poniedziałek, 14 października 2013

[Tłumaczenie] Mini wywiad o modzie z Alba, Lodovica i Martina.

♥Violetta- miłość, muzyka, pasja, a także moda♥

Czy jesteście fankami mody?
Alba: Kocham modę! Myślę, ze jest to świetny sposób na wyrażenie siebie.
Lodovica: Myślę, że moda może być bardzo zabawna i dzięki temu możemy wyróżniać się z tłumu. Lubię eksperymentować ze stylem.
Martina: Jestem wielką fanką mody.  Lubię ubierać się w różnym stylu, w zależności od tego na co mam ochotę. Moda jest świetną okazją do eksperymentów.

Jak opisałybyście swój styl? Różni się on od stylu w serialu?
Alba: Styl Naty w serialu jest bardzo rockowy. Ja natomiast gdy nie pracuję wolę ubierać się swobodnie. Zdecydowanie wole ubrania słodkie niż rockowe.
Lodovica: To zabawne. Myślę, że ja i Alba powinnyśmy wymienić się stylem. Naty, którą gra Alba ubiera się bardzo rockowo i to właśnie ten styl jest odzwierciedleniem mnie. Natomiast Francesca ubiera się w słodkie, dziewczęce ubrania, a taki styl preferuje Alba :)
Martina: Myślę, że szafa powinna odzwierciedlać naszą osobowość. Należy pozwolić sobie błyszczeć i ukazać swoją osobowość w tym co się nosi. Jeśli chodzi o styl Violetty w serialu, całkowicie różni się on od mojego. Violetta lubi nosić słodkie, dziewczęce, romantyczne ubrania, a ja lubię ubierać się rockowo.
Kto jest Waszą ikoną stylu?
Alba: Och, to trudne pytanie. Kocham, kocham, kocham styl Penelope Cruz . Chciałabym być taka jak ona. Jest styl ubierania jest bezbłędny!
Lodovica: Moją ikoną stylu jest Blake Lively. Za każdym razem jest ubrana fenomenalnie. Ponadto Blake jest niezwykle stylowa! Nigdy nie widziałam żeby ubrała się w coś brzydkiego.
Martina: Wydaje mi się, ze nie mam swojej ikony stylu. Wolę mieć indywidualny styl i staram się tworzyć własny niepowtarzalny wygląd.

7 komentarzy:

 1. świetny wywiad *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy12:29

  genialny wywiad

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12:56

  Skad to wzielas dasz to tego stone skad to wzielas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile pamiętam, to wzięłam to ze strony bambini.eu :)

   Usuń
 4. Anonimowy14:24

  Ja też kocham styl Blake Lively :*** świetny wywiad. Dziękuje za przetłumaczenie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ekstra <33333 dzięki za tłumaczenie :*** uczysz się hiszpańskiego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie uczę się, ale dzięki tłumaczeniu różnych wywiadów i artykułów zapamiętuje niektóre słówka :) i potem więcej rozumiem i nie muszę wszystkiego tłumaczyć :D

   Usuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥