poniedziałek, 6 października 2014

{nr. 838} Wydanie specjalne magazynu Brawo - Martina Stoessel i przyjaciele

Ok. 6 godzin temu redakcja pewnie już Wam dobrze znanego dwutygodnika Bravo, poinformowała nas na swoim facebook'u  o nowym numerze Bravo Stars. Jest to wydanie specjalne magazynu Bravo. Jak dotąd pojawiły się takie wydania specjalne z Justinem Biberem i One direction, a już jutro do kiosków trafi nowe Bravo Stars poświęcone Martinie Stoessel i reszcie obsady fioletowego serialu

Post użytkownika BRAVO Polska.

Czego możemy się spodziewać
Magazyn nazywa się "Martina Stoessel i przyjaciele", więc sądzę, że większa część gazety zostanie poświęcona Tini. W nowym numerze na pewno znajdziemy wywiad z Martiną Stoessel, ale myślę że możemy się spodziewać również wywiadów z innymi członkami obsady i tutaj bym obstawiała Lodovicę Comello i Jorge Blanco. Być może znajdziemy też ciekawostki o trzecim sezonie Violetty, czy plakat z jednym ze zdjęć promocyjnych Violetta 3.

Gazeta ma, aż 100 stron i 25 plakatów, więc na pewno każdy coś znajdzie dla siebie. Jeśli chodzi o koszt to magazynu to będzie on wynosił 12,99 zł.

Na sam koniec chciałabym powiedzieć, że na blogu na pewno pojawi się recenzja wydania specjalnego, ale nie obiecuję że to będzie jutro.


6 komentarzy:

 1. Ale super. Gdzie to kupujesz? I dostałaś się do redakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak na razie zostaję na dłużej, a jeśli chodzi o gazetę to kupię ją w kiosku. Być może jutro pojawi się recenzja

   Usuń
 2. Anonimowy21:39

  Świetny post ! Postaram się kupić ☺/monika

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż popatrzę jutro w kiosku. Jak będzie w nim coś fajnego to kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy12:47

  Ja ja już mam jest super polecam najlepsza gazeta jaką mam duzo tam pisze o aktorach każda fanka serialu violetta znajdzie coś dla siebie <333

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥