środa, 2 października 2013

Lodovica Comello: pierwszy album aktorki.

Teraz mogę wykrzyczeć całemu światu: mój pierwszy album będzie nosił nazwę UNIVERSO!
Wychodzi już 12 listopada we Włoszech, Hiszpanii oraz Argentynie!!!
Nie mogę się doczekać!
To oto informacja pochodzi z bloga Lodovici http://holalodociao.com/ gdzie aktorka zamieszcza posty zarówno w języku hiszpańskim jak i włoskim. Dzięki nowemu blogowi możemy śledzić wszystko co jest związane z Lodovicą, szczególnie w okresie Violetta En vivo.

  [tłumaczenie-->WerWeroNika] Pierwszy wpis aktorki:
To jest mój dar przed rozpoczęciem wycieczki ... osobisty blog!! Jestem jeszcze młoda i muszę nauczyć się go dobrze używać, ale obiecuję, że każdy dzień stanie się piękniejszy! Do zobaczenia wkrótce! Lodo
Wracając do głównego tematu tego posta Lodovica stała się już gotowa aby podbić rynek muzyczny i dlatego też 12 listopada do sklepów wychodzi jej pierwsza solowa płyta UNIVERSO.
Od pewnego czasu wiemy, że Lodo zajęta jest nagrywaniem debiutanckiej płyty, ale dopiero teraz poznaliśmy tytuł i datę jej publikacji. Ponadto gwiazda ma już nakręcony teledysk od pierwszego singla, w którym mogło wystąpić dwoje szczęśliwców- fanów Lodo. Gwiazda Violetty zaangażowała także wszystkich Lodofanów aby to oni wybrali tytuł pierwszej piosenki w nowym albumie.
 

Mam dla Was jeszcze małą informacje i zarazem prośbę. Zdjęcie pod spodem jest to komentarz dodany przeze mnie na bloga Lodovici♥ Mam nadzieję, ze pojawi się ich więcej! Pokażmy, że ma mnóstwo fanów także w Polsce!!!
Komentarz czeka na moderację, ponieważ został dopiero co dodany :)
LodofanaticiLodofanów
Lodofanatici
Lodofanatici

4 komentarze:

 1. Anonimowy15:50

  a będzie w polsce ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może kiedyś będziemy mogli kupić jej płytę w Polsce :)

   Usuń
 2. Już możemy! Jest do kupienia w empiku za 29.99 zł

  OdpowiedzUsuń
 3. Ella va a tener un concierto en Polonia! ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥