środa, 19 lutego 2014

Milion polubień na Facebooku Lodovici, Ruggero oraz Martiny♥

Nastał ten moment. Ruggero, Lodovica oraz Martina na swoim koncie na Facebooku osiągnęli ponad milion polubień. Jest to naprawdę ogromny sukces, na który każdy z nich w pełni zasłużył. Wytrwale pracowali, by osiągnąć to, co mają w chwili obecnej.
1 000 000 polubień to nie mała liczba. Z pewnością każda sławna osoba chciałaby mieć tak wielkie grono fanów, które rośnie z każdym dniem, godziną, minutą, a nawet sekundą.

     Największą popularnością na portalu społecznościowym jakim jest Facebook, na razie osiągnęła Lodovica, która ma już na swoim koncie ponad 1,5 miliona polubień. Oczywiście uważam, że w pełni na to zasłużyła! Spełniła swoje największe marzenie- nagrała pierwszą solową płytę, która zdobyła miliony fanów na całym świecie. UNIVERSO z pewnością sprawiło, że została obdarzona jeszcze większą sympatią i podziwem!

     Wielką popularnością może cieszyć się także Ruggero, który opanował serca wielu fanek grając Federico w "Violettcie". Ciężka praca, zaangażowanie i pasja sprawiły, ze osiągnął to, o czym marzy niejeden z nas. Podobnie jak Lodovica w pełni zasługuje na te 1,2 miliona polubień.

     Najświeższą" posiadaczką miliona polubień na Facebooku jest nie kto inny jak Martina 'Tini' Stoessel. Grając główną bohaterkę w serialu podbiła serca wielu milionom ludzi na całym świecie. Sesje zdjęciowe, liczne wywiady, spotkania z fanami przyczyniły się do wzrostu zainteresowania aktorka, piosenkarką i tancerką w jednym.

BARDZO GRATULUJE KAŻDEJ Z TYCH OSÓB I UWAŻAM, ŻE W PEŁNI ZASŁUŻYLI NA TAK OGROMNĄ SYMPATIĘ OD FANÓW.

2 komentarze:

 1. Anonimowy19:35

  Gratuluję im z całego serca <33
  To dla nich z pewnością wielka radość :D
  Te amo Lodo, Rugg y Tini :** //misia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy15:09

  Super :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥