sobota, 4 października 2014

{nr. 834} I ♥ Violetta i Gotuj z Angie już niebawem w telewizji!

Wiemy już, że odcinek 1 sezonu 3 zostanie wyemitowany przez Disney Channel Polska już 10 listopada 2014 roku o godzinie 16:00. Według pierwszych zapowiedzi widzowie mogą się spodziewać, że w kolejnej serii przygód Violetty będzie mnóstwo nowych historii miłosnych, nowi bohaterowie i oczywiście, a może przede wszystkim - zupełnie nowe piosenki! Ale to nie wszystko! Na ekrany telewizorów wchodzą dwa zupełnie nowe programy! Ciekawi? Zapraszam do posta.


Co nieco o I ♥ Violetta.

Program poprowadzą trzy V-lovers, które co tydzień będą przyglądały się odcinkom z minionego tygodnia i zdradzą, co wydarzy się w następnych. Zaproszą też gości, zorganizują konkursy i przekażą wiadomości prosto od gwiazd serialu.Stwórz z nami program „I Violetta”! Napisz nam, kto jest Twoją ulubioną postacią, którą piosenkę najbardziej lubisz, jaki jest Twój ukochany moment z serialu oraz kto według Ciebie byłby lepszym chłopakiem dla Violetty – Leon czy Diego, a może ktoś z przeszłości, np. Tomas?
Będziemy się łączyć z V-lovers z całej Polski, żeby porozmawiać o trzecim sezonie tego hitowego serialu. Napisz więc nam, jakie tematy chcesz poruszyć, jakich kroków się uczyć i jakie sekrety poznać?


Od 25 pazdziernika będziemy mogli oglądać program I love Violetta, w którym w każdą sobotę rano trzy prowadzące pokażą widzom kulisy powstawania serialu, zdradzą, co będzie się działo w nadchodzącym tygodniu oraz zaproszą do siebie osoby związane z serialem. Godzinę emisji I Violetta zapowiedziano na 8:45.

CIEKAWOSTKA!

Jeżeli chcecie aby w programie poruszono jakąś ważną lub ciekawiąc a was kwestię wystarczy, że napiszecie komentarz z propozycją i go wyślecie. KLIK.


Gotuj z Angie!

Program ten zdobył już dużą popularność i zawita również do nas! W programie Angie- serialowa ciocia Violetty pokazuje nam jak zrobić pyszne i łatwe danie. Wiele przepisów z programu znajdziecie u nas na blogu w etykiecie gotuj z Angie


Z ostatnim wydaniu oficjalnego magazynu "Violetta" dowiadujemy się, że program podobnie jak I ♥ Violetta i trzeci sezon będzie miał swoją premierę już w listopadzie!


Będziecie oglądać? Na który program bardziej czekacie?

3 komentarze:

 1. Super, cieszę się. Tylko szkoda że I Love Violetta będzie tak wcześnie. Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Super post!!!
  Bardzo się cieszę, że będą aż dwa nowe programy na Disney Channel.
  Bardziej czekam na Angie Gotuje, gdyż sama lubię piec i gotować, więc jest to coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy16:17

  Super post☺ Oba programy mnie zaciekawiły więc czekam na oba !/ monika

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥