odcinkach.
  Super post i mam nadzieje, że posty będą jak najczęściej <333 //misia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy18:11

  Super :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥