niedziela, 6 kwietnia 2014

Konkurs od Ameeta

W piątek pisałam recenzję 1. tomu kolekcji V-Lovers *KLIK*. Wspomniałam również o konkursie organizowanym przez wydawnictwo Ameet. Dzisiaj nadszedł czas, aby Wam go przybliżyć. Szczegóły w rozwinięciu (przeczytajcie wszystko do końca, zanim zaczniecie działać).
Na początek wchodzimy na tę stronę *KLIK*. Widzimy dokładnie taki obrazek jak u góry.
Kiedy klikniemy "Weź udział w drugim etapie konkursu" strona przeniesie nas do tej zakładki:W tym etapie mamy za zadanie zaprojektować stylizację dla Violetty na koncert. Dowolną techniką! Czyli może to być rysunek, mini wersja stroju uszyta z materiału lub kolaż w programie graficznym. 
Kiedy już wykonamy swój pomysł, pstrykamy mu zdjęcie i "Dodaj zdjęcie swojej pracy".
Strona przenosi nas do kolejnej zakładki - tym razem widzimy naszą pracę jak będzie się prezentowała na stronie. Gotowi? No to "Zgłoś swoją pracę".Aby nie było zbyt łatwo najpierw musimy zarejestrować się na stronie - zajmuje to tylko kilka chwil. Po zakończeniu czynności rejestracyjnych przychodzi na nasz zarejestrowany email hasło do logowania się w konkursie. Radzę nie usuwać tego emaila albo zapisać sobie hasło!
Jako że ja już miałam konto na stronie (rejestrowałam się do pierwszego etapu) to wystarczyło, że wpisałam emaila i hasło i kliknęłam "Zaloguj się".
Po zalogowaniu się zostaliśmy przekierowani na kolejną stronę, aby wpisać dziewięciocyfrowy kod z czwartej strony naszego tomu (tak naprawdę chodzi o ostatnią stronę okładki). Potem klikamy "Wyślij" i czekamy aż moderatorzy zaakceptują nasze zgłoszenie (najczęściej do 2 godzin). Potem wystarczy, że będziecie polecać swoją pracę znajomym, a w Galerii zobaczycie czy macie wystarczającą ilość głosów, aby zostać laureatem tygodnia i viola! ;) A oto kolejne etapy konkursu:

Nagrodami w konkursie są:Oprócz tego dla osób, które wezmą udział w przynajmniej czterech etapach będą walczyć o nagrodę główną: wyjazd do Hiszpanii!

5 komentarzy:

 1. Co myślicie o nagrodach? Weźmiecie udział w konkursie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy20:30

  Nagrody bardzo fajne, ale nie wezmę raczej udziału, bo i tak przegram :c /misia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy ma szanse :) Jeżeli nie uda Ci się w pierwszym tygodniu któregoś etapu, to może w drugim lub trzecim wygrasz, bo osoby, które zostały laureatami wcześniej, nie są brane pod uwagę w kolejnych tygodniach. ;)

   C.

   Usuń
 3. Ja udziału nie biorę ;)
  Ciekawy post :D
  Wróciłam wreszcie :D Cieszysz się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ajajaj <33 nareszcie jesteś :)
   Bardzo się cieszę :D

   Usuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥