wtorek, 31 grudnia 2013

Martina Stoessel magazyn CARAS.

"Najlepsze co przydarzyło mi się w tym roku to spotkanie Petera"
Jeśli 2012 był rokiem triumfalnego rozpoczęcia kariery Martiny, która dostała rolę głównej bohaterki w serialu Violetta, rok 2013 był jeszcze lepszy!. Rok 2013 przypieczętował i ukazał jej rozwój zawodowy, który był przysłona do jej relacji z Peterem Lanzani. Idolka milionów nastolatek, która koncertuje po całym świecie i której udało się zdobyć 700 tysięcy widzów na koncertach Gran Rex w pewnością będzie szła do przodu w 2014r.
 TŁUMACZENIE JEST WŁASNOŚCIĄ BLOGA- KOPIOWANIE ZABRONIONE!
Najlepsze, co przydarzyło mi się w tym roku to spotkanie Petera. Dał mi swoją miłość, pomaga mi, a także jest dla mnie wielkim oparciem. Daje mi dużo rad, a ja ich słucham, ponieważ jest bardzo doświadczony i wie, co mówi. Myślę, że wszystko co mi daje, jest wielkim plusem w naszej miłości. To jest trochę jak przewód uziemienia, który ogranicza moją niespożyta energię. Jestem jak trąba powietrzna, a jemu udaje się mnie uspokoić. - Martina zasypała falą pochwał swojego chłopaka Petera w wywiadzie dla CARAS.
Żeby pozostawić w tyle wersję niechęci rodziców do Petera Tini powiedziała: "Moi rodzice go kochają. Na szczęście nasz związek jest doskonały, a Peter świetnie dogaduje się i moimi rodzicami i dziadkami. Ponadto Martina ponownie komplementuje swojego partnera: Pierwsze o czym myślę kiedy się budzę, to właśnie o nim.
Jeśli chodzi o przyszłość Martina powiedziała:
 Zaczynam od kręcenia trzeciego sezonu Violetty, Potem z powrotem będę brała lekcje gry na gitarze, bo chcę zacząć już komponować. Mam zamiar wydać moją książkę! A także dokument o mnie zawierający obrazy z dzieciństwa, którym będzie towarzyszyć płyta CD z projektami multimedialnymi.

7 komentarzy:

 1. Anonimowy12:40

  podasz zrodlo plosze

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy12:41

  Super post♥ Ciesze się, ze Tinita jest szczęśliwa! Dziękuję za przetłumaczenie //misia.

  OdpowiedzUsuń
 3. mam nadzieję, że te książki bd dostępne w Polsce :D
  fajny wywiad =) dzięki za przetłumaczenie :***

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy18:15

  Super wywiad czekam na więcej <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy22:51

  Masz zarąbisty blog Justyna!!!<33 fajny wywiad :) //Julia, Marta, Kamila

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy17:38

  Ten post jest skopiowany!

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥