wtorek, 21 października 2014

{nr. 855} [Backstage] Nowa sesja Martiny dla "L'Oreal"

Kilka dni temu nasza kochana Tinita wzięła udział w sesji zdjęciowej dla międzynarodowej marki kosmetycznej "L'Oreal". Celem sesji było wypromowanie nowego produktu kosmetycznego "L'Oreal". Jak na razie do internetu wypłynęły zdjęcia z backstage'u sesji. Wszystkich ciekawych jak Martina poradziła sobie na sesji zapraszam do rozwinięcia postu.

Stylizacja

W tej odsłonie Tini jeszcze nie widzieliśmy. Czarna sukienka, a do niej buty na platformie, do których gwiazda ma słabość w kolorze białym stworzyły genialną stylizację. A ta specyficzna fryzura tylko dodaje Martinie uroku.

Makijaż

Tutaj chyba nie trzeba być geniuszem, aby domyślić się, że Martina została pomalowana kosmetykami "L'Oreal". Makijaż Martiny do najmocniejszych nie należał, ale nie można o nim powiedzieć że jest lekki. Szczególnie w nim podkreślono oczy Tini, przy których malowaniu postawiono na : złoty cień do oczu, wydłużającą mascarę i czarną kreskę na pod oczach. Usta aktorki pomalowano ciemno-różowym błyszczykiem.


Post użytkownika Martinastoessel.


Post użytkownika Martinastoessel

Zdjęcia
Oczywiście jak tylko pojawią się pierwsze zdjęcia z sesji post zostanie zaktualizowany. Jak jak Wam się podobają zdjęcia z backstage'u sesji?

Na sam koniec chciałabym zaznaczyć, że ten post został dodany w sobotę, ale z niewyjaśnionych przyczyn został on usunięty. 

3 komentarze:

 1. Stylizacja jest w sumie całkiem fajna. Wiadomo, że ją konkretnie pomalują, skoro ma być twarzą marki kosmetycznej. Sukienka jest bardzo fajna, fryzura też może być. Cały efekt oczywiście psują te kopytne buty, ale cóż, taki ma gust... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy20:47

  Extra post! Ale Tini ma fajne koczki! Bardzo podoba mi się sukienka Martiny;)/ monika

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko fajnie wykluczając buciki i koczki :D
  No, ale taki już mój gust :p Innym osobom może się to podobać :)
  I "En gira" w tle <3

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥