środa, 12 lutego 2014

[Prasa- Świat Seriali] Wywiad z Jorge Blanco.

"Jestem weselszy od Leóna"
Ma dopiero 22 lata, ale sławy mógłby mu pozazdrościć niejeden doświadczony aktor. León z VIOLETTY stara się dobrze wykorzystać swoje pięć minut.....

Co oznacza dla ciebie udział w "Violettcie"? Czujesz, ze to ważny krok w Twojej karierze aktorskiej?
Możliwość zagrania w tym serialu jest dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Violetta odniosła sukces na całym świecie i występują w niej ludzie z różnych krajów.
Jak mógłbyś opisać Leona? 
Mój bohater z upływem czasu zmienia się i coraz bardziej upodobnia do mnie. Obaj uwielbiamy muzykę i sztukę. On jest dość poważny, a ja weselszy i bardziej wyluzowany.
Początkowo León wydawał się być typowym czarnym charakterem, ale z czasem się zmienił. W drugiej serii jest już głównym bohaterem. Czy spodobała Ci się ta diametralna metamorfoza?
Lubię, kiedy postać się przeobraża, bo to oznacza, że dojrzewa, a ja towarzyszę jej w tym procesie. Podoba mi się to, ponieważ León jest dobrym chłopakiem, a zarazem ma silny charakter. Kiedy pojawia się Diego, mój bohater nie zamierza schodzić mu z drogi.
W Polsce oglądamy teraz drugi sezon, w którym Twój bohater wpada w pułapki Diego i podejrzewa Violettę. Czy prywatnie ufasz ludziom?
Nie jestem szczególnie nieufny. Oczywiście nie jest też tak, ze wierzę we wszystko, co mówią ludzie. Ufam jednak tym, których dobrze znam i lubię, gdy odpłacają mi się tym samym.
Zaprzyjaźniłeś się z którymś z chłopaków z członków obsady?
Wszyscy świetnie się dogadujemy, to wspaniali ludzie. Najbardziej zaprzyjaźniłem się z Diego, Xabianim i Ruggero. Razem tworzymy naprawdę zgraną drużynę.
Bawicie się dobrze na planie?
Jasne. Kiedyś usiadłem na krześle, a ono nie było prawdziwym meblem, ale musiałem na nim dalej siedzieć, dopóki scena nie została nakręcona (śmiech). Często nie możemy przestać się śmiać, widząc miny innych aktorów i wielokrotnie powtarzamy te same ujęcia, bo nie potrafimy się skupić.
W drugiej serii spotkałeś się z Bridgit Mendler znana z serialu "Powodzenia Charlie!".
To świetna dziewczyna. Poznałem ją już wcześniej, ponieważ brałem udział w programie "Disney's Friends for Change Games"- graliśmy wtedy w jednej drużynie. Kiedy Bridgit przyszła na plan "Violetty", spytała: "Hej, co ty tutaj robisz?". Chodziliśmy razem na obiady. Ty było niezwykłe doświadczenie pracować z osobą z tej samej firmy, ale pochodzącą z innego kraju.
Masz piękną dziewczynę Stephie Camarene, ale również mnóstwo fanek. Czy ukochana jest o Ciebie zazdrosna?
Nie, ponieważ ona również jest aktorką i piosenkarką. Wie, ze to część naszej pracy i fanki po prostu takie są. Wielbiciele płci męskiej też chcą ją witać i przytulać. Dlatego ufamy sobie nawzajem.
Twój ulubiony wykonawca muzyczny to...
Maroon 5, Bruno Mars i Justin Timberlake.
Z jakim sławny6m aktorem chciałbyś zagrać w filmie lub serialu?
Chciałbym współpracować z Leonardo Di Caprio, to byłoby niesamowite doświadczenie.
Martina Stoessel uwielbia Justina Biebera, a Ty co o nim myślisz?
Justin dobrze śpiewa i jest bardzo utalentowany. Nie jestem może jakimś wielkim fanem Biebera, który by krzyczał i piszczał na jego widok, ale go lubię.
Jak się czujesz, gdy wchodzisz do sklepu i widzisz swoją twarz na okładkach zeszytów?
To dość dziwne, a czasem nawet krępujące, ale z drugiej strony zabawne.

PODOBA SIĘ WAM TEN WYWIAD?

6 komentarzy:

 1. Anonimowy17:27

  Genialny wywiad <333 Mój Jorgiś!! :** //misia

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy11:11

  Super wywiad :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy14:10

  Bardzo fajny;) ......ale krótki :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:03

   Extra wywiad, tylko przepraszam, że to napiszę, ale mogłaś się go jeszcze zapytać, z jaką aktorką by chciał zagrać albo zaśpiewać.

   Usuń
  2. To nie ja przeprowadzałam ten wywiad.

   Usuń
 4. Anonimowy13:21

  Moim zdaniem, Jorge był dobry w te klocki, ponieważ miał dobre odpowiedzi oraz wiem, że Jorge to najlepszy aktor i piosenkarz.

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥