sobota, 18 października 2014

{nr. 848} [V3- Tłumaczenie] Co León napisał Roxy w mailu w odcinku 39?


Jesteście ciekawi co takiego León napisał Roxy w mailu w odcinku 39? O czym dziewczyna wcześniej pisała w swoim pamiętniku? Niestety w tym właśnie odcinku Violetta uświadamia sobie tak na prawdę, ze straciła coś bardzo cennego.... miłość.


Tłumaczenie wykonała Word Violetta dla bloga wordvioletta.blogspot.com KOPIOWANIE SUROWO ZABRONIONE!Violetta: Gdzie są granicie, dokąd mogą sięgać jeśli chodzi o miłość. Miłość powinna być dla nas dobra. Pomaga nam, ale czasem tak bardzo boli, tak by na końcu być gotowym, że będzie bolało. Skończymy cierpienia... Ale jeśli Roxy pozwala byś choć jeden dzień trzymał mnie w ramionach. Tak bardzo tęsknię Leon. Tak, kocham cię tak bardzo. Jakim sposobem mnie nie widzisz? Nie rozpoznajesz mnie w miłości do Roxy? Nasza miłość, ta sama miłość, którą darzyłeś mnie. Mam nadzieję, ze będziesz w stanie mnie ujrzeć. Daję ci moje serce. Jestem twoją miłością.

Roxy nie mogę zaakceptować tego, że mnie odrzuciłaś nie dając mi możliwości pokazania jaki jestem. Możesz być zaskoczona, że nalegam, ale za każdym razem kiedy się zbliżyłem i spojrzałem w twoje oczy poczułem, że między nami jest coś wyjątkowego....
coś czego nie można zaprzeczyć, ani wyjaśnić....
Jeśli to piszę, ty na to patrzysz to znaczy, że nie mam żadnych wątpliwości.... to co widziałem gdy spojrzałem w twoje oczy, to miłość. Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.
 

Violetta: Straciłam na zawsze. Ale zasłużyłam na to, bo skłamałam...

Czyżby piosenka właśnie dla Roxy?
Jak ogień w zimie
Dałaś ciepło mojemu wszechświatowi
To bezwarunkowa miłość
To co czuję będąc z tobą
Powiedz czy to prawdziwe
Przybywasz zmieniać pocałunkiem moją prawdę
Nie wiem jak wyrazić słowami, że
Gdy patrzę w twoje oczy wiem,
że kochałem cię przez tysiąc poprzednich żyć.

 


Czy piosenka nie pasuje idealnie do tego co León napisał Roxy w mailu? Myślę, że nowa piosenka została napisana właśnie z myślą o niej. Być może pojawi się dopiero na nowej płycie, ponieważ na pierwszym trzeciosezonowym krążku jej nie ma.
Co myślicie o tej całej sytuacji? Jak myślicie, jak León zareaguje, gdy dowie się, że Roxy to Violetta?

9 komentarzy:

 1. Świetne tłumaczenie ;)
  Leon już wie, pocałował Roxy i rozpoznał Vilu, po pocałunku! Szybki jest no nie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy20:44

  Super tłumaczenie :)
  Post pomysłowy. Fajnie, że podjęłaś się przetłumaczenia maila Leona do Roxy i ogólnie tej scenki :**
  Naprawdę świetnie! <33

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy21:02

  Dziękuje za tłumaczenie <3
  A mogłabyś przetłumaczyć roztanie Diecesci i zapowiedź 41 odcinka ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny post i kolejne tłumaczenie. Bardzo dziękuję za nie :)
  Co do nowej piosenki Leóna to jest przepiękna, nie mogę doczekać się całości. W ogóle tekściarze piszą dla serialowego Leóna przepiękne piosenki o miłości :) Ale wcale się nie dziwię, bo mając takiego wykonawcę jak Jorge, to nic tylko pisać romantyczne kawałki :) :):)
  Co do słów Leóna do Roxy. Cóż, León jest szczery (czasem aż za bardzo :P) i napisał to, co czuje. Piękne słowa; nie dziwię się, że Violetcie było przykro, jak to przeczytała. Uświadamianie sobie, że coś pięknego zostało zmarnowane przez błahostkę, nie jest miłe...
  Słowa Violetty, choć piękne, są dla mnie za bardzo patetyczne. Skoro tak bardzo kocha Leóna, jak tu pisze, to dlaczego nie potrafi zaakceptować jego decyzji i wspierać go w dążeniu do spełnienia marzeń; czemu próbuje narzucić mu swój punkt widzenia i zmusić go do robienia tego, czego ona chce....choć wie, ze to prowadzi do awantur i oddala ich od siebie??? Skoro tak pragnie znaleźć się w jego objęciach, to czemu go po prostu nie przeprosi i nie zmieni swojego zachowania??? No właśnie, lepiej się przebrać i udawać kogoś innego, używając jako wymówki "wielkiej miłości" niż otarcie i szczerze z kimś pogadać, przeprosić i zapewnić o uczuciu .... Ekh, niestety miłość Violetty zawsze bardziej opierała się na powłóczystych spojrzeniach i romantycznych westchnieniach do pamiętnika niż czynach, które by ją potwierdzał i jej dowodziły... I chociaż jest mi jej trochę żal, uważam, że sama sobie to nagrabiła. Mam nadzieję, że wyciągnie z tego jakieś wnioski i zmieni swoje zachowanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy04:56

  Kochana świetne tłumaczenie:)Jesteś wielka:)Doceniam Twoje poświęcenie <333333333Kocham Cię

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy14:15

  Extra post! Dziękuje za tłumaczenie;)/monika

  OdpowiedzUsuń
 7. Super post. Dlaczego Leon taki jest? nie rozumiem.

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥