niedziela, 19 stycznia 2014

Violetta En vivo Paris- Wypadek Martiny.

W piątek 17 stycznia podczas występów w Paryżu wydarzył się drobny incydent z udziałem Martiny. Podczas śpiewania piosenki OnBeat Martina wchodząc na platformę, spadła z niej. Na szczęście jak sama zapewniła nic się jej nie stało i był to tylko lekki, niegroźny upadek.
Wiele osób sądzi, że upadek był przyczyną przemęczenia i stresu jaki artystka odczuwa podczas En vivo jednak prawda jest taka, że było to najzwyklejsze w świecie potknięcie, spowodowane niewłaściwym stąpnięciem na platformę. 


Tłumaczenie: Hey dziewczyny! Nie martwcie się! To był niewielki, lekki upadek i mam sie doskonale.

Tłumaczenie: Piękną rzeczą po upadku jest wstać, a zwłaszcza kiedy masz przyjaciółkę, która ci pomoże!!! W tym przypadku Mechi! Mam się dobrze! Dziękuję.
 
Upadek Martiny wywołał u wszystkich Tinistas strach o idolkę. Wszyscy zasypali ją pytaniami jak się czuje, czy wszystko z nią w porządku. Myślę, ze jest to na prawdę postawa godna prawdziwych Tinistas. Przejmowanie się swoim idolem i interesowanie tym, co się z nim dzieję.

Tłumaczenie: Martwimy się o Martinę, patrząc na to zdjęcie, mamy nadzieję, ze ma się dobrze :(.
 
 Tłumaczenie: Tini podczas koncertu w Paryżu upadła..... mamy nadzieję, ze masz się dobrze :(

Pochwalić należy także postawę Mercedes, która pomogła wstać Tini gdy ta upadła. Pokazała tym zachowaniem, że jest prawdziwą przyjaciółką, która pomoże w każdej sytuacji.

Tłumaczenie: Jesteś wielkim przyjacielem, dziękuję, ze pomogłaś wstać naszej Tini ;)

Duże wzburzenie fanów wywołało poniższe zdjęcie, na którym widać jakoby Alba- odtwórczyni Naty śmiała się z upadku swojej koleżanki Martiny.
Z pewnością dostała z tego powodu dużo nieprzyjemnych wiadomości, więc postanowiła wyjaśnić tą sytuację na swoim Twitterze. 

Tłumaczenie: Nigdy nie wolno śmiać się z towarzysza. Zwłaszcza gdy dzieje mu się krzywda. Na szczęście to był tylko strach i wstała jak mistrz.

 Uważam, że Albita nie śmiała się celowo z upadku Martiny. Przecież na En vivo panuje świetna atmosfera i wszyscy są uśmiechnięci. Alba z pewnością chciała pokazać, ze nic się nie stało by nie wystraszyć dzieci oglądających show.

 Tutaj możecie obejrzeć filmik z nagraną piosenką OnBeat i upadkiem Martiny (1:22)

3 komentarze:

 1. Anonimowy11:42

  Biedna Tini :c ale dobrze, że był to tylko lekki upadek. Pewnie źle stanęła na tym wiaderku i bach :c
  Nie rozumiem natomiast reakcji fanów na to, że rzekomo Alba się śmiała. Ludzie ogar! Przecież z pewnością chciała udać że nic się nie stało by nie wystraszyć publiczności.
  No ważne, że wszystko się dobrze skończyło :) //misia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy11:44

   P.S. Nowy wygląd bloga jest przecudny <33 //misia.

   Usuń
 2. Anonimowy23:17

  wszystko to co piszesz kopiujesz z jednego bloga jak tak możesz

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥