wtorek, 14 października 2014

{nr. 843} I ♥ Violetta- więcej informacji.

Premiera nowego programu dla wszystkich spragnionych informacji V-lovers "I ♥ Violetta" będzie miała swoją premierę już niebawem, bo 25 października. Do tego wydarzenia zostało już tylko 11 dni! W internecie pojawiła się wiec zapowiedź programu oraz informacje dotyczące prowadzących. Jesteście ciekawi? Zapraszam do rozwinięcia posta.

Gospodynie programu.

W castingach do programu wzięło udział 120 utalentowanych fanek serialu, spośród których wybrano trzy dziewczyny, które zostały obsadzone w rolach prowadzących – Sylwię Lipkę, Wiktorię Gąsiewską oraz Sonię Figurską. 


Data emisji i powtórki.

Tak jak już wcześniej było wiadomo program będzie nadawany w każdą sobotę o godzinie 8:45. Natomiast powtórki będziemy mogli oglądać o 14:00 i 17:20.


Filmik promujący program I ♥ Violetta.

Nowy program „I Violetta” to najświeższe fakty o serialu „Violetta”, informacje o aktorach, zakulisowe historie, dużo muzyki i jeszcze więcej mody oraz tanecznych kroków. Program poprowadzą trzy V-lovers, które co tydzień będą przyglądały się odcinkom z minionego tygodnia i zdradzą, co wydarzy się w następnych. Zaproszą też gości, przekażą wiadomości prosto od gwiazd serialu oraz odpowiedzą na pytania widzów Disney Channel, które można zadawać na stronie www.disney.pl.Programu jest filmowany w Warszawie i będzie się składać z 17 odcinków. Warto wspomnieć, ze każdy odcinek będzie trwał zaledwie 10 minut.

CZEKACIE NA PREMIERĘ? BĘDZIECIE OGLĄDAĆ?

4 komentarze:

 1. Anonimowy22:14

  Świetny post! Może będę oglądać. A po tych 17 odcinkach program się już zupełne skończy ? Pozdrawiam/ monika

  OdpowiedzUsuń
 2. Super post! Na pewno będę oglądała :D Jak nie rano to powtórkę ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja słyszałam że Wiktoria nie lubi Violetty... Ale super post. Mam nadzieję że program będzie udany :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że z ciekawości zerknę na choć jeden odcinek :)
  Świetny post :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥