wtorek, 8 kwietnia 2014

[Violetta 3] Mercedes Lambre zdradza: "Ludmiła będzie dobra".

 W zeszłym tygodniu Mercedes Lambre była gościem w programie FansWorld, gdzie ujawniła kilka sekretów dotyczących trzeciego sezonu "Violetty".
 Jeśli jesteś jedną z V-lovers (co jest oczywiste, bo inaczej nie wchodził byś na mojego bloga xD) i codziennie śledzisz informacje dotyczące Violetta 3, na pewno wiesz, ze rozpoczęły się już nagrania do nowego sezonu.
Pierwsze odcinki zostały nagrane w słonecznej Hiszpanii, a dokładniej w Barcelonie, a teraz obsada przeniosła się do Buenos Aires by dalej nagrywać.

Oczywista stała się również obecność meksykanki- Macareny Miguel, która wcieli się w postać Gery oraz francuza Damiena Lauretta, który będzie grał Alexandra.

 

Podobno nie będzie innych nowych postaci, co najmniej z doniesień Mercedes Lambre podczas rozmowy w FansWorld. W jej trakcie Mechi powiedziała:
Nie będzie wielu nowych postaci, tylko trzy nowe osoby.
Wydaje się również, że w Studio On Beat pojawi się całkiem nowy nauczyciel!, ale Mechi od razu powiedziała: 
Przynajmniej o ile się orientuje.
Ale to nie wszystko. Rewelacji ciąg dalszy : ) Mercedes powiedziała, że jej charakter się zmieni.
Ludmiła będzie lepsza, ale tym razem na serio. W drugim sezonie próbowała się zmienić, ale tym razem będą to głębsze zmiany.
 Natomiast na pytanie czy woli grać tą złą czy dobra Ludmile odpowiedziała:
 Bardzo lubię grać tą 'złą' Ludmiłę, ale granie dobrej też jest fajne.

2 komentarze:

 1. Podoba się wam post?
  Co myślicie o głębszej przemianie Ludmiły w trzecim sezonie? Wolelibyście aby nadal była tą 'złą" czy cieszycie, ze wreszcie się zmieni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy16:33

   Nie mogę się doczekać odmienionej Lu ♥
   Ale ciekawe kto teraz będzie tym złym... Hymmm Dieguś się zmieni, Ludmiła też♥ może ten nowy Damien lub Macarena będą źli : ) //misia

   Usuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥