czwartek, 12 grudnia 2013

Martina Stoessel: "Bardzo chciałabym skomponować coś poza serialem".

"Bardzo chciałabym skomponować coś poza serialem".
Jeśli wspomnisz imię Martiny Stoessel jako 10 letniej dziewczynki zapewne nikt nie będzie wiedział o kogo chodzi.Jeśli natomiast powiesz, że chodzi o Violettę- wszystko się zmienia. Argentyńska aktorka i piosenkarka stała się zjawiskiem muzycznym, które kiedyś reprezentowała Miley Cyrus.
Martina zagrała w serii Disney'a przeznaczonej głownie dla dzieci, ale także dla młodzieży, która wypełnia po brzegi stadiony podczas Violetta En vivo. 
Ponadto płyta Hoy somos mas zdobyła ogromne grono odbiorców, a także dwa tygodnie temu została umieszczona w bestsellerach jako numer jeden w Hiszpanii.

Tłumaczenie jest własnością bloga- kopiowanie surowo zabronione!

 To szokujące- mówi Martina. Przez dwa lata nagrywaliśmy serie, więc liczyliśmy, ze osiągnie ona wysoką skale. Powiedziano nam, że serial osiągnął natychmiastowy sukces, a nasze codzienne życie jest odtąd niesamowite. Nigdy sobie tego nie wyobrażałam.
 Miłośnicy serialu w ostatni weekend byli na Violetta En vivo w el Palacio w Madrycie. Tutejsi fani są starsi niż ci z Ameryki Łacińskiej- mówi Martina w rozmowie telefonicznej. Są cichsi, bardziej spostrzegawczy. Przyjrzyj się uważnie całej pracy gdy nie ma nadmiaru euforii.

Utrzymuje kontakt z moimi przyjaciółmi, ale uczę się na odległość- wyjaśnia. Jestem trochę jak Violetta, ale nie dlatego, ze mam guwernantkę- śmieje się.
Martina żyje w telewizji już od dzieciństwa. Jej ojciec Alejandro Stoessel jest znanym producentem telewizyjnym, twórcą takich hitów jak Patito Feo- serialu, który stał się bardzo znany w Hiszpanii i który był początkiem kariery Mariny przed kamerą kiedy miała 10 lat. Byłam wielka fanką tego serialu i chciałam w nim występować, ale mój tato nie zgodził się. Dopiero potem pozwolił mi wystąpić w kilku odcinkach. Potem rozpoczęłam pracę w Disney Channel.
W ciągu zaledwie dwóch lat jej kariera poszybowała mocno w górę.
Zdecydowanie było to spełnienie marzeń, ale zdaję sobie z tego sprawę, że to dopiero początek. Bardzo chciałabym poświecić się miłości do śpiewu. Chciałabym skomponować coś poza serialem. Bardzo lubię komponować i aby to robić zapisałam się nawet na lekcje gry na gitarze. Niestety musiałam z nich zrezygnować gdy zaczęło się tournee. Jedyne co mogę teraz robić to pisać. Po koncertach chwytam mój telefon i zapisuję w nim odczucia, uczucia, przeżycia z ostatnich chwil- po prostu wszystko.  
Myślę, ze to co zapiszemy, a potem będziemy mogli odczytać będzie inspiracją do komponowania.

Dojrzałość, którą Martina podsumowuje w jednym zdaniu  
Ja jestem jeszcze młoda. Oczywiście jeśli usłyszysz, że ten świat interesował cię od dzieciństwa, te wszystkie podróże i to ze sama wybiera ubrania, w które będzie ubrana na co dzień jak i podczas występów.

Kiedy wszyscy usłyszeli o Miley Cyrus, Demi Lovato czy też innych gwiazdach Disneya i tym co się z nimi stało Martina nie zareagowała. Nie czuję się podobna do żadnej z tych osób. Każdy ma swoje życie i ma także prawo wybrać jak chce je przeżyć. Ja muszę martwić się o swoje.- mówi poważnie.5 komentarzy:

 1. Anonimowy18:40

  Fjane fajne a skad bralas?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej ostatnie zdanie bardzo mi się podoba *.*
  "Każdy ma swoje życie i ma prawo wybrać jak chce je przeżyć. Ja muszę martwić się o swoje"
  Takie mądre.. Jak ono brzmi w języku z którego tłumaczyłaś? (nie wiem czy artykuł był po hiszpańsku czy po włosku xD)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak tylko będę miała dostęp do komputera napiszę ci :)

   Usuń
  2. "Yo no opino de nadie. Cada uno hace su vida y elige cómo quiere vivirla. Yo solo me tengo que preocupar de la mía"♥

   Usuń
 3. Anonimowy08:07

  Super :* dzięki za przetłumaczenie <33

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥