poniedziałek, 17 lutego 2014

Aktorka z "Violetty" przyciąga setki osób do projektu Clown del Hospital.

Ponad sto dzieci z rodzicami wypełniło Fundación Paurides w mieście Elda aby dostać autograf od Alby Rico serialowej Naty. Długa kolejka osób czekających cierpliwie na zdjęcie z Albą ,obeszła niemalże cały budynek fundacji. Niektóre z przybyłych osób złożyło darowiznę dla projektu doctor Clown, w zamian za podpisanie nosa clowna.
Alba, która w "Violettcie" gra postać Naty jest założycielką i ambasadorką Doctor Clown, która rozwija się w szpitalu w mieście Elda. 

Rico dbała o przedstawienie projektu, który rozpoczął się kilka tygodni temu. Razem z nią brała udział Marta Maestre- inicjatorka i tzw. siła napędowa projektu charytatywnego i Enrique Pastor, a także pediatra szpitala w Eldzie Emilio Maestre oraz prezes Fundación Paurides, José Serrano.
Dzieci przyjęte na oddział pediatryczny, w weekend odwiedzą klauni, którzy poprzez różne zabawy postarają się przerwać rutynę małych pacjentów.

Około 12 wolontariuszy używają humoru i magii, aby pobyt dzieci w szpitalu był przyjemny oraz aby szybko wróciły do zdrowia.
Alba Rico w sobotę rano, wraz ze swoimi kolegami wzięła udział w akcji mającej na celu wywołanie uśmiechu na twarzach małych dzieci, które przebywają w szpitalu.

1 komentarz:

  1. Anonimowy22:00

    Super post <33 Alba ma na prawdę cudowną osobowość! :) //misia.

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥