piątek, 20 grudnia 2013

Lodovica Comello spotka sie z fanami w Weronie, Neapolu, Rzymie oraz Udine.

Lodovica Comello, znana jako serialowa Francesca wróciła do Włoch na święta Bożego Narodzenia aby spędzić je wraz z rodzina i bliskimi, a potem, w nowym roku ponownie powróci na scenę gdzie dalej będą się odbywały koncerty Violetta En vivo.
Zanim Lodo będzie mogła zrelaksować się w rodzinnym gronie, organizuje jeszcze cztery spotkania z fanami w Weronie, Rzymie, Neapolu oraz Udine.
Oto harmonogram spotkań:
Piątek 20.12.13r. Werona w FNAC di via Cappello 34 o godzinie 16:30 Lodovica spotka się ze wszystkimi fanami, którzy będą chcieli aby podpisała im jej debiutancką płytę Universo. Ponadto w przypadku zakupu płyty w tym właśnie sklepie otrzymasz pierwszeństwo do podpisania autografu przez Lodovice.
Sobota 21.12.13r. Centrum handlowe Vulcano Buono di Piazza Capri w Nola w okolicach Neapolu o godzinie 16:30. Podobnie jak poprzednio: jeśli zakupi się płytę Universo w sklepie znajdujacym się wewnetrz galerii otrzymają przepustke i pierwszeństwo w przypadku podpisania na płycie autorgafu przez Lodo.
Niedziela 22.12.13r. Lodofanatic będą mogli spotkać swoją idolkę w dyskotece Laziale di via Mamiani 62 w Rzymie tym razem o godzinie 15:30
Poniedziałek 23.12.13r. Lodovica spotka się ze swoimi fanami w Udine na rogu l’Angolo della Musica di via Aquileia 89 o godzinie 17:00.

3 komentarze:

 1. Anonimowy13:02

  Szkoda, że nie mieszkam w żadnym z tych miast :C

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No... Tak chcę tam być ♥♥♥

   Usuń
  2. Anonimowy10:30

   Ja też normalnie to moje wielkie marzenie <3

   Usuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥