poniedziałek, 6 października 2014

{nr. 814} [Violettapl] Zmiana godziny emisji na TVN7 /Aktualizacja/

Jak wiecie TVN7 zrobiło wielki krok naprzód tym, którzy nie posiadają Disney Channel, a chcieliby czasem obejrzeć sobie powtórkowe odcinki swojego ulubionego serialu. Postanowili, ze od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 zostaną puszczane odcinki tejże serii. Niestety teraz zostały wprowadzone pewne zmiany, niestety według mnie na naszą niekorzyść. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszam do posta.

/Aktualizacja/ TVN 7 znowu postanowiło zmienić godzinę emisji serialu. Na miejsce Violetty o 7:15 wchodzi Magda M.2 a serial będziemy mogli oglądać tym razem:

                                                     Sobota- 9:20 do 12:20 [trzy odcinki]
                                                     Niedziela- 9:20 do 11:00 [dwa odcinki]


Tak jak wspomniałam na początku posta do tej pory mogliśmy oglądać pierwszy sezon "Violetty" na TVN7 od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Niestety z niewiadomych przyczyn emisja została przesunięta.


 Jak widzicie od poniedziałku "Violetta" puszczana będzie o godzinie 7:15 rano. Powiem wam szczerze, ze nie uważam żeby była to najlepsza godzina, ponieważ większość z V-lovers chodzi przecież do szkoły i nie może pozwolić sobie na obejrzenie całego odcinka.


Miejsce naszego serialu o godzinie 18:00 zajęła nowa telenowela Niewinna intryga. Jestem bardzo zawiedziona zmianą godziny emisji. Jeszcze gdy odcinki leciały o godzinie 18 mogłam jedząc kolację je oglądać. Teraz niestety nie będę wstanie obejrzeć nawet kawałka odcinka, ponieważ o 7:15 czekam już na przystanku na autobus.


Co wy sądzicie o zmianie godziny emisji serialu? Będziecie w stanie oglądać teraz odcinki?

6 komentarzy:

 1. Anonimowy18:58

  Ja mogę oglądać ponieważ mam z 10 s do szkoły XD (serio mieszkam na przeciwko) ale dla niektórych jest to nie możliwe moim zdaniem teraz chyba nikt nie będzie tego oglądać ..
  http://violetta1-2-3polska.blogspot.com/ zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Znając życie, pewnie za przenosinami stoi to, ze TVN7 nie było zadowolone z wyników oglądalności. Dlatego zepchnęli na mniej korzystną porę... Mi tam w sumie wszystko jedno, bo i tak nie oglądałam na TVN7 "Violetty", ale rozumiem tych, którzy oglądali i są zawiedzeni. Ale w TVN takie sytuacje to norma, niestety :/

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak. dlaczego zmienili? Super post.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie no, znowu zmiany, nie mogli zostawić na godzinę 18:00?

   Usuń
 4. Anonimowy21:37

  Trochę też źle bo ludzie zazwyczaj nie mają czasu w soboty ale zawsze coś można wykombinować ☺/ monika

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy10:53

  Powinni dac powtorke jesli jest rano o 7 !!

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥