wtorek, 25 lutego 2014

[Violetta 3] Nowe informacje dotyczące trzeciej serii. {Aktualizacja}

 {Aktualizacja na końcu posta}
Ostatnimi czasy, zwłaszcza na Twitterze pojawiają się coraz to nowsze informacje o Violetta 3. 
Rzekome nowe postacie, ale także oficjalne potwierdzenia obecności w trzecim sezonie serialu.
Dziś możemy już na 90% powiedzieć kto w pewnością pojawi się w Violetta 3. 

Znowu wszyscy razem, wszyscy razem ;) #Violetta3

Na swoim Instargamie oraz Facebooku Ruggero opublikował pewne zdjęcie. (możecie zobaczyć je TUTAJ) Na owej fotografii możemy zobaczyć Albę Rico (Naty), Jorge Blanco Leon), Mercedes Lambre (Ludmiła), Xabianiego Ponce de Leona (Marco), Facundo Gambande (Maxi), Candelarie Molfese (Camila), Diego Domingueza (Diego), samego Ruggero oraz nieznajomą dziewczynę. 

Na fotografii nie ma Martiny oraz Lodovici, ale nie mamy się o co martwić, ponieważ obie dziewczyny potwierdziły swoją obecność w trzecim sezonie.
Na zdjęciu znajduję się natomiast Mechi, Xabi oraz Diego, którzy do tej pory nie potwierdzili oficjalnie swojej obecności, ale jestem pewna, ze dalej będziemy mogli oglądać ich przygody na ekranie telewizorów.  

Jeśli chodzi o nieznajomą dziewczynę- nie chcę rozsiewać plotek. Wiele osób twierdzi, ze jest to niejaka Lali Serrano, która w Violetta 3 ma wcielić się w rolę Laury. Tylko czy Albita przytulałaby nowo poznaną osobę? No cóż niczego nie możemy być pewni. Być może jest to kolejny fejm, który chce zdobyć "sławę" mówią, ze wystąpi w popularnym serialu, a może faktycznie Lali dołączy do obsady serialu. Wszystko okaże się z biegiem czasu.

Alla Vamos!!!!- Zaczynamy!!! 
Ajajaj♥ Na powyższym zdjęciu, opublikowanym już dość dawno przez Tomasa Goldschmidta możemy zobaczyć kawałek scenariusza do pierwszego odcinka Violetty!!

Jak widzimy oprócz osób, której obecność jest już pewna, możemy dowiedzieć się, że w Violetta 3 wystąpi także Ezequiel Rodriguez (Pablo), Alfredo Allende (Ramallo), Diego Alcala (Marotti) oraz Alberto Fernandes de Rosa (Antonio).
Niestety Tomas postanowił nie ujawniać nam wszystkiego i zasłonił część scenariusza- zapewne tą, która zawiera te najlepsze i najbardziej upragnione informacje, które nie mogą ujrzeć jeszcze światła dziennego.

AKTUALIZACJA:
Już teraz możemy zobaczyć prawie cały scenariusz do pierwszego odcinka Violetta 3!!!
Odcinek 001 "Finał"

OSOBY:
 Violetta, German, Leon, Francesca, Marco, Camila, Broduey (jego obecność w trzecim sezonie nie była znana, aż do teraz), Mai, Naty, Ludmila, Diego (aww...hguygujbuy♥ Kocham go), Andres (jego obecność w V3 nie była do tej pory potwierdzona), Maroti, Olga, Ramallo, Antonio, Pablo, Beto, Gregorio, Matias, Jade, Federico, a także osoby mi osobiście nieznane:
Clement (będzie Alexandre)
Nicolas oraz Priscila.

Na owej kartce scenariusza nie padło imię Angie... Czy to znaczy , ze nie pojawi się ona w V3? Z pewnością nie! Clarita zapowiedziała już swój udział w trzeciej serii, więc z pewnością ją ujrzymy, tylko pewnie w dalszych odcinkach.

Oprócz kluczowych postaci, w pierwszym odcinku Violetta 3 ujrzymy także:
Agenta nieruchomości (czyżby chodziło o Studio OnBeat i jego problemy?), Recepcjonistę, Wnioskodawce w Studio, Ochronę, Publiczność, Kamerzystę/Operatora, Szofera.

Nie znamy dokładnego zarysu scenariusza, ale ja już wiem, ze będzie to niezapomniany sezon!!!!!

7 komentarzy:

 1. Anonimowy09:13

  Ajajaj <33 Nie mogę doczekać się już trzeciego sezonu ;D
  Megaaa ciekawy post :** Ciekawe czy ta Lali będzie grała w Violetta 3. //misia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy20:54

  Extraaa :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się doczekać 3 sezonu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy17:39

  Będzie Tomas < 3 wy się nie znacie....

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy17:11

  Leonetta na pewno będzie razem. Na zawszeB-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy17:51

  Podobno 3 sezon ma być ostatni ! :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo 3 sezon jest ostatni i nie będzie Tomasa :'(

   Usuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥