czwartek, 17 kwietnia 2014

[Violetta 3] Poznajmy Miltona i Priscilę.

Tak, tak, tak, to nie żart! Z dnia na dzień dowiadujemy się coraz to nowszych informacji na temat trzeciego sezonu Violetty. Nowe wątki, nowe postacie- to właśnie informacje na ten temat, których pojawiają się nowe wiadomości! Dzisiaj skupimy się na nowych postaciach. Pisałam już o Damienie (w trzecim sezonie- Alexandre) oraz o Macarenie (w trzecim sezonie Gery), a teraz napiszę o Miltonie i Priscili. Kto ich zagra?

Zacznijmy od Priscilii. W tę postać wcieli się niejaka Florencia Ortiz~  czterdziestodwuletnia, argentyńska aktorka. Urodziła się 15 grudnia 1971r, a jej debiutancka rolą był występ w telenoweli 90 60 90 modelos. Oprócz tego zagrała także w Buenos Aires me mata, ¿Quién es Alejandro Chomski?, La cámara oscura czy też La señal.
 Powyższe zdjęcie jest jednym z dowodów, które potwierdza jej obecność z Violetta 3. Florencia dodała na swojego Twittera zdjęcie z nagrań doi V3 gdzie możemy ją właśnie zobaczyć z Tini i Mechi.
Z najpiękniejszymi! Dziękuję x razy za miłe przyjęcie.

No i właśnie jeśli jesteśmy już przy Twitterze, Florencie Ortiz obserwuje m.in. reżyser Violetty- Martin Saban, scenarzysta Diego Carabelli, a także przez odtwórczynię roli Ludmiły- Mechi Lambre.

Oprócz tego, w sieci pojawiło się zdjęcie listy aktorów występujących w danej lokalizacji podczas dnia nagrywań. Dokładnie widzimy, że przy imieniu Priscila widnieje nazwisko Ortiz.

Ale kim jest Rodrigo Frampton? To właśnie on wcieli się w role Miltona. 
Rodrigo w tym roku kończy 32 lata i z tego co mi wiadomo jest brazylijskim aktorem i prezenterem pracującym dla Disney już od wielu lat.
Jego udział w trzecim sezonie potwierdzają liczne zdjęcia podczas nagrań z obsadą, a także obecność na liście, której zdjęcie macie powyżej. Ponadto na Twitterze obserwuje go Rodrigo Pedreira, Lodovica Comello, Alba Rico, Damien Lauretta oraz Samuel Nascimento.

W KOGO WCIELĄ SIĘ W TRZECIM SEZONIE?
Z pewnością za wcześnie by o tym mówić. Wszystko to, co ukazuje się w sieci, jest domysłami. Aczkolwiek myślę, że Milton mógłby być nauczycielem w Studio OnBeat lub kimś z Youmixu, a Pricila nową guwernantką Violetty, miłością Germana lub osobą ściśle powiązaną z YouMixem. Nie ma co gdybać, wystarczy poczekać na dokładniejsze informacje : )

9 komentarzy:

 1. CO MYŚLICIE O NOWYCH POSTACIACH? Macie jakieś przypuszczenia kim będą w nowym sezonie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy22:39

  będzie leon ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W trzecim sezonie tak, ale być może akurat w tej scenie, nagrywanej w Rincon 701 nie będzie obecny :)

   Usuń
 3. Anonimowy10:49

  Świetny post :***
  Federico też nie ma na liście, ale i tak występuje w Violettcie 3 :)
  Gery, Milton, Alexandre i Priscila-PRZYBYWAJCIE! <33 /misia

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy12:29

  ja chce żeby ta Priscila była menadżerką Violetty i Ludmiły i żeby one były przyjaciółkami

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy19:41

  Violetta 3. Czekam z niecierpliwością

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy16:57

  Kocham Violettę. Ola<3

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy14:47

  a tomas będzie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy19:29

  priscila to mama ludmiły !!! :P

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥