czwartek, 5 grudnia 2013

Videoczat z Martiną, Ruggero oraz Lodovicą na RadioItalia

RadioItalia to stacja radiowa FM. Jest to pierwsza prywatna stacja radiowa w której możemy słuchać włoskiej muzyki.

Wczoraj w okolicach godziny 17:00 odbył się video czat z gwiazdami serialu Violetta. Wzięli w nim udział Martina Stoessel (Violetta), Lodovica Comello (Francesca) oraz Ruggero Pasquarelli (Federico)
Aktorzy mówili przede wszystkim o trasie koncertowej we Włoszech, która będzie opiewać takie miasta jak Mediolan, Neapol, Padwa, Turyn, Bolonia, Katania oraz Florencja, a rozpocznie się 3 stycznia 2014r.
Na Violetta en vivo w Europie aktorzy występujący na scenie(Martina Stoessel, Jorge Blanco, Diego Dominguez, Lodovica Comello, Ruggero Pasquarelli, Mercedes Lambre, Alba Rico Navarro, Xabiani Ponce de Leon, Samuel Nacimiento) będą mieli nowe, piękne stroje, całkiem inne niż te z Ameryki Południowej. Oprócz nowej scenerii oraz piosenek, które są już w repertuarze koncertów, obsada będzie śpiewać także pięć utworów w języku włoskim.
Chociaż obsada znajduję się obecnie w Bilbao w Hiszpanii udało im się połączyć na czacie o godzinie 17:00 z RadioItalia, gdzie Daniel Bossari oraz niektóre szczęśliwe V-lovers mogły zadać obsadzie kilka pytań.
Martina opowiedziała jak zmieniło się jej życie dzięki Violettcie: Nawet ja, tak jak i ty poszłam do szkoły, uczestniczyłam w zajęciach razem z przyjaciółmi, a potem wzięłam udział w castingu i dostałam się do serialu. Oczywiście mimo to nadal się uczę, ale dużo podróżuje. Są złe i dobre strony życia w takim rytmie.
Tini opowiadała także o uczuciach jakie przeżywa podczas spotkań z fanami: Otrzymujemy bardzo dużo miłości od fanów. Nie mogę się doczekać aby poznać wszystkich włoskich V-lovers.
Natomiast Ruggero i Lodovica dodali od siebie, ze nie mogą doczekać się przyjazdu do Włoch aby zjeść makaron i pizzę. Lodovica powiedziała: Nadszedł czas aby Argentyńczycy spróbowali makaronów i pizzy domowej roboty. 

Lodovica powiedziała także kilka słów o podróżowaniu: Podróżując z obsadą Violetty możemy zobaczyć wiele pięknych miejsc, jesteśmy bardzo zgraną grupą, bawimy się razem i robimy sobie żarty.

Kolejnym ciekawym pytaniem było:
Co pomyśleliście kiedy  powiedziano wam, ze dostaliście role w serialu?
Na to pytanie od razu opowiedział Ruggero: Kiedy zadzwonił do mnie telefon z propozycją, przyjąłem ją natychmiast! Natomiast Lodo powiedziała: Płakałam non stop przez dwa dni, potem zadzwoniłam do mojej rodziny i oni także płakali Byliśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ takie oferty nie trafiają się na co dzień.
Tini zaś powiedziała: Wszystko t\co działo się do tej pory wydaje mi się nadal marzeniem, zaczęliśmy niedawno, a wydaje mi się, ze minęła masa czasu

Ruggero mówił także, ze występowanie we Włoszech wydaje mu się niesamowitą koncepcją. Będę występować na tej samej scenie co Bruno Mars- mój wielki idol. Niesamowicie jest być na etapie, na którym widzieliśmy naszych idoli i teraz możemy być prawie tacy jak oni.

Dla ciekawostki aktorzy powiedzieli o swoich ulubionych potrawach
Tini lubi dania z grilla, Rugge bolognese tagliatelle, natomiast Lodo woli zjeść dobry talerz szynki i melona :)

Przed pożegnaniem Danie Bossari ogłosił, że Martina będzie 30 grudnia w Mediolanie w auli RadioItalia.

6 komentarzy:

 1. Anonimowy19:12

  Bardzo ciekawy post♥♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy19:46

  Super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uuu.. Ciekawa jestem jak smakuje to bolognese tagliatelle <333 mam nadzieję, że jak będę we Włoszech to spróbuję <3
  Ps. Wie ktoś co to jest? Bo nie chcę iść w ciemno i przez przypadek zamówić jakieś dziwne mięso np. z węża :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że jest to coś w rodzaju spaghetti :)

   Usuń
  2. Mam nadzieję xD

   Usuń
 4. Anonimowy18:06

  lodo wyglada super dzieki za ten post ale martina buuuuuuuu mam pytanie kogo wolicie tini czy lodo bo ja na 100 albo na 10000000000 lubie LODOVICE

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥