wtorek, 29 kwietnia 2014

Martina Stoessel~ nowy tatuaż.

Jak wiecie nasza kochana Tinita ma już jeden tatuaż. Jest to napis All you need is love [tytuł piosenki napisanej przez The Beatles, z ang. Wszystko czego potrzebujesz to miłość] na prawym nadgarstku. Teraz jednak postanowiła zrobić sobie kolejny, w całkiem innym miejscu.
Większość fanów wzburzyła informacja o pierwszym tatuażu Tini, a teraz zrobiła sobie już kolejny. Czy aby nie jest za młoda, co powiedzą fani, jak ukryją tatuaż w serialu. Jeden tatuaż, na dodatek na nadgarstku to nic, można go przecież ukryć podkładem, pudrem, fluidem lub innymi charakteryzatorskimi kosmetykami. Ale dwa? Czy to nie za wiele??

   Według mnie zdecydowanie nie! Każdy ma prawo robić ze swoim ciałem co tylko chce. Owszem Martina ma nieco zawężone pole, ponieważ gra w serialu, który oglądają głównie dzieci i w kontrakcie ma na pewno zapisane to, czego kategorycznie nie może zrobić. Popatrzymy na to z takiej strony, iż Martina nie wytatuowała sobie przecież czaszki, znaku szatana, czy innych dużych, rzucających się w oczy wzorów. Oba tatuaże mają dla niej znaczenie. Nie są to byle jakie napisy, które ładnie wyglądają i dlatego sobie je zrobiła.
 Osobiście uważam, że jeśli mamy robić sobie tatuaż to tylko taki, który ma nam o czymś przypominać lub zawiera przesłanie którym się w życiu kierujemy. 

Ale przejdźmy do tego, co dokładnie wytatuowała sobie Martina. Głównym elementem tatuażu jest pacyfka, czyli jednymi słowy- znak pokoju. Ten symbol ma dla Tini duże znaczenie i jeśli interesujecie się, to wiecie, ze jaki znak wisi w jej pokoju nad łóżkiem :). Oprócz tego u góry mamy napis Imagine [tytuł piosenki Johna Leonona, którego Tini jest wielką fanką.]. No i oczywiście jakbym mogła zapomnieć, tatuaż Stoessel jest na karku.
Osobiście uważam, że nowy "ozdobnik" ciała jest na prawdę bardzo ładny, aczkolwiek nie wiem, który z obu tatuaży bardziej mi się podoba.

Warto poruszyć także kwestię tego, co zrobią z tatuażem w serialu? Myślę, że to jest akurat najmniejszy problem. Można go po prostu zatuszować, jeśli Tini będzie miała związane włosy, a jeśli rozpuszczone- problem już jest rozwiązany.

6 komentarzy:

 1. Co myślicie o nowym tatuażu Martiny? Podoba się wam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy16:14

   Mi tatuaż Martiny podoba się BARDZO♥ jest prześliczny. Jaki delikatny i subtelny :)
   Teraz pewnie rozpocznie się dyskusja w internecie, ze Tini jest za młoda, że woda sodowa jej uderzyła do głowy, dlaczego rodzice pozwolili jej na ten tatuaż itd.
   Ale myślę tak samo jak ty: każdy ma prawo robić ze swoim ciałem to co chce :) //misia

   Usuń
 2. Anonimowy19:12

  Mi się podoba tatuaż Tini. :-) Julia M 05.

  PS. Widziałam stronę gdzie rozniosła się plotka o związku Tini. Strasznie się tam kłucą. Word Violetto, możesz ich uspokoić? Oto strona:www.gwiazdeczki.pl. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz nie będę anonimowana. :-) i nie będę się podpisywać. Julia M 05.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uważam, ze tatuaż Tini jest przepiękny♥ Sama z chęcią bym sobie taki zrobiła :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥