sobota, 11 października 2014

{nr. 840} [Violetta 3] Odcinki 31-35.

Z odcinka na odcinek dzieje się coraz więcej. Nowe piosenki, historie, wszystko nabiega gigantycznego tempa.Przebieranki Violetty i Francesci zaszły już zdecydowanie za daleko. Violetta zostaje przyłapana nie tylko przez Ludmiłę ale i swoją ukochaną ciocię- Angie. Czy zrozumie ona postępowanie Violetty? Dowiemy się tego oglądając odcinki serialu. Ja dzisiaj zapraszam was do seansu odcinków 31-35.

 
ODCINEK 31


ODCINEK 32


ODCINEK 33


ODCINEK 34


ODCINEK 35


Oglądacie odcinki? Czekacie do poniedziałku na następny odcinek? Pamiętajcie, ze już 10 listopada premiera Violetty 3 u nas!

Pytanie od Disney Channel Polska!Powiem wam szczerze, ze nie mam bladego pojęcia jakie imię zostało wybrane naszej Justynce, ale może wy macie jakieś typy? Stawiacie na typowo hiszpańskie imię?

2 komentarze:

 1. Super post !!!!!
  I nie! Nie stawiam na typowo hiszpańskie imię, gdyż bohaterzy mają imiona takie z jakich krajów pochodzą aktorzy i grane prze nie postacie. Sądzę, jeśli Justyna pochodzi z Polski jej postać może mieć typowo polskie imię, ale takie które wymówią ;)
  Nie widzę nic żeby zrobili w tym przypadku wyjątku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy15:22

  Super post;) Nie wiem jakie może być imię dla Justyny, ale zgodzę się z Vicky B-Lover, że musi być to imię, które wymówią:)/ monika

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥