wtorek, 17 lutego 2015

{nr 948} [LodoWorldTour] Lodovica podbija Włochy!

Nie oszukujmy się. Lodovicę Comello przestał obowiązywać kontrakt i dziewczyna mogła rozpocząć na dobre rozwijać swoją karierę, a co się z tym wiąże, wyruszyć na swoją pierwszą międzynarodową trasę LODOTOUR.W rozwinięciu posta będziecie mogli przeczytać co nieco o koncertach, gdzie się odbyły i kiedy oraz obejrzeć zdjęcia i filmiki z występów Lodo.

Pierwszy koncert rozpoczynający trasę LodoTour miał miejsce w Rzymie pierwszego lutego. Przez cały  miesiąc jak i następny Lodovica będzie koncertować w swojej ojczyźnie. Poniżej macie filmik promujący trasę:Comello odwiedzi piętnaście włoskich miast, po czym uda się do Barcelony. Trasa rozkręciła się we Włoszech na dobre. Odbyły się tam 3 koncerty: w Rzymie, Mediolanie i Turynie. Kolejny już w tym tygodniu w sobotę w Padwie.


Zarówno stylizacje Lodovici, jak i cała sceneria są naprawdę niesamowite! Jest wybuchowo, szalenie i z wielką energią. Jeśli natomiast chodzi o repertuar koncertów, Dodo śpiewa piosenki z płyty UNIVERSO, w tym: Solo musica, Otro dia mas, Una nueva estrella, I only want to be with you, La cosa mas linda oraz Universo [w wersji włoskiej jak i hiszpańskiej], a także z jej drugiej nowej płyty MARIPOSA: We are family, Crazy love, Todo el resto no cuenta, Ci vediamo quando e buio, Un posto libero, Mi amor pende de un hilo, Un viaggio intorno al mondo, Historia blanca.


Mimo, że dziewczyna skończyła już przygodę z "Violettą" to nie zapomniała jak wiele serial wniósł do jej życia. Z tej okazji Lodovica na koncertach śpiewa Veo veo, Aprendi a decir adios, Hoy somos mas oraz Veni canta.


 Jeśli chodzi o kolejne koncerty we Włoszech dziewczyna zawita jeszcze do Padwy [21.02.], Bari [26.02], Neapolu [28.02.], Catanzaro [1.03.], Palermo [3.03.], Katanii [4.03.], Rende [6.03.], Lecce [8.03.], Pordenone [10.03.], Udine [13.03.], Bolonii [15.03.], Pescary [17.03.] oraz Firenze [18.03.]


Następnie Lodovica uda się do Barcelony [21.03.], Madrytu [31.03.], Portoryko [2.04.], Lizbony [4.04.] oraz do Paryża- 25 kwietnia 2015r. Jak na razie nie wiemy nic dokładniejszego o Polsce, tylko albo aż tyle, że koncert w naszym kraju się odbędzie.


Wracając jeszcze do samych koncertów poniżej przedstawiam wam jeszcze parę zdjęć z wydarzenia oraz filmiki, na którym możecie posłuchać jak śpiewała Lodo.


Universo


Una Nueva Estrella


Hoy somos mas i Veo veo


Solo musica


Un viaggio intorno al mondo


Una Nueva Estrella


Crazy love


Veni canta


La cosa mas linda


Historia blanca


We are familly


Otro Día Mas


Todo El Resto No Cuenta


I Only Want To Be With You


I jak wrażenia, która piosenka najbardziej się wam spodobała?Teraz pozostaje nam już tylko czekać, aż Lodovica poda jakieś szczegółowe informacje odnośnie koncertu... a  może i nawet koncertów w Polsce. Powiem szczerze, że mnie osobiście koncert się podobał jednak nie mam zamiaru wybrać się by obejrzeć Lodovicę na żywo.  

A wy, wybieracie się na LODOTOUR? W jakim mieście chcielibyście by się odbyło? Podoba się wam post?

  Przy okazji chciałam was też przeprosić za dość długą nieobecność na blogu, ale kompletnie nie miałam weny, ani chęci do pisania.... po prostu miałam okres kiedy w ogóle nie mogłam zabrać się za napisanie czegokolwiek. Mam nadzieję, że zrozumiecie i zapraszam do komentowania!

2 komentarze:

  1. Anonimowy18:19

    Kocham Lodo i na pewno pójdę na jej koncert!! ♥ Chciałabym aby był we Wrocławiu :D i bardzo fajny post, zdjęcia super jakości :) i Doduś ślicznie śpiewa!! ♥♥ i nie gniewam się że cie nie było bo nie zawsze trzeba mieć dobry czas :) :** /ola1234

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy18:08

    Chciałabym pójść na koncert Lodo, ale jak będzie na drugim końcu Polski to raczej się nie wybiorę :) Ale chciałabym, tak jak osoba powyżej, żeby koncert był we Wrocławiu albo Opolu :) Lodo jest naprawdę super i nie mam wątpliwości, że wszędzie będzie wychodziła świetnie i równie dobrze śpiewała i mam nadzieje, ze nie z playbecku, co do niej nie podobne :) A obecnością, a raczej nie obecnością na blogu się nie przejmuj, bo każdemu we wszystkim się zdążą taki okres i nic na to nie poradzisz ;)/ monika

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥