sobota, 8 lutego 2014

Jak powinien wyglądać trzeci sezon Violetty- wasze propozycje♥

 Chciałabym abyście pod tym postem, w komentarzach napisali;
Jak, według Was powinien wyglądać trzeci sezon Violetty.
 Puśćcie wodzę wyobraźni i stwórzcie coś ciekawego!

Chciałabym abyście w komentarzu napisali, co chcielibyście zobaczyć w Violetta 3. 
Zadanie jest na prawdę proste! Wystarczy wytężyć tylko trochę swoje szare komórki i mieć chęć podzielenia się swoimi pomysłami z innymi.
Czy chcecie aby utrzymały się związki z drugiego sezonu, a może chcielibyście coś zmienić?
Nowe postacie, nowe wątki.... cokolwiek?

Uważacie, że w kolejnym sezonie powinien pojawić się kolejny amant Violetty? Czy może macie całkiem inny pomysł na trzecią serie? 
Rozpiszcie się!

Mam nadzieję, że w waszych głowach jest miliard koncepcji czekających, aż je ujawnicie i że pod tym postem będzie co najmniej kilkanaście komentarzy!
Proszę tylko aby nie było to tylko jedno czy dwa krótkie zdania, a trochę dłuższa wypowiedź.

CZEKAM NA KOMENTARZE!

55 komentarzy:

 1. Anonimowy21:18

  Powraca Tomas, Violetta ma mętlik ale mówi Tomasowi że mimo wszystko już wybrała Leona , Diego cały czas przeprasza Violette ale ta nie chce już go widzieć więc ten powraca z swoim ojcem do Madrytu , Tomas nie może się z tym pogodzić i rozmawia w 4 oczy z Violettą , Leon porzuca motocros ,Violetta dostaje propozycje , Naty i Maxi są razem , Camila i DJ próbują jeszcze raz , Fede uczy Ludmi jak być dobrą , Fran i Marco zwiedzają Włochy , Tomas zakochuje się w Mimi a Leon i Violetta wyjeżdżają do Francji aby Violetta kontynuowała kontrakt i nagrała płyte itp. ...
  na razie tyle mam nadzieję że pomogłam ;)
  Pierwsza <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17:30

   to tomas wraca ale fainje :) tylko że jaką propozycję dostaje violetta ? ja tego nierozumiem :D

   Usuń
 2. Do Buenos Aires przyjeżdża Tomas, by przeprosić Violettę za swoje zachowanie. Widząc jak Diego chce przeprosić Violettę, a Leon go odpycha, daje sobie spokój i powraca do Madrytu.
  Ludmiła będzie starała się być coraz milsza, bo Federico nie chce jej znać po tym co zrobiła Violettcie, choć nadal coś do niej czuje.
  German będzie chciał ułożyć sobie życie z Angie, ale będą mu w tym przeszkadzać Jade i Matias. German znowu będzie starał się być jak najbliżej swojej córki i będzie udawał ważnego gościa który miał przyjechać do studia, ale się spóźnił. Nagle w Studiu pojawiaia się ten gość i nikt nie wie kto jest prawdziwy. German ucieka z miejsca przestępstwa, ale nakrywa go Angie i sie rozstają. Dopiero po wielu przeprosinach Germana, Angie postanawia do niego wrócić.
  Violetta co raz bardziej zaczyna wierzyć w dobre intencje Diego, za co nie może sobie wybaczyć po tym co jej zrobił.
  Lara wyjechała, ale Leon zbytnio się tym nie przejął. Wiedział, że to Violettę kocha całym sercem, ale wiedział też, że Viola w końcu wybaczy Diego i się rozstaną.
  Pablo będzie chciał wrócić do Angie, ale ona będzie z Germanem, dlatego Pable będzie współpracował z Jade i Matiasem. W połowie planu zrozumie, że źle robi i będzie chciał odejść, ale rodzeństwo będzie go szantażować, że wyjawią to całemu Studio.
  Marco zobaczy jak Fran przytula Tomasa, który wrócił z Hiszpanii i zrywa z nią. Fran będzie mu tłumaczyć, że to tylko dawny przyjaciel, ale Tomas będzie mu wmawiał, że są parą. Gdy Marco wróci do Fran, Tomas wyjedzie.
  Viola nadal będzie z Leonem i będzie się przyjaznić z Diego. Leon będzie zazdrosny i rozstanie się z nią. Viola będzie myśleć, że Leon potrafi być tylko zazdrosny. Viola zacznie chodzić z Diego, a Leon stał się arogancki (jak wcześniej), bo zobaczył jak się calują. Wszyscy będą mówić Violi, że tylko dzięki niej prawdziwy Leon wróci. Violetta będzie twierdzić, że ona nic na to nie poradzi, ale Diego powie Violi, że jej przyjaciele mają rację i powie jej, że będzie lepiej jak ona będzie z Leonem. Violetta zrozumie, że zraniła Leona i gdy zobaczy go na ławce to usiadzie obok niego. Leon będzie udawał, że tego nie widzi, ale gdy Viola dotknie jego ramienia, zrozumie, że ją kocha.
  DJ wróci do Studio i będzie starał się o Cami, która jest z Broadwayem (nie wiem jak to się pisze xD). Broadway rzuci Camilę, bo założył się o to z Andreasem. DJ bedzie ją pociaszał aż w końcu będą ze sobą. Camila nie wybaczy Broadwyowi, że rzucił ją dla jakiegoś zakładu.

  Prepraszam za błędy, ale piszę z telefonu xD
  UWAGA! Dałam tutaj pary, które według mnie powinny być ze sobą xD
  Pominęłam Naty i Maxiego, bo nie miałam na nich pomysłu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pominęłam coś xD
   Tomas od razu nie wraca do Hiszpanii tylko po tym jak zobaczy, że Fran i Marco do siebie wrócili.

   Usuń
  2. Anonimowy22:32

   Byłoby to bardzo ciekawe XD Oglądałabym :)

   Usuń
 3. A ja mam coś innego.. Czasy gdy żyła jeszcze matka Violetty i była mniej więcej w jej wieku (może trochę starsza).. Oczywiście Marię grałaby Martina =) No i byłoby poznanie Germana przez Marię, ich zaręczyny.. ślub.. mała Violetta =D a na końcu wypadek i tak w skrócie historia Violetty po śmierci matki do 1 sezonu ;3
  Wiem, że mało realne, ale ja bym była z tego chyba najbardziej szczęśliwa =D

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy12:29

  Jak dla mnie Leon i Violetta powinni być razem. Powinien wrócić Tomas, który chce być z Violettą. Jednak ta go odrzuci mówiąc, że jest szczęśliwa z Leonem. Tomi bd zazdrosny i spiknie się z Diego, aby Vilu mu wybaczyla izamiast z Leo była z Diego :)
  Violetta na początku nie będzie chciała nawet rozmawiać z byłym chłopakiem (chodzi mi o Diego) ale potem mu wybaczy i ich relacje się polepsza. Lud będzie milsza aby przekonać do sb Fede. Powrót Tomasa namiesza też trochę w związku Fran i Marco, ale ostatecznie będą razem. Cami spotka nowego chłopaka, a Naty będzie z Maxim <33
  Potem do studia zapisze sie nowa dziewczyna (była Leona) i dla niej Leon zerwie z Vilu. W ramach zemsty zraniona Violetta powróci w ramiona Diego. Niestety chłopak z biegiem czasu zrozumie że dziewczyna jest z nim tylko dlatego żeby zemścić się na Leonie i razem z ojcem wróci do Hiszpanii. Tomas także wyjedzie. Nowa dziewczyna Leona będzie separowala go od przyjaciół wiec on z nią w końcu zerwie. Będzie chciał wrócić do Vilu, ale ta powie ze ma już tego dość, że mimo iż go nadal kocha nie chce być z nim. Ludmiła wtedy okaże się dużym wsparciem dla Violetty. Lud, Fran, Vilu i Cami będą przyjaciółkami, a potem dołączy do nich też Nat.
  Na końcu sezonu Naty będzie z Maxim, Lud z Fede, Marco z Fran, Cami z nowo poznanym chłopakiem. Violetta i León nie będą już razem, ale zostaną przyjaciółmi.
  A no i German będzie z Angie, a Beto z Jackie. No i Ramallo z Olgitą <33
  MAM nadzieję, że polapalas się w tej chaotycznej wersji jak powinien wyglądać trzeci sezon Violetty //misia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy16:31

   Wcale że nie Violetta i Leon nie będą przyjaciółmi tylko Parą zrozumiano :)

   Usuń
  2. Anonimowy17:44

   Taak popieram oni musza być razem już do końca życia !!!! :) ;)

   Usuń
  3. Anonimowy14:10

   chce by leon i violetta wzięli ślub

   Usuń
  4. Anonimowy16:58

   mają być razem

   Usuń
  5. Anonimowy19:02

   Leon musiałby wyjechać bo jego ciotka jest bardzo chora. Więc dojdzie że ze sobą zerwą. Ludmiła nie będzie z fede. Violetta będzie z fede . Ludmi będzie z Maxim.

   Usuń
  6. Anonimowy12:33

   A ja muwie ze Nati z Maxsi Brodłej z Camilom Ludmi z Federiko Franceska z Diego German z Andzi wzieli śliub i Violu z Leonem wzieli ślub i na sam koniec przyszłość Violi i Leona

   Usuń
 5. Anonimowy13:54

  jak powinien wyglądać sezon trzeci? nie mam pojęcia,musiałabym znać zakonczenie drugiego,wiem tylko,że pewnie znowu jakis chłopak zakochany w violetcie i mnóstwo koncertów , czyli to , co najważniejsze w tym serialu: miłość i muzyka fajny i ciekawy post

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy22:35

  Mi tam się podobają pomysły, które są wyżej XD

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy01:55

  violetta gdzie mieszkasz albo jaka nazwa na nk :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17:07

   Violette gra Martina Stoessel i Tini mieszka w Argentynie i nie ma nk bo to Polski portal społecznościowy a ona jest Argentynką ...

   Usuń
 8. Anonimowy04:55

  tomas wraca,leon zrywa z violetta bo wyjezdza do paryza,violetta z tego powodu długo nie bedzie
  chciala miec chlopaka w ostatnim odcinku przyjezdza leon prosi violette o przebaczenie ale ona mu
  nie wybacza i chce byc z tomasem,maxi bedzie z naty,camila wroci do brodweaya
  a fran bedzie z marco a ludmila zmieni sie dla federico

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy21:26

   Zgadzam się ( TOMASETTA FOREVER )

   Usuń
  2. Anonimowy20:15

   Wedlug mnie najlepszd pary to : leonetta marcessca dieara brodmila naxi fedemila hermangie

   Usuń
 9. Anonimowy18:31

  Violetta i leon będą razem, ale diego będzie smutno spiknie się z larą, fran bedzie z marco, ale on musi wyjechać na chwilę do meksyku. Kiedy go nie będzie fran zakocha się w leonie, a przez to pokłóci się z violą. Ludmiła będzie naprawdę dobra, ale przez jakiś czas federico tego nie zauważa, w końcu jednak to ludmiła pogodzi violę i fran więc federico jej wybaczy, a nati będzie z maxim. Kiedy marco wróci fran powie mu co się stało ale ze sobą nie zerwą bo się kochają. Andres będzie z emmą. Cami z brodwayem itd. Za to będzie nowa dziewczyna, która okaże się siostrą violetty. Podczas trasy mama violi okaże się być w ciązy a pod koniec urodzi mała sophiję. Ttlko jej uda się wyjść cało z katastrofy zostanie zaadoptowana przez jakąś rodzinę, a później przeprowadzi się do buenos aires. Też sobie znajdzie jakiegoś chłopaka i zaprzyjaźnie się z violą. Jeszcze diego przez jakiś czas będzie próbował zdobyć violettę, przez co leon i viola na chwilę ze sobą zerwą, ale w końcu do siebie wrócą. Angie wróci i german z nią będzie. Ramallo będzie z olgą.:-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Leon i Violetta bęfą razem.W końcu jednak violettę pocałuje marco.Leon to zobaczy i zerwie z nią.Violetta będzie chciała to wytłumaczyć ale Leon nie będzie chciał jej słuchać.Leon będzie z Fran.Violetta będzie chciała ich rozdzielić.Nie uda jej si€ to więc będzie z diego.Marco wyjedzie do Włoch.Ludmiła wraz z pomocą federico stanie się miła.Bedą razem itp. itd.Z takiego obrotu spraw najbardziej bym się cieszuła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15:27

   Ta Violetta z Marco a potem z Diego który ja z krzywdził.Leon z Fran co ty za głupoty piszesz rozumiesz ze Violetta i Leon maja być razem i koniec .

   Usuń
  2. Anonimowy19:14

   To miała być własna inwencja i pomysł więc każdy ma prawo pisać co chce -,-

   Usuń
  3. Dziewczno ty myslisz tak jak ja . Leoncesca 4ever. Ale ale ja cie znam moze z nk bo taka dziewczyna wlasnie Ala Miszczuk miala grupe o Lodo i Jorge. Nie ty?

   Usuń
  4. Anonimowy21:36

   W ŻYCIU!!!!!!!!!!!!!! TYLKO NIE LEONCESKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LEONETTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 11. Anonimowy16:38

  Violetta bedzie znowu z Leonem i nic ich nie rozdzieli naprawde bo sprawka ludmiłu i diego wyjdzie najaw i violetta nie bedzie chciala go sluchac a leon ja pocieszy i ona go pocaluje laraa przyjdzie do studia i to zobaczy i nie bedzie chciala nic miec spulnego z leonem i odjedzie z pracy i niegdy jej jusz nie zobaczy a federiko bedzie z ludmila bo zrozumie ze chce zeby sie zmienila franceska dowe sie ze ko dawna dziewczyna marko ja oszukiwala i bedzie dalej prubowac ich rozdzielic a diego nie bedzie mial zalu wiec aspiknie sie z lara i leon ise o tym nie dowie dopiero w 4sezonie prosze zrubcie tak .

  OdpowiedzUsuń
 12. Leon i Violetta wezmą ślub

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy16:18

   tak

   Usuń
  2. Anonimowy17:46

   Ooo taaak!!! :)

   Usuń
  3. Po moim trrrruuuupieeee!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
  4. Anonimowy14:32

   Ja jestem jak najbardziej za. Leon może sie chociarz oświadczyć np na koniec sezonu.

   Usuń
 13. Anonimowy16:20

  Violetta i Leon powinni być na zawsze razem nie zrywać z sobą poprzez zazdrość albo przez nowo poznane osoby które im się spodobały oni nie mogą być przyjaciółmi maja być parą bo bardzo do siebie pasują ja tylko o to proszę z resztą par niech się dzieje co che oni mają przetrwać w miłości :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy21:23

  mi to tam obojętne jak będzie wyglądał 3 sezon Vilu byleby było tam jeszcze więcej świetnych piosenek żeby Ludmi była z Fede , Marco z Fran i Viola z Tomasem . A ogólnie Leona nie nawidzę i chciałabym żeby wyjechał a Viola była z Tomim .
  To jest moje zdanie więc nie hejtuj i sory za błędy ortograficzne :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy07:18

  Thomas wraca na plan serialu , Leon jest wtedy zazdrosny o Violę . Kilka dni po powrocie "konkurenta" Leon porzuci motokros itp.

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy21:21

  Violetta bedzie z Leonem. Diego bedzie bardzo zalowal tego co zrobil i bedzie sie staral o przebaczenie. Viola mu wybaczy i beda przyjaciolmi. Leon bedzie bardzo zazdrosny o Diego i sie pokloci z Viola przez co ze soba zerwa. Diego po zerwaniu bedzie przy Violi i bedzie ja wspieral. Violetta w koncu sie w nim zakocha i beda razem. Diego bedzie na kazdym kroku pokazywal jak bardzo kocha Violette. Leon wróci do Lary. Ludmila bedzie chciala stac sie milsza i w tym bedzie jej pomagal jej milosc Fede. wszyscy polubia nowa Ludmile. Nati bedzie z Maxim, Marco bedzie z Fran, Cam z Brodwayem. Do studia przyjdzie nowa dziewczyna w ktorej zakocha sie Andre ona nie bedzie odwazajemniala jego uczuc i bedzie go odtracac Andre nie bedzie sie poddawal.

  Leon nie moze być z Violetta pamietam jak zerwali i Violetta chciala do niego wrocic ale on wybrał Lare. Viola powinna byc z Diego bo on chociaz ja zranil ale bardzo tego zaluje i bardzo ja kocha.

  OdpowiedzUsuń
 17. W mojej wersji trzeciego sezonu byłoby o wiele więcej fedemiły. Ludmi, by starała się zmienić. Przychodziłoby to jej z wielkim trudem. Mimo to by się nie poddawała, bo by ją wspierał Feduś. Lu i Vilu, by póściły w zapomnienie dawne żale i by się stały najlepszymi przyjaciółkami. Gdy by się już wydawało, że Ludmiś się zmieniła przyjechałby jej przyjaciel z dzieciństwa, który byłby bardzo zazdrony o Federa i chciałby odbić mu Lu. Federico i ten gościu staliby się wrogami. Fede byłby zazdrosny o Ludmi, ale Leon by mu tłumaczył, że blondynka kocha tylko jego i nie ma sensu, żeby ją ranił brakiem zaufania. Feder by to zrozumiał. Gdyby już wszystko pozornie było w normie do akcji wkroczyłby Diego. W ramach zemsty z utratę Violi chciałby rozdzielić Lud i Fede. Na szczęście cała paczka z On Beat Studio, by pomagała zakochanym. W końcu starania Diega spełzły by na niczym, a fedemiła żyłaby długo i szczęśliwie ;) Pozostałe pary byłybi typowe: Naty-Maxi, Viola-Leosiek, Cami-Seba, Fran-Marco ;) Tak by wyglądał mój idealny sezon trzeci...

  P.S. Zapraszam na mojego bloga----> http://storyoffedemila.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10:20

   Wreszcie ... oglądałabym cały czas .... ale dodałabym tylko, że pod koniec by napisał dla niej piosenke ... tyle odemnie :3 FEDEMILA FOREVER <3

   Usuń
 18. Anonimowy22:40

  Mój idealny trzeci sezon violetty wyglądałby tak : violetta jest z leonem do czasu gdy leon poznane nową dziewcznę i dla niej rzuca violettę . Violetta jest załamana po zerwaniu z loenem . Diego postanawia wykorzystać sytyłację i zbliżyć się do violetty ( wciąż bardzo ją kocha ) wspiera ją i cały czas wywołuję uśmiech na jej twarzy ( violetta wybacza diego . W końcu violetta naprawdę zakochuje się w diego i zapomina o leonie . Ludmiła staje się przyjaciółką violetty i spędza z nią dużo czasu co powoduje zazdrość francesci . Do studio one beat przyjeżdża nowy uczeń dla którego fran traci głowę postanawia nie tłumić w sobie uczuć i zrywa z marco chłopak jest zrospaczony i znalazł pocieszenie u nowej uczennicy . W drugiej połowie sezonu wraca tomas z nadzieją że odzyska violettę jednak bezskutecznie violetta mówi chłopakowi że chce być tylko z diego . Tomas postanowił że zostanie przyjacielem violi ale diego choć violetta świata po za nim nie widzi jest zazdrosny o tomasa . Blizkość z tomasem powoduje że ponownie violetta zakochuje się w tomasie i jest rozdarta pomiędzy tomasem a diego . Leon zrozumiał że violetta jest miłością jego życia i przeprasza ją zaś ta nie chce go słuchać i nie wybacza mu i mówi że już dawno o nim zapomiała co jest prawdą . Leon nie może się z tym pogodzić i aby o niej zapomnieć wyjeżdża do Meksyku . Violetta ma dość ciągłych scen zazdrości diego i prosi go aby jej zaufał . Tomas zaprasza violettę na karaoke i tam śpiewa piosenkę tienes todo i wtedy violetta wychodzi kocha go ale nie może przestać myśleć o diego . Violetta ma mętlik w głowie ale postanawia podjąć decyzję ostatecznie wybiera diego lecz tomas nie rezygnuje wiele razy próbował pocałować violettę lecz bezskutecznie aż do dnia w którym uchronił ją przed wpadnięciem do kałuży wtedy violetta i tomas pocałowali się . Diego wrócił do hiszpani a violetta i tomas byli razem . Poza tym german i angie wezmą ślub podobnie jak olga i ramalo . Ostatecznie marco i fran wrócą do siebie fede i lu będą cały czas razem mocno w sobie zakochani tak samo jak maxi i naty

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy15:53

  ja nie wiem jak wy wszyscy możecie powtarzać no więc viola jest z diego a wraca tomas z nową dziewczyna bo jego tata znalazł tu lepszą pracę niż w hiszpani no i tomas ciągle chodxzi z tą dziewczyną a violetta z diegoi tak się nawzajem pokazują żeby zwrucić na siebie nawzajem uwagę no i wkońcu violetta pyta się tomasa czy nadal coś do niej czuje a tomas odpowiada że nie widzi to wszystko leon i zastanawia się dlaczego violetta się go o to spytała . Wymyśla plan z fran żeby się dowiedzieć po co violsa to się spytała tomasa.Fran zależy na tomasie a leonowi na violi ale zachowują się normalnie wobec nich .Na zajęciach było losowanie do par duetowych które wystąpia na przedstawienie leon i viola mieli pracować razem a tomas z fran muszą napisać piosenki o miłości .Jest im bardzo tródno bo obie pary były kiedys razem i chciały już o sobie zapomnieć .Pisanie piosenki wogule nieszło violi i leonowi choć mieli swoje pomysły bali je się zaprezętować przed grupą bo myśleli że są nie dobre .Pewnej nocy we śnie leon ivioletta poznają wspanałą melodie i słowa o miłości więc chcą to wykorzystać .Następnego dnia viola i leon nuc melodi spotykają się na korytarzu i słyszą że to ta soama melodia pytają się skąt znasz tą melodię odpowiadają ze snu i teraz po tym wydażeniu wiedzą że ich bycie razem jest sobie przeznaczone .Natychmiast idą do sali i komponują reszte piosenki pod koniec dnia są gotowi ja zaprezentować pablo .Śpiewają a pomiędzy nimi jest harmonia potrzą sobie głęboko w oczy i wiedzą że nic igdy ich już nie rozdzieli są sobie prze\znaczeni słowa tej ich piosenki są takie NIEWIELE MOGĘ CI DAĆ ALE MIŁOŚ JAKĄ DAŻĘ CIĘ JEST JAK SZCZEŚCIA SMAK. diego tomas i fran patrzą na nich z wielką zazdrością . po zajęciach diego przychodzi do violi z wielkimi pretęsjami że dlaczego śpiewała z tym głupkiem leonem lecz ona mu mówi żeKIEDY SIĘ KOGOŚ KOCH TO CHCE SIĘ ŻEBY TEN KTOŚ BYŁ SZCZĘŚLIWY I JA Z LEONEM JESTEM NAJSZCZĘŚLIWSZA NA ŚWIECIE
  KOCHAM GO podchodzi leon i jją przytula potem spędzają ze sobą wieczur w kinie idą do restauracji .następnego dnia widzi ich antonio i mówi że ich piosenki jest piękna i napewno zaśpiewają ją na pokazie viola wskakuje leonowoi na szyję i jest szczęśliwa nic jej już nie obczodzi ma WIELKĄ MIŁOŚĆ i KOCHAJĄCEGO OJCA oraz WIERNYCH PRZYJACIOŁ
  dziękuję każdemu kto to przeczytał wiem jest dużo błędów

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy15:55

  to ja pisałam tą ckliwą historie pozdrawiam proszę o odpowiewdzi
  CIĄG DALSZY MOJEGO OPOWIADANIA NASTĄPI ZA TYDZIEŃ TO BYŁY TYLKO PIERWSZE 30 ODCINKÓW

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy15:27

  dawajcie komentarze pliska

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy18:04

  Moim zdaniem trzeci sezon (z tego co wiem) bedzie przesycony nowymi miłości bo noe dosc ze leon i diego bedzie to jeszcze tomas federiko moze znow poczuc cos do violetty ale ja marze o slubir leona i violetty i o takim slodkim pocalunku tylko dłuższym niż te do tej pory o romantycznej nocy poslubnej zeby patrzyli w gwiazdy i rozmawiali sobie o przeszlosci o kazdej wspólnie spedzonej chwili zeby leon powspomominał o tym jak sie pierwszy raz zobaczyli zeby sie przyznal ze zawsze kochal ja tak samo tylko po prostu czul sie zazdrosnu o nią i nie chcial walczyc z diego ani tomasem diego bedzie próbował za wszelka cene doprowadzic do aktu rozwodu bedzie ja podrywal i wgl. ona coraz bardziej bedzie sie do niego przekonywac bo mu wybaczy leon gdy dowie sie o tym bedzie zrozpaczony cieszylabym sie ze sceny smutku i wgl zlosci leon np. rozwalaniem wszystkiego itp potem pójdzie z nia porozmawiac ona powie mu ze nie jest w nim juz wogóle zakochana bo diego przypomnial jej o jego senie gdy nie chcial jej sluchac i uwiezyc ze nie pocalowala dievo tylko on ja ale leon bedzie szukal spokoju u lary ktora go nadal kocha i na wiesc o jego slubie przestaje sie ubierac jak dotychczas i zaczyna zakladac sukienki i gdy leon ja zobaczy od razu sie w niej zakocha ale jak to zwykle bedzie mu sie snila piosenka i violi tez ona bedzie o ich miłości ktora trwa nieprzerwanie i nic na prawde jej nie zagluszy gdy biegnie w nocy do violi zeby jej powiedziec o tym snie zauwaza ze s ich domi jest diego przytula viole opowiada jej o snie i zaczyna spiewac podemos ona tez i wybaczaja sobie caluja sie i sa razem juz do konca zycia bo diego wyjedzie nie mogac zapomniec o violi wszystkie inne pary moga zostac jak bylh po koniec 2 sezonu to na tyle troche pogmatwane ale bardzo bym chciala takie zakonczenie :D

  OdpowiedzUsuń
 23. Wraca Tomas. Okazuje się, że jest kuzynem Violi ( taka piąta woda po kisielu ). Do Studio przychodzi nowy uczeń i zakochuje się w głównej bochaterce. Ta jednak stwierdza, że przy Leonie jednak nie czuje się tak jak z Diego; po mimo tego co jej zrobił. W związku z tym mu wybacza. W krótce Diego oświadcza się Violettcie.
  Wraca Angi i wychodzi za mąż za Germana. Framcesca nadal jest z Marco. Cami decyduje się na ponowny związek z Brodwayem. Ludmi zmienia się dla Fede. Maxi dalej chodzi z Naty, a Leon wyjeżdża w poszukiwaniu Lary.
  Końcowy odcinek byłby ,,pomieszaniem lat''. Ślub Violi i Diego, potem ciąża Violi, ślub Tomasa itd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy14:34

   Viola i Diego? Po moim trupie ona ma boć z Leonem!

   Usuń
 24. Anonimowy00:07

  Violetta i Leon razem na zawsze tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<3

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy14:42

  German się zmienia i pozwala Violetcie wychodzić samej z domu i umawiać się z kim chce. Angie wraca z Francji i wychodzi za Germana. Matias i Jade wygrywają miliony w loterii i wyjeżdżają do Chin. Leon oświadcza się Violetcie i biorą ślub miesiąc po ślubie Germana i Angie. Jackie powraca do Studia i pracuje jako nauczycielka tańca. Gregorio i Diego wyjeżdżają do Madrytu. Tomas powraca z Hiszpanii i zakochuje się w Camili. Do Studia wraca także Dj, który nie zapomniał o Camili. Camila i tak wybiera Broduaweya, którego cały czas kochała. Maxi będzie z Naty przez cały sezon. Ludmila stanie się dobra, jednak Federico jej nie wybaczy. Ludmila jako dobra osoba będzie z Tomasem. Francesca rezygnuje z kontraktu dla Marco i jadą na wycieczkę do Włoch i Meksyku.

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy15:32

  Violetta- miłość ♥
  Na początku Violetta i Leon są szczęśliwą parą, kochają się i w ogóle. Lecz w połowie trzeciego sezonu wróci Tomas. Będzie starał się odzyskać Violę, ale ona będzie upierała się przy tym, że kocha tylko Leona, a o nim już dawno zapomniała. Tomas nie będzie się poddawał i będzie o nią walczył, na początku nie będzie to przynosiło skutku, ale powróci Lara. Będzie zła na Leona o to co jej zrobił i dlatego będzie się chciała na nim zemścić. Poprosi go o spotkanie, i mu powie, że niby już mu wybaczyła. Napisała z telefonu Leona sms'a do Violetty żeby przyszła do jednej klasy. W tym samym czasie Leon przyjdzie do tej klasy, której Lara do zawoła. Złapie go za rękę, i przytuli. W pewnej chwili gdy zauważy Violettę, pocałuje go. Viola zaczęła płakać. Biegła i nie patrzyła przed siebie. Wpadła na Tomasa. Popatrzyła się na niego i w pewnym momencie rzuciła mu się na szyję szlochając. Tomas spytał się o co chodzi, ona mu wszystko opowiedziała i on ją przytulił, i zaproponował spacer. Szli, aż w końcu usiedli sobie na ławce na której Violetta pierwszy raz całowała się z Leonem. Przypomniała sobie to i zaczęła płakać. Tomas powoli się do niej zbliżał, aż w końcu ją pocałował, i powiedział jej, że nigdy jej nie skrzywdzi i nie pozwoli żeby ktoś to zrobił. Od tego momentu zaczęli ze sobą być. Leon będzie walczył o nią, lecz bez skutecznie. Leon, Diego, i nowy uczeń będą próbowali ich rozdzielić, ale ich związek będzie wieczny, i nic ani nikt ich nie rozdzieli.
  Inny bohaterowie- Leon poczuje, że tak naprawdę kocha Larę, i z nią będzie. Maxi będzie z Nati. Ludmiła z Fede. Camila z Brodweym. Fran z Marco. Diego zakocha się w nowej uczennicy. Angie z Germanem. Olga z Ramalo. Do studia na stałe zapiszę się Lena i będzie z Andresem. Pablo będzie z Jeke. Antonio będzie z babcią Violetty. Matias z policjantką. Jade z ojcem Diego. I tak moim zdaniem powinno to wyglądać. <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy16:47

  Violu jest nadal z Leonem , Diego wyjeżdża z Gregoriem do swojej mamy , pogodzą sie i wyjadą do Angli , gdzie wezmą ślub ponownie ślub ,a diego będzie śpiewał na ślubie swoich rodziców piosenke : Tienes en talento "!!! Angie poślubi sie z Pablo . Lary nie będzie , bo znajdzie innego faceta o imieniu Romek i wyjadą razem do Hiszpani . Violetta nagra swoją pierwszą płyte wraz z Leonem , Francescą , Camilą , LUDMIŁĄ ,i z Naty . Francesca będzie z Marco , a marko pod koniec 3 sezonu się jej oświadczy , a ona nie będzie wiedziała co zrobić , więc spyta Viole co robić , a ra odpowie jej : ,, Zawsze słuchaj głosu serca " ! Więc Fran sie zgodzi ! Maxi będzie z Naty , i Ludmiła jusz nic do tego nie będzie miała . Camila zerwie z Brodeyem wszelkie kontakty , bo on ją zostawi dla innej . Camila znajdzie lepszego faceta . Ludmiła będzie z Federico . Federico zrobi to samo co marco -na koniec sezonu oświadczy sie ! Tylko że Ludmile . German ożeni sie z mamą Ludmi . Jade skończy pod mostem jako żebraczka . Matias ożeni sie z policjantką , ale on ją zdradzi więc ona weźmie z nim rozwód i on skończy tak samo jak Jade . Dojdzie mała , 6 - letnia dziewczynka o imieniu Julka i jej kuzynka - Weronika , co będzie miała 8 lat . Będą kuzynkami Camili . Narazie mam tyle pomysłów . Mam nadzieje że moje pomysły podobają sie . Pa

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy00:55

  Ja to bym chciała żeby Fran była z Marco . Bo czytałam gdzieś tam , że Marco się zmieni i Fran zbliży się do Diego i będą się całować ( FUJJJ ) ale najbardziej bym chciała Mercesce <3

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy20:29

  Niech na koniec wszystkiego będzie Violetty i Leona Ślub i tego tylko chcę... Bo wogóle Violetta śniła o ślubie z Leonem ( Niestety to tylko sen :( ) przekonacie się sami w ok 30-40 odcinku na ślubie Germana .....

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy22:46

  Moim zdaniem powinno byc tak że Viola będzie na początku z Leonem ale potem pojawi się jakaś dziewczyna która mocno zakocha się w Leonie.
  O sprawie Camilli i Brodweya nie ma nic długo do pisania mają być razem.
  Pamiętacie 1 sezon kiedy Ludmi miała swojego chłopaka na niby . To Teraz na prawdę czyli Fede on ma ciągle umowy z Y - mix ale z swą ukochaną spędzi każdą minute dnia i będzie traktował jak swą królowe.
  Oki się tam rozpisalam teraz kolej na :
  Naxi będzie szcześliwa dopóki kogoś nie pozna Naty a ten ktoś będzie w niej bardzo zakochany.
  Fran i Marco mym zdaniem nie pasują do siebie ale jak co miłość zwycięża .
  Dla Diego znajdzie się o odpowiednia dziewczynę.
  I Olga i przyjaciel germana będą razem.
  I sorki za błędy .

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy21:43

  Dla mnie liczy się tylko to, żeby Viola była z Leonem. Tylko tyle. Z resztą par może się dziać co chce! Byle by nic nie rozdzieliło LEONETTY!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy16:41

  A ja bym chciała żeby okazało sie że mama Violetty tak naprawdę żyje i german ukrywał to przed violetta bo była zazdrosna o Jade i własnie potem jade z germanem mieli sie zareczyc ale nie ozenił sie z nia bo kochał Angie a German już dawno znał Angie :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy11:12

  powiniem być 4 sezon nże violetta i leon beda małżenństwem i miecbdziecko i w połowie sezonu bedzie jak to dziecko idzie do studia i ma problemy z chłopakami jak violetta xD

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥