niedziela, 8 grudnia 2013

Wyniki konkursu wordvioletta.

 Na początek wspomnę, że jestem bardzo zawiedziona, że tylko trzy osoby wzięły udział w konkursie. Fakt ten wiąże się w tym, że w najbliższej przyszłości na pewno nie będą ukazywać się żadne konkursy.

Mimo, że dostałam tylko trzy pracę, wybór zwycięzcy nie był łatwy. Dostałam trzy całkiem inne, kreatywne, ciekawe i jedyne w swoim rodzaju prace. Każda z nich zachwyciła mnie na swój odrębny sposób. Jedna pozytywnie rozbawiła, druga pokazała, że można w inny sposób zacząć postrzega dana parę.
Ponadto każda osoba napisała o innym paringu. Pojawiła się Dieletta, Marcesca oraz Naxi. Od razu chcę zaznaczyć, że wybierając zwycięzce nie kierowałam się sympatią do danej pary.
Stawiałam przede wszystkim na kreatywność oraz pomysłowość. Oczywiście patrzyłam także na umiejętność składania zdań, wypowiadania swojej opinii etc.

Gdybym mogła, nagrodziłabym was wszystkie. Niestety nie mam takiej możliwości. Musiałam wybrać jedna, choć nie był to łatwy wybór. Po długich rozważaniach, uznałam, ze na nagrodę zasługuje autorka pracy o Dielettcie czyli: 
Clarie- Kamila Splinter 
Praca od razu wywarła na mnie ogromne wrażenie. Była napisana w bardzo fajny sposób, pełna miłego klimatu.

Pozostałe dwie prace także były bardzo ciekawe, ale niestety- zwycięzca muzę być tylko jeden.
Proszę abyście nie miały do mnie żalu z powodu, że nie wybrałam waszej pracy. Każda była bardzo wartościowa, ale reguły są nieugięte i mogę nagrodzić tylko jedna osobę.

Proszę aby zwyciężczyni napisała mi swój dokładny adres wraz z imieniem i nazwiskiem do maila: wordvioletta@op.pl do 11 grudnia (tj. środa) 
w przeciwnym razie nagroda zostanie nadana innej osobie.

5 komentarzy:

 1. Anonimowy16:54

  Kto zajal 2 miejsce marcesca czy naxi?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy16:58

  Opublikujesz jej prace?

  OdpowiedzUsuń
 3. Graulacje a ja zapomniałam wysłac ;/ Ale Jeszcze raz GRATULUJE

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy19:02

  Gratuluję :D

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥